.

Виж резултатите на анкетата: Ами убаво ли е? =)

Гласували
50. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    40 80,00%
  • Не

    7 14,00%
  • Не мога да я видя

    3 6,00%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211

    Картинка като за снимка ;)

    Епа тука надрасках една картинка, като ми беше тъжно и май стана сполучливо...Аз и да се похваля малко (няма да се правя сега, че е друго ), ама и да кажете вас дали ви харесва. Не бъдете твърде критични, все пак, уча се само от начъръл гифт, няма уроци по рисуване за мене :

    http://img95.exs.cx/my.php?loc=img95&image=scan64.jpg
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Хубавичка е

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    m da opredeleno si imash natural gift...qko e!

  4. #4
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    На мен ми харесва. Наистина не е много професионално и има доста неща които можеха да са по-добре но излъчването на самата рисунка много ме развълнува.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ами като гледам на 57% не им харесва... Толкова мога за без уроци...Карам на усет и толкуз...Ама сега с т'ва не искам да кажа "Харесвайте я, де", просто си казвам, че нямам и базова подготовка.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Ами виж..зависи и на колко години си.То затова и художествените конкурси си имат възрастови групи,защото възможностите на една възраст и на друга са различни(логично).Така че ще ми е интересно да знам на колко си Иначе като "съмишленичка"(имам в предвид,че и аз рисувам,но при мен е малко по-различно-ходя на уроци,участвам в конкурси и тн) ще си дам мнението напълно обективно:на рисунката и липсва чувство;самото движение не изразява нищо(едни разперени ръце във въздуха?),а и лицето на девойката можеше да е мъничко по-изразително;леко грубоватичка си я направила в областта на раменете и врата,можеше да е с повече финес,по-изящни линии(и малко по-късо вратле)..и относно роклята-като цяло е добре..но можеш да поработиш малко в/у светлосенките на плисетата .И вече последно-струва ми се,че торсът е прекалено издължен.В смисъл,извивката от гръдния кош към кръста и д-то е прекалено издължена и така просто не стои съразмерно.Ами това е,просто искам да ти помогна,а не да те обезкуражавам,защото човек все пак се учи от грешките си Но като се има в предвид и че не ходиш на уроци..Браво!Продължавай да се занимаваш,вярвам,че ще имаш успех !

  7. #7
    Josefinne, ne moje vsi4ki da q haresvat! Vseki ima razli4no mnenie, ne sme edni i sa6ti vsi4ki i po-dobre 4e e taka Ina4e az li4no stra6no mnogo i se vazhitih, u4ala sam 7 godini s paralelka izobrazitelno...opredeleno tvorbata ti q biva, risuva6 plavno i podrobno liceto nai-ve4e - az ne moga da risuvam takiv tip risunki, otdava mi se peizaj ili ne6to dr s boi...Bravo, ne moga da kaja, 4e ne moje6 da risuva6, moje6
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  8. #8
    Guest
    Na tezi koito ne iz haresva...moje bi haresvat razlichen stil risunki... ili ne im sa zanimava...ili pak bez da iskat sa natisnali `ne` na men lichno mi haresva... ne e zle no vinagi i moje po dobre... i vinagi po zle...

  9. #9
    Guest
    нищо особено , можеше да кажа хубава е но няма да кажа това което не мисля

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ух бе хора не гледайте само как изглежда...хубавите картини не са само усмихнати.....има талант момичета(между другото и аз рисувам графика...и то все хора...) всичко е перфектно....тялото го е направило много добре..извивките..гънките на роклята...не сички могат толкова добре да напраят лице.......и не сички знаят как се прая...имаш талант продължавай

  11. #11
    Mnogo mi haresa na men pyk. Ot edna strana, zashtoto az nikoga nqma da moga da narisuvam neshto tolkova hubavo i ot druga, shtoto znam kakvo e da sytvorish neshto tvoe si i kolko mnogo si go obichkash posle. SUPER E! Prodyljavai v syshtiq duh!
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  12. #12
    Hubavka e !!! ))

  13. #13
    biva si q!!!!opredeleno e dosta hubavaaaaaaaaaaa

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    Добре е!При положение,че не взимаш уроци ..но ми се струва,че не познаваш добре пропрцийте на човешкото тяло.Иначе добре изглежда като цяло Аз мога да рисувам хора,но само за скици за релеф ..и мога да кажа,че горе-доло са приятни за гледане, ...ноооо по темата - успех за напред и не се отказвай от рисуването!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Na men lichno mnogo mi haresaQvno i bez uroci dosta dobre se spravqsh!Prodyljavai vse taka!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  16. #16
    A пък аз не мога да я видя! Моля те ако си я свалила, я качи пак или не знам и аз как, но много бих искала да я видя, защото рисуването е едно от нещата, заради които живея!

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  17. #17
    ПС.:Видях я Хубава е, и не съм съгласна че не изразява чувство Харесват ми ръцете. Браво на теб! Между другото се сещам че може да направим тема за тези, които обичат рисуването и да показват свои работи, или неща на които се възхищават

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    454
    Ами хареса ми и то доста.
    Има някой работи,които можеха да са по-добре,но не мога да си кривя душата и заради някои дребни неща да кажа,че не ми харесва.
    Брао

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    super e kefi me

  20. #20
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Е, супер, почти всички я харесахте. И аз много си я харесвам.
    Искам да отговоря по-специално на FeitiCeiRa и blizalka. Няма как да познавам до съвършенство пропорцийте на човешкото тяло именнно защото никой не ме учил на тях. У нас никой не рисува, в учлище вече нямаме рисуване, пък и като имахме никой нищо свестно не ми е показал. FeitiCeiRa за мен изразява чувство. Опитвала ли си да разпериш така ръце и да вдишаш дълбоко , да се отпуснеш и да се почувстваш извън тялото си - да отделиш материалното от духновното и да чувстваш само с душата. Това е върховно състояние на духа и съм се опитала донякъде да го изразя. Да, не е правилна като форма, и аз го виждам. Няма как да е провилна, защото не съм изучавала анатомия или поне не в тази насока. Знам, че искаш да помогнеш и за това ми казваш това, за което ти благодаря. Ти си даваш професионалното мнение на човек, който учи това. Аз няма и да се науча, защото е трябвало като по-малка да започна да се развивам. На 17 съм сега и нямам илюзийте, че ще създам нещо ценно за някой друг освен за мен . Просто питах като визия и пръв поглед как "звучи" .
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi biva

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    ubavo e

  23. #23
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    понеже мен изобщо не ме бива да рисувам хора, се възхищавам на тези, които могат. Харесва ми

  24. #24
    mene me kefi.mnou e sladka.no moje bi trqbva da opoznae6 po dobre proporciite na jenskoto tqlo

    Пиенето bilo bavna smbrt-4e koi barza!!!

  25. #25
    Анонимка
    Guest
    Не си уловила движението и формата на тялото. На твоите години аз също рисувах хора или по точно жени, също не бях ходила на уроци и никой не ме беше учил на пропорциите и все пак, за да установиш пропорциите е достатъчно само да се погледнеш в огледалото, не е толкоз трудно, нали? Като си намеря рисунките може да ти пусна някоя да видиш за какво става въпрос. И не е вярно че е късно да се научиш. Аз за 2 години научих невероятно много , е в малко по друга насока и все пак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си