.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    Rakovi obrazuvaniq po penisa

    Re6ih da ne se regvam zasega (moje bi po natam,ako polu4a zadovolitelen i kompetenten otgovor).Zna4i pyrvo iskam da popitam - KATO SI ZADAM VYPROSA TUK IMA LI LEKAR KOITO 6TE OTGOVORI NA VYPROSA MI? Problemyt mi e sledniqt - predi 1 mesec zapo4naha da mi se poqvqvat v osnovata na pesnisa ne6to kato rakovi obrazuvaniq.Pritesnen sym a o6te ne sym sybral smelost da otida na lekar.Dali moje da se mahnat ili da se opravq po nqkyv na4in.Na 19 sym i za pyrvi pyt mi se slu4va da ne znam kakvo da pravq?

    Blagodarq predvaritelno

    P.S. Molq samo zapoznati da pi6at 6toto si imam samo 1 penis

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    mi lekar mu e maikata
    na 19 si - 6om hora na 14 hodqt 6o ti da ne moje6
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  3. #3
    Фен Аватара на Eclipse_bb
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Yet to be revealed
    Мнения
    294
    Бааааххх.......
    Пич, и да има лекар, как очакваш да ти птговори на въпроса, щом не те е видял????
    И какво има да му събираш смелост, става дума за ТВОЕТО здраве, за ТВОЯ живот!
    The more I see, the more I know.
    The more I know, the less I understand...

  4. #4
    Щом има нещо, което те притеснява, отиди задължително на лекар Но не прибурзвай да ги наричаш "ракови", защото това е доста сериозна класификация. Незнам дали си даваш сметка какво означава "ракови", но знай, че тези образувания може да са причинени от много различни неща. Най-добре ще е да отидеш на лекар, защото и да има лекар тук той едва ли без преглед ще може да установи произхода и да ти назначи лечение. Пожелавам ти късмет да е нещо безобидно.
    i have a need for speed, because i am born too slow!!!

  5. #5
    A be pich q dai malko poveche info. Ako imash pic oshte po-dobre. Kade se namirat tochno po stvola. I kakvo razbirash pod rakovi obrazovaniq. Moje da e ot higienata. Nai-malko edin pat na den trqbva da si miesh patoka.

  6. #6
    Guest
    Kakvo tochno predstawlqwat teq rakovi obrazowaniq?!?!

  7. #7

    dai info

    mnogo e stara temata, no ako vse oshte vlizash, pishi kakvo stana s problema ti!

  8. #8
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си