.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Боли...

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875

    Боли...

    Както беше весел и красив деня всичко се срути...Пак се расърди и вече си казах че с него немога да говоря да го обичам немога! Все вината в/у мене спуска Аз съм виновна според него така ли е нз!И нз толкова много боли да знаем да говорим с приятелите си(общите) а изведнъж да се мразим откакто се обичахме...! И сега разбирам и нз дали да се сдобря с него за пореден път или вече...сбогом?
    Да кажа край или да му простя за това че за пореден път ме рани и че ме боли...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Според мен му кажи сбогом.Щом не можеш още да го обичаш няма смисъл да играеш театър...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Знаеш ли аз мога да го обичам но ми писна все аз да излизам силната.
    Аз да се справям с всичко и му го казах той без мен няма да издържи дълго и сбогом най добре иначе ще плаче не само той а и аз просто нямам сили за това да плача когато не съм напривила никому зло и най малко на него!

  4. #4
    Guest
    ako postoqnno te obvinqva za si4ko nqma smisal da si s nego vednaj sloji krai na si4ko tova,no ako go obi4a6 mn,i toi teb razbira se trqbva da si pro6tavate

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Niama smisal taka da se muchish!moje da go obichash no mai e po dobre da mu kajesh sbogom vednaj za vinagi!
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  6. #6
    Голям фен Аватара на kAdrOkoSkA
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    587
    Ako naistina mn go obichash... kaji mu che tova e za posledno i ako ne si vzeme pouka ... togava se razdelete zashtoto ne zaslujavash edno i sashto da razkasva sarceto ti bezbroi puti! dai mu posleden shans mila
    -* Най-голямото щастие в живота е да бъдеш обичан заради самия теб,или по-точно да си обичан,въпреки тебе! *-

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от kAdrOkoSkA
    Ako naistina mn go obichash... kaji mu che tova e za posledno i ako ne si vzeme pouka ... togava se razdelete zashtoto ne zaslujavash edno i sashto da razkasva sarceto ti bezbroi puti! dai mu posleden shans mila
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  8. #8
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    зависи преди това колко пъти си му прощавала ако това не е първия такъв път, който те наранява, не се замисляй да приключиш тази връзка

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Memphis
    Мнения
    851
    kakvo tolkova e stanalo ne razbrax
    169 бан по ип и профил за системни нарушения на 2т.

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами по-добре му кажи сбогом.Няма смисъл,разбираш ли?Той не те обича,ако все теб те обвинява и не ти прощава.Любовта означава за прощаваш,нали?Той не мисли за теб,а и не знам дали се интересува.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си