.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    nikola111
    Guest

    gadjeto mi ne iska veche sex s men!pomosht!

    gadjeto mi sprja da jelae sex s men!a predi tova beshe mnogo aktivna v tova otnoshenie!stigna se do tam che da mi kaje da si namerja drugo momiche s koeto da pravja sex!a iska da prodaljim vrazkata si!vinagi sam se stremjal da go pravim taka che da ne ni omrazne vzaimno.a sega tja kazva che ne i e hubavo i i e omraznalo.Opitah se da i predloja zadovoljavane samo na neja s vsichkite neshta koito mogat da mi minat prez glavata..samo i samo na neja da i haresa...no tja otkazva...kazva che se chuvstvala frigidna...pomognete mi....

  2. #2
    ми пич види са че ти си хлътнал много ,ама явно тя не е.не ще пожънеш големи успехи каквото и да правиш.Все пак опитай с сичко възможно-съблазнявай я ,но не мисли само за секса.дано стане!
    УСПЕХ!!!!!!!!!
    Keep It Real!!!

  3. #3
    Фен Аватара на Г0ст
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Люлин
    Мнения
    181
    Moge da e v menu pauza.

    I wake up in the morning and I ask myself
    Is life worth living or should I blast myself


  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    И на мен би ми писнала ако има само секс.Вие друго освен секс с нея правите ли?Просто общуваите излизаите леглото не е единственото място на света!

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    И на мен би ми писнала ако има само секс.Вие друго освен секс с нея правите ли?Просто общуваите излизаите леглото не е единственото място на света!
    Taka e! To ne stava samo Sex....

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    mi kakvo da ti kaja..dosta gadno4kooo postapva sas tebe..za tova nai dobre e da podhodish malko po romanti4no moje bi..i az neznam!!Probvai de!

  7. #7
    Mi az sym chuvala i za drugi sluchai, v koito momicheto spira da jelae sex - naprimer, kogato jelanieto na momcheto e po-golqmo ot tova na momicheto i edinstvenoto, koeto pravqt, kogato sa zaedno, e sex. Vie pravite li drugi neshta? Zashtoto ako ne e taka, stava mnogo losho Ima i drug variant - tq otkazva ne, zashtoto ne iska, ami proverqva dali ti q obichash dostatychno, za da si s neq dori i da ne pravite sex. Nai-dobre spri da mislish za tova i se opitai da si izkarvate gotinko i bez sexa, pyk po natatyk toi pak shte si doide ot samosebe si
    Be angel, Be devil, Be fame

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    И на мен би ми писнала ако има само секс.Вие друго освен секс с нея правите ли?Просто общуваите излизаите леглото не е единственото място на света!
    А така Момичето може да иска малко нажност, малко повече внимание към нея, но не като сексуален обект а като личност.Замислете се малко бе

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    106
    платонична любов а хахаха. Ако не си хлътнал много я разкарай щото май те прави на маймуна
    YOU FALL ?! NO MATTER, TRY AGAIN !!!

  10. #10
    Фен Аватара на Г0ст
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Люлин
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    И на мен би ми писнала ако има само секс.Вие друго освен секс с нея правите ли?Просто общуваите излизаите леглото не е единственото място на света!
    Taka e.Znae6 li na kolko mnogo mesta moge da go pravite--v gorata, v motel, na zadnata sedalka na kola, v metroro i t.n.

    I wake up in the morning and I ask myself
    Is life worth living or should I blast myself


  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    106
    Цитирай Първоначално написано от Г0ст
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    И на мен би ми писнала ако има само секс.Вие друго освен секс с нея правите ли?Просто общуваите излизаите леглото не е единственото място на света!
    Taka e.Znae6 li na kolko mnogo mesta moge da go pravite--v gorata, v motel, na zadnata sedalka na kola, v metroro i t.n.
    хахахаахха ковеш като пирон в кисело мляко
    YOU FALL ?! NO MATTER, TRY AGAIN !!!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    spored mene moje i da e frigidna 6to?savsem normalno e no e mnogu gadno (za tebe)

  13. #13
    Guest
    изхвърлия през балкона да я питам няма да иска ли знаеш ли къв кютек ше и хвърля и после ще и се изакам на лицето както правеше Ваcko_Prasko

  14. #14
    mrazq_NSpi4
    Guest

    Basi oligofrena

    ISKAM NSpi4 DA BUDE RAZKARAN OT FORUMA!!!

  15. #15
    Ne znam na tova momi4e koe mu hlopa, no znam 4e vrazkata vi e obre4ena na proval
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Явно не ставаш в леглото за да не те иска...или пък се чуди как да те разкара..
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  17. #17
    Ave pi4 sujelqvam, 4e trq ti go kaja ama jenati sigurno se 4uka s nqkoi drug, koito i predlaga pove4e.
    Trq da i bie6 6uta po nai gadniq na4in, trqbva da q zaboli...........
    Всичко е такова, каквото изглежда, но не всеки има достатъчно отворени очи....!!!

  18. #18
    ne znam dali se 4uka s drug, no opredeleno sam sigurna 4e sex bez lubov moje, no lubov bez sex ne moje... ako ne te jelae mislq 4e nqma na4in da te obi4a... govori s neq i zapazi dostoinstvoto si vse pak!!! Ne vinagi trqbva da sledvame sarceto si nali taka!
    kakvo pravq tuk?

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Prosto i dai vreme, na vseki ponqkoga mu se iska da ima malyk period na zastoi, ili pone az taka si mislq. Vse pak sexa ne e nai-vajnoto. Prosto i kaji, che za teb ne sy6testvuva sex s druga(ako e taka de) i....dai i vreme prosto!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    ot kuv zor izkarvate momi4eto kurva?!?!?!?!? Moje bi naistina ima problem i toi e po-seriozen ot tva 4e "si e namerila drug koito e po dobur v legloto"????

    Цитирай Първоначално написано от united_colors
    spored mene moje i da e frigidna 6to?savsem normalno e no e mnogu gadno (za tebe)

    Dali puk united_colors niama pravo, a?
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    mnogo zleee

  22. #22
    Guest
    Ako 6te we. Blaska6 i glavata v stenata, dokati i nabie6, nabie6 misalta 4e iska mnogo zdrav sexxxxxxxxxxx

  23. #23
    Според мен пък не е толкова фатално.Разнообрази връзката ви,прави и някакви романтични изненади,показвай й,че я обичаш и ако тя все пак ти казва,че не иска секс,значи просто трябва да я зарежеш според мен.Можете и да опитате без секс,но ще е трудно.Моя приятел преди време ми каза,че ако искам няма да правим нищо,само и само всичко да е точно,всеки път му беше гадно и се съмняваше дали ми е приятно и т.н. и ми каза,че все пак доста време е издържал и без секс.Но...не знам,много малко информация си дал..

  24. #24

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Където поискаш коте :)
    Мнения
    22
    me4eto_ ти кфо на NSpi4 2 ли ша са прайш? Да ви иба в смешницити!

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^HoT^KisS^m^
    me4eto_ ти кфо на NSpi4 2 ли ша са прайш? Да ви иба в смешницити!
    Аз пък ще еба на майката увисналата шундра курво !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си