.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Ujasss

  1. #1
    Sladkata_Baby
    Guest

    Ujasss

    ai da mi kajete ne kak se slaga avatar a teq nadpisi ili kartinki pod samata tema deto ste napisali za6toto neznam kak a iskam i poradi taq pri4ina o6te ne sam se reg plss kajete i kak si smenqvate cvetovete pri pisaneto 4e ne6tone mi staava

  2. #2
    ami klikva6 vurhu kartinkata s desniq buton i dava6 properties.tam ima izpisan url i go vuvejda6.moje i da zapazi6 snimkata v komputara i da q ka4i6 v www.imageshack.us i tam ti dava url kum neq.a za kartinkata v podpisa-pak dava6 properties,samo 4e pi6e6[img]url kam kartinkata[/img]

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    с 2 думи - картинката задължително трябва да е ка4ена в нета, ако е на компа не може! Трее си я ка4и6, а това ве4е става от където сърце ти желае а ина4е за цвета пи6е6 [color=цвят,например red]текст[/color]


  4. #4
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ей, хора, супер, тъкмо и аз се чудех как да си сложа картинка в подписа
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  5. #5
    Dobrina`
    Guest
    Брей, то пък е голяма философия да отвориш някоя от последните 20 такива теми....

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от Dobrina`
    Брей, то пък е голяма философия да отвориш някоя от последните 20 такива теми....
    xax samo 20 li??

    Abe hora osyznaite se!!! Samo palnite foruma s gluposti. na den po 2-3 takiva temi. za6to vmesto da pi6ete nova tema ne potarsite malko. Pisna mi!

    a pak i "Ujaass" ne e dobro zaglavie na tema v koqto se pita kak se slaga avatar i snimki v podpisa. Za takava tema podhodq6to zaglavie bi bilo "avatar" ili "snimka" ili "kartinka" ili ne6to ot sorta no ne i "Ujass" ili "???" nau4ete se be hora
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    Цитирай Първоначално написано от Dobrina`
    Брей, то пък е голяма философия да отвориш някоя от последните 20 такива теми....
    xax samo 20 li??

    Abe hora osyznaite se!!! Samo palnite foruma s gluposti. na den po 2-3 takiva temi. za6to vmesto da pi6ete nova tema ne potarsite malko. Pisna mi!

    a pak i "Ujaass" ne e dobro zaglavie na tema v koqto se pita kak se slaga avatar i snimki v podpisa. Za takava tema podhodq6to zaglavie bi bilo "avatar" ili "snimka" ili "kartinka" ili ne6to ot sorta no ne i "Ujass" ili "???" nau4ete se be hora
    samo 20 li???az gi otbroih kum 30-40 prav si murzel4eto mi.tuka e pulno s glupostiiiiiiiii.malko takiva temi li ima

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от Dobrina`
    Брей, то пък е голяма философия да отвориш някоя от последните 20 такива теми....
    хаха да ве и аз тва се 4удех в4ера се регнах и направих такава тема,а днеска пак ))))))


  9. #9
    Guest

    Re: Ujasss

    Цитирай Първоначално написано от Sladkata_Baby
    ai da mi kajete ne kak se slaga avatar a teq nadpisi ili kartinki pod samata tema deto ste napisali za6toto neznam kak a iskam i poradi taq pri4ina o6te ne sam se reg plss kajete i kak si smenqvate cvetovete pri pisaneto 4e ne6tone mi staava
    Samo da ne zabravi6 purvo da se regne6!

  10. #10
    edva li 6te zabravi.a tva mai be6e BABY_SEXY_GIRL koqto pak e zabravila da si vleze s neiniq nick

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Абе сладката ти да не си от Ботевград ???

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    Цитирай Първоначално написано от Dobrina`
    Брей, то пък е голяма философия да отвориш някоя от последните 20 такива теми....
    xax samo 20 li??

    Abe hora osyznaite se!!! Samo palnite foruma s gluposti. na den po 2-3 takiva temi. za6to vmesto da pi6ete nova tema ne potarsite malko. Pisna mi!

    a pak i "Ujaass" ne e dobro zaglavie na tema v koqto se pita kak se slaga avatar i snimki v podpisa. Za takava tema podhodq6to zaglavie bi bilo "avatar" ili "snimka" ili "kartinka" ili ne6to ot sorta no ne i "Ujass" ili "???" nau4ete se be hora
    samo 20 li???az gi otbroih kum 30-40 prav si murzel4eto mi.tuka e pulno s glupostiiiiiiiii.malko takiva temi li ima
    ne 4e nqkoi obrushta vnimanie na fakta 4e moje da ni spesti zanimavaneto ama kakto i da e

  13. #13
    Guest
    Ne che i nqkoi gleda che choveka ne e registriran.... trqbva se reg predi da mojesh da si slagash avatar

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    mnoooo super mnooo e trudno nqq da uspee6 ne se hva6tai samo da se mu4i6

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Да е то мн трудно да прочетеш другите теми затова.Там явно инфото не е вярно.Мдаа.И е нужно да се пуска нова тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си