.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: :(((

  1. #1
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    :(((

    ne e 4estno
    miloto mi malko sladko hamster4e e umrqlo
    mnogo mi e tyjno, mnogo mi e gadno
    mnogo go obi4ah
    ooooo hora....

    Give me your best shot motherfucker!

  2. #2
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Мойте последните мъжкия изяде женската и аз изхвърлих направо мъжкия в боклука. И сега имам котка. Така че....всичко си има начало и край в живота

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    aaaaaaaaaaa lunatrick ti si...blq!
    moito hamster4e sy6to umrq....predi polwin godina
    i az o6te neiskam da si zema novo...6toto pak 6e umre(
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    aaaaaaaaaaa lunatrick ti si...blq!
    moito hamster4e sy6to umrq....predi polwin godina
    i az o6te neiskam da si zema novo...6toto pak 6e umre(
    ?! Tva se kazva egoizum... TO TAKA ILI INACHE SHTE UMRE, bez znachenie dali go vzsemesh ili ne, samo che, ako go vzemesh shte mu e po-dobre, otkolkoto da stoi v tupiq ZooMagazin!?! Po tazi logika da ne se kupem shtoto pak shte se izcapame ili da ne qdem shtoto pak shte ogladneem ... Tva e jivota , rajdane , priqtelstvo, lubov, shtastie, radost , muka, skrub, neshtastie, razocharovanie ... smurt .....
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  5. #5
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    ООоооо горкото хамстерче.Защо не си вземеш морско свинчелПо-издръжливи са и според мен са по-сладки.И аз имах хамстерче ама то умря след около 2 месеца.А морското свинче си го имах повече от 4 месеца ма после ми омръзнаха и ги подарих.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    aaaaaaaaaaa lunatrick ti si...blq!
    moito hamster4e sy6to umrq....predi polwin godina
    i az o6te neiskam da si zema novo...6toto pak 6e umre(
    ?! Tva se kazva egoizum... TO TAKA ILI INACHE SHTE UMRE, bez znachenie dali go vzsemesh ili ne, samo che, ako go vzemesh shte mu e po-dobre, otkolkoto da stoi v tupiq ZooMagazin!?! Po tazi logika da ne se kupem shtoto pak shte se izcapame ili da ne qdem shtoto pak shte ogladneem ... Tva e jivota , rajdane , priqtelstvo, lubov, shtastie, radost , muka, skrub, neshtastie, razocharovanie ... smurt .....
    ми то ше умре ама ...да де знам егоистка съм.
    ама поне няма да страдам аз щото хамстерчето
    умряло...щот миналия път се скъсах от рев
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ok, sloji na vezna 2 te meseca (daje az mislq che jiveqt dosta poveche, prosto si popadnala na nqkfo durto mai) deto shte si go galqsh, predpolagam si momiche a te dosta se zaribqvat, shte go galqsh tam shte mu se kefish iii kato umre kvo tolkova... ti shte si go zapolodish, naprimer az vinagi si vzimam jenski i go zaplodq s nqkoq mujko i posle stava cqla mafiotska familia ...... Ne govorq tochno za hamster shtoto sum imal samo edin i to bqh dosta malak, inache sega imame jenski kucheta ..
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    А аз колко животни съм "гледала"
    рибки - > умряха
    хамстер - > единия изяде другия и накрая умря
    гущери - > и те
    котка - > 21 котки съм имала Най - много гледах 9 в нас Сега имам само 1

  9. #9
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    :)

    fire_of_satan
    eh jalko,sorry
    e i az sam gledala mnogo jivotni i v momenta gledam ribki,finka kote i 2 ku4enca
    no nai gadnoto e 4e predi 3 godini to4no na 8.03 pred vhoda ni na trotoara edin p......t premina varhu ku4eto ni ,koeto be na 8 godini i mnogo umni4ko i to umrq,no be ujasna gledka i ot negova strana golqm podarak za 8.03 toq idiot go mraza 4e ubi ku4enceto ni i na sledva6tiq den se opita da ni ograbi...6toto tova ku4e be golqm paza4 i poznava6e koi e lo6 i koi ne,a na nego mn se nahvarla6e ne mu dava6a da dopari do vratata i toq go ubi... i posle vika ama az ne sam usetil 4e sam minal varhu ku4eto,abe kak nema da useti6 tva ne e mravka ili igla...ama ima gi sekakvi

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Аз по принцип не съм гледала никакви животни Но иначе мн ги обичкам.Fire_of_satan Съчуствам ти

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Еми ся умряло е....земи си друго!
    Мойте рибки още ме са умрели....хем са на диета,хем живеят в най чистата вода която сте виждали!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Много съжалявам
    Животът е прекрасен

  13. #13
    az kato imah hamsetri,sled 2-3 dni umrqha.a bqha o6te bebeta .posle imah morsko svin4e.i to umrq godina sled tova ot hranitelno otravqne(6toto ottam otkudeto vzimahme hranata mu ne sa q suhranqvali ne kakto trqbva i razvivala nekvi bakterii).sega si imam edno sladko kote-koeto e svidetel na idvaneto na hamsterite,i na smurtta im,na idvaneto na morskoto svin4e i na smurtta mu

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65

    Re: :(((

    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    ne e 4estno
    miloto mi malko sladko hamster4e e umrqlo
    mnogo mi e tyjno, mnogo mi e gadno
    mnogo go obi4ah
    ooooo hora....
    Скъпа fire_of_satan разбирам болката ти по малката животинка, но да ти кажа честно ми изглежда малко нелепо да пускаш тази тема. Ще си намериш ново животинче. Точно преди ден или два пуснаха една тема - Траур. Съжалявам, обаче двете неща не ми изглеждат измерими.
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  15. #15
    Guest
    Az imah 2 chevenobuzi kustenurki i GI OBOJAVAH. no kat zaminah tuka pra baba mi gi gledashe i 1vo po golqmata umrq sled tova i malkata i mi beshe mn gadno.....milichkite v raq sa sega i svirqt na arfi....

  16. #16

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Мойте последните мъжкия изяде женската и аз изхвърлих направо мъжкия в боклука. И сега имам котка. Така че....всичко си има начало и край в живота
    Да бе, това хамстерите са големи канибали! Толкова съм се отвратила от тях,че няма накъде повече Едно време и аз имах таквиз животинки и женската след като раждаше си изяждаше децата...блах!

    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    хаха ко се впрягате толко? за едни канибал4ета... )) ние в 4ти клас бяхме купили хамстер на класа и женската роди, изяде си децата, а след това изяде и мъжкия, или той нея... ве4е не помня. И вие сте седнали да ги оплаквате,нови ще купите. Къде, къде по-сериозни неща се слу4ват, на които не обръщаме внимание. Не казвам,4е не е гадно,щото все пак е бил, така да се каже 4аст от семейството,ама няма смисъл да се съжалява. Айде със здраве!


  19. #19
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аве що си взимате хамстери, ве, те мноо лесно умират. Не можеш да го вземеш, да го гушнеш, да си играеш с него от страх да не фърли топа . Вземете и куче Най-готиното животно е тва - слуша те, ибича те, искрено ти се радва, можеш да му говориш, да го гушкаш, да го мачкаш и то няма нищо да ти направи , нито пък на него нещо ще му стане (е не говорим сия за садизъм, нали ) . Пък и са безкрайноооо сладички. Аз преди...4 години си продадох моето куче (по семейни причини ) и още си държа неговата снимка на бюрото. Беше най-сладкото кученце в квартала и всички го обичаха...
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    744
    Цитирай Първоначално написано от Josefinne
    Аве що си взимате хамстери, ве, те мноо лесно умират. Не можеш да го вземеш, да го гушнеш, да си играеш с него от страх да не фърли топа
    Напротив- можеш. Имала съм около 5 хамстера в продължение на няколко години и всеки от тях съм си го гушкала, раэхождала из апартамента. Вярно, че може да те ухапе и наистина не живеят много, но си заслужава. Последният ми хамстер живя над 2 години, което за тях си е много. След него не исках да си помислям за нов, но сега се чудя дали да не си взема пак. Просто са толкова сладички и симпатични :P
    ... Кой, ако не аз
    .... Кога, ако не сега...

  21. #21
    Guest
    Na men celi 3 sa mi umirali, i ribki, i 2 papagala... Mai takiva sa6testva ne vereqt tuk u nas Mnogo sam plakala...a tova, koeto napisa LunaTrick ne e 4ove6ko

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Na men celi 3 sa mi umirali, i ribki, i 2 papagala... Mai takiva sa6testva ne vereqt tuk u nas Mnogo sam plakala...a tova, koeto napisa LunaTrick ne e 4ove6ko
    taka si e.za6to imam 4uvstvoto 4e tva go e pisala BABY_SEXY_GIRL

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Djursi
    А аз колко животни съм "гледала"
    рибки - > умряха
    хамстер - > единия изяде другия и накрая умря
    гущери - > и те
    котка - > 21 котки съм имала Най - много гледах 9 в нас Сега имам само 1
    btw az sam imam v nas 13 v nas
    i ve4e imam 3 kotki

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си