.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: test za bremennost

  1. #1
    masha
    Guest

    test za bremennost

    iskam da pitam tezi koito znaqt sas sigurnost dali 1 test za bremennost e dostata4en li e da pokaje pravilniq rezultat ili trqa 2 ... ? ina4e foruma e mnoo interesen de :>

  2. #2
    повечето тестове са изключително надеждни.Обикновено теста е верен най-рано седем дни след опасния акт, има едни по 2.50, за тях гарантирам от собствен опит ))
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  3. #3
    masha
    Guest
    hehe da we moq e ot 3 leva daje i se nadqvam da e veren ...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    тестовете за бременност не дават 100% сигурност, но ако един покаже положителен резултата, тогава си купуваш втори, ако и той покаже положителен резултат - отиваш на лекар. Ако и той каже, че си бременна (недай Боже), тогава е 100%. Иначе не е нужно да си купуваш 2 теста
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  5. #5
    masha
    Guest
    am men testa koito si pravih se okaza otricatelen, no tai kato sefte si pravq i ne sam sigurna dali go napravih pravilno :> na4i imam v predvid kato 4akam minutite da iztekat za da vida rezultata sas sigurnost kapa4eto kade to4no trqa da si stoi ... ima li zna4enie voobshte..oo ina4e mnogo se radvam 4e e otricatelen .. kamyk mi padna ot sarceto ...daje panelen blok mi padna ot sarceto

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ne si bremenna spoko

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    az sam si pravila dva pati test za bremennost i parvia beshe edin BG bokluk v oranejva opakovka, i hich ne mi vdahvashe doverie nai-veche poradi praistoricheskia si vid (legenche, klechka), obache posle otidoh i si kupih Quick Sure za 4 leva li kolko beshe i mislia, che toi e po-dobriat. Vse pak stava vapros za seriozni neshta i dva leva poveche ili po-malko ne sa mnogo vajni.
    A inache mojesh da si pravish dva pati test za bremennost, za da se uspokoish eventualno
    Ama za da ne se nalaga izobshto da si pravish testove za bremennost, izpolzvai dva i poveche kontraceptiva kato pravish sex- primerno prezervativi i Ortho Evra ili hapcheta. Taka imash poveche ot 99% sigurnost
    Uspeh!
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  8. #8

  9. #9
    Guest
    kakvo predstavlqva Ortho Evra ?Ako nqkoi moje d mi obqsni?Nqkakyv spermiciden gel li e?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си