.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65

    Простотийчице

    Защо бе? От къде се пръкнаха толкова много простаци? Не стига дето са толкова задръстени и ограничени, ами на всичкото отгоре са много, ама много неграмотни.
    1) Първа задача е петък вечер ни е да се напием - с какво да е - вино, ракия, водка, мастика, бира, чист спирт, бензин - на нищо не прощаваме.
    2)След това тръгваме по центъра и пеем колко сме горди, че сме българи.
    3)Героизъм - да опраскам някоя шибана к**вица на 15-16 години в кенефите на някоя дискотека.
    Нека не позволяваме на шибаните копеленца да си мислят, че света се върти около тях. Успех в борбата с вредителите.
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  2. #2
    mmmm mnogo vqrno))

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    няма нужда да ми повтаря6 репертуара, знам си го не ве тва е пълна простотия


  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    HAHAHAHAH vjarno e tva ma i mnogo im e kef na teja hora da se pokazvat
    Super sme6ni sa mi ma kvo da gi pravi6.... i bez takiva ne moje

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от united_colors
    HAHAHAHAH vjarno e tva ma i mnogo im e kef na teja hora da se pokazvat
    Super sme6ni sa mi ma kvo da gi pravi6.... i bez takiva ne moje
    въпроса е,4е те са пове4е,отколкото другите,това е жалкото. Ина4е никъде не може без тях. Просто в БГ са с яка концентрация,ама то не е слу4айно...


  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    Цитирай Първоначално написано от united_colors
    HAHAHAHAH vjarno e tva ma i mnogo im e kef na teja hora da se pokazvat
    Super sme6ni sa mi ma kvo da gi pravi6.... i bez takiva ne moje
    въпроса е,4е те са пове4е,отколкото другите,това е жалкото. Ина4е никъде не може без тях. Просто в БГ са с яка концентрация,ама то не е слу4айно...
    xaxa a ela tuka i sha vidish che koncentraciqta tuka e dvoina! tuka se misli samo za cigari alkohol treva i sex!horata nqmat jivot a sashtestvuvane! jal mi e za povecheto!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387
    za jalsot mnogo ot podrastva6tite ot moq grad si go mislqt tova i deistvat po tozi plan

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  9. #9
    problema e 4e si neveroqtno prav

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    jalko che ne osuznavat kak sveta im se smee

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!
    Нищо лошо няма, стига да не се пречиш на някого. Между другото тая тема я пуснах, защото преди няколко дена се разхожах към 10.30 - 11 вечерта с един приятел и едни напушени копеленца ни се напрайха на велики. Ние много добре ги знаем кои са (с 2-3 години са по-малки келешите от нас)и решим ли ще си изядат перадха, обаче проблема е в това, че не вярвам ако не бяха толкова high да ни закачат. От това се дразня - не от друго
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    basi kefa

  13. #13
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    УУУУ дайте РАЙТ!
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Цитирай Първоначално написано от Frank
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!
    Нищо лошо няма, стига да не се пречиш на някого. Между другото тая тема я пуснах, защото преди няколко дена се разхожах към 10.30 - 11 вечерта с един приятел и едни напушени копеленца ни се напрайха на велики. Ние много добре ги знаем кои са (с 2-3 години са по-малки келешите от нас)и решим ли ще си изядат перадха, обаче проблема е в това, че не вярвам ако не бяха толкова high да ни закачат. От това се дразня - не от друго
    Dobre, zavijdash li im? Ne che ima za kakvo, shtom pushat treva, ama taka izglejda... Horata si jiveqt jivota, a ti pravi kvoto si iskash!!! Puk i razbiram da pravqt neshto koeto da ti "vredi", a malko peene edva li ti vredi, puk za tva che sa vi zakachali tvoi problem e che ne si gi prechukal...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Цитирай Първоначално написано от Frank
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!
    Нищо лошо няма, стига да не се пречиш на някого. Между другото тая тема я пуснах, защото преди няколко дена се разхожах към 10.30 - 11 вечерта с един приятел и едни напушени копеленца ни се напрайха на велики. Ние много добре ги знаем кои са (с 2-3 години са по-малки келешите от нас)и решим ли ще си изядат перадха, обаче проблема е в това, че не вярвам ако не бяха толкова high да ни закачат. От това се дразня - не от друго
    Dobre, zavijdash li im? Ne che ima za kakvo, shtom pushat treva, ama taka izglejda... Horata si jiveqt jivota, a ti pravi kvoto si iskash!!! Puk i razbiram da pravqt neshto koeto da ti "vredi", a malko peene edva li ti vredi, puk za tva che sa vi zakachali tvoi problem e che ne si gi prechukal...
    Съгласен съм с теб. Просто не искам да се занимавам с някакви чукундури. Жал ми е за това колко са безмозъчни - дори не осъзнават какво може да им се случи - колко хора са ги дърмонили с повод и без повод - и ква полза - да си кажа ее пребихме ги тия идиоти. Не ми се занимава с лайна
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ужас Ужас.За жалост всякакви ги има

  17. #17
    Споко. Благодарение на алкохола и наркотиците светът ще се отърве от ненужните хора. Жалко, че понякога покрай ненужните изгарят и добри хора.

  18. #18
    nasilieto ne vredi!!
    hahah
    ball till i fall

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Planet Earth
    Мнения
    187
    простотията по хората ходи... така че не се ядосвай, тегли една майна на всички лайньовци и тва е
    If today was perfect, there would be no need for tomorrow...

  20. #20
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Ужас Ужас.За жалост всякакви ги има
    taka e da!samo 4e nqma ni6to lo6o i v tova da si pravi6 kupona ponqkoga,makar i po 6umno!estestveno pod4ertavam PONQKOGA!
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822

    Re: Простотийчице

    Цитирай Първоначално написано от Frank
    Защо бе? От къде се пръкнаха толкова много простаци?
    Защото се поощряват един другиму и едва ли не се състезават кой може да каже/направи повече глупости/простотии в минута.

    Иначе простаци винаги си е имало и ще има. Проблема е там,че понятията на хората за дързост,нахалство,глупост, ростотия,лиготия и куп други се размиха и се обезличиха, така бройката им скочи до небето.

    Има и една думичка, която също дава обяснение - свободия
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Josefinne
    УУУУ дайте РАЙТ!

    hahahaha ....zapoviadai!!!!!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Мисля е всички се срещаме с простотията ежедневно...Това естествено ме дразни но се опитвам да игнорирам присъствието на такива личности в живота ми...Лошо те е че срещайки подобни индивиди чужденците заключават :"Българска работа!"...и заклеймяват всички ни с един печат..Не мисля че е честно!!!


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  24. #24

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    България
    Мнения
    15
    Цитирай Първоначално написано от Тед:)
    :"Българска работа!"
    Този израз ми звучи супер кухо и според мен не е измислен от чужденците, а от някой "дълбоко" уважаващ себе си и родината си българин. Положението е такова каквото сме го оставили да бъде. Стига с тези оправдания.
    It's time for us as a people to start makin' some changes.
    Let's change the way we eat, let's change the way we live
    and let's change the way we treat each other...
    it's on us to do
    what we gotta do, to survive. 2Pac

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си