.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Daite mi suvet...

  1. #1
    Razo4arovaniq_Gost
    Guest

    Daite mi suvet...

    Ami nakratko precakah se sam s edno momi4e predi vreme.4ak sega razbrah kakvo ozna4ava za men... Tq hodi s edin v momenta ot godina i ne6to... Misleh vse pak da i kaja za 4uvstvata si kum neq, za6toto sam ot4aqno vluben v neq... no tq e poohladnqla kam men. Predi be6e vlubena v men a az si propilqh 6ansa Ta...bih i kazal kakvo 4uvstvam vse pak, no v momenta ne6to sa mi naizlizali nqkvi tupi pupki po liceto i mi e adski gadno samo4uvstvieto.Prosto tolkova q obi4am 4e iskam vsi4ko da e idealno.A tupite pupki ne mi minavat...neznam kvo da praq. Znam 4e 6te vi se stori tupo ama...praq kvoto moga po vuprosa s pupkite...mislq i na kojen da hodq...minat li vednuj da i kaja kakvo 4uvstvam kam neq... kakvoto i da mi kajete v tozi moment vi blagodarq...

  2. #2
    Guest
    mislq 4e papkite ti nqmat nikakvo zna4enie za priznanieto
    po-vajnoto e 4e tq si ima priqtel ot godina i polovina..ne iskam da te ot4aivam..no ne mislq 4e tq 6te go zareje zaradi tvoeto pozakasnqlo priznanie

  3. #3
    :( Tujen_Gost
    Guest
    Govoril sam s edna neina dobra priqtelka i i e kazala, 4e ne go obi4a i otdavna ne vqrva v lubovta...

  4. #4
    mi togava ne si tursi prichini ami govori s neq
    inache pak shte q izturvesh dokato chakash, ama tozi put moje i za posleden put!
    I'm not the one who's so far away
    When I feel the snake bite enter my veins
    Never did I wanna be here again
    And I don't remember why I came.....

  5. #5
    Guest
    има си авер от година и половина ? Много ве ..... чесно казано ако питаш мен сигурно вече и е писнала от него Давай смело и й покажи много разнообразие и романтика.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Щом не вярва вече в любовта едва ли ще повярва във твоята

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Ми докажи е че има защо да вярва в любовта.Покажи и в какво дда вярва.Кажи й че не е сама има кой да я обича!и това си Ти!

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    varna-vladislivovo
    Мнения
    26
    nakarai q sa ti povqrva
    ^^^LoVe Is ThE nAmE, SeX iS ThE GaMe, DoN't SaY ThE NaMe, pLaY ThE GaMe!!!^^^

  9. #9

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Constantinopole, Byzantium
    Мнения
    65
    Трябва да се пробва все пак

  10. #10
    Повече от фен Аватара на svetlidim
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    in his mind
    Мнения
    393
    Трябва да и кажеш колкото се може по-бързо.Ако те харесва една-две(пък и повече) пъпки няма да я уплашат!Споко!Ако те харесева ще те приеме.После пиши какво е станало,че стана интересно.Айде...
    В чужда скръб мене ли ще утешиш?

  11. #11
    Повече от фен Аватара на svetlidim
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    in his mind
    Мнения
    393
    Абре хора!!! Тя темата е от 2004! !!отдавна и е казал и всички пъпки отдавна са му избледняли ... ..лелеееееееее... ..ама пак ми е интересно какво ли е станало????
    В чужда скръб мене ли ще утешиш?

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: Daite mi suvet...

    Цитирай Първоначално написано от Razo4arovaniq_Gost
    Ami nakratko precakah se sam s edno momi4e predi vreme.4ak sega razbrah kakvo ozna4ava za men... Tq hodi s edin v momenta ot godina i ne6to... Misleh vse pak da i kaja za 4uvstvata si kum neq, za6toto sam ot4aqno vluben v neq... no tq e poohladnqla kam men. Predi be6e vlubena v men a az si propilqh 6ansa Ta...bih i kazal kakvo 4uvstvam vse pak, no v momenta ne6to sa mi naizlizali nqkvi tupi pupki po liceto i mi e adski gadno samo4uvstvieto.Prosto tolkova q obi4am 4e iskam vsi4ko da e idealno.A tupite pupki ne mi minavat...neznam kvo da praq. Znam 4e 6te vi se stori tupo ama...praq kvoto moga po vuprosa s pupkite...mislq i na kojen da hodq...minat li vednuj da i kaja kakvo 4uvstvam kam neq... kakvoto i da mi kajete v tozi moment vi blagodarq...
    Ако е щастлива с момчето, с което е в момента, не й казвай какво чувстваш.
    Ако я обичаш наистина, ще искаш тя да е шастлива, нали?

  13. #13
    Супер фен Аватара на LO6IQ
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    ...(='.'=) sex: може
    Мнения
    1 272
    Цитирай Първоначално написано от svetlidim
    Абре хора!!! Тя темата е от 2004! !!отдавна и е казал и всички пъпки отдавна са му избледняли ... ..лелеееееееее... ..ама пак ми е интересно какво ли е станало????

  14. #14
    Guest
    amm to vinagi taka stava...kogato zagubish ne6ty 4ak togava razbirash kolko e bilo cenno za teb ... ami kfo da ti kaja priznai si 4uvstvata i.. q pomoli za vtori shans.. nz oba4e dali 6te se polu4ii:{{

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си