.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: kajete

  1. #1
    slavi06
    Guest

    kajete

    mom4eta kak behte reigirali ako gajeto vi e na 18 i kaje 4e e spala dosega s 16 mom4eta..... momi4eta kajete i vie mnenieto,,,,tova kyrva li e ili?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    ami tova e malko mnogo no ne ozna4ava 4e e kurva. Vse pak kato ste zaedno imai 1 na um 4e s tolkova mnogo e bila moje ti da si poredniq, no pak moje i da ne si
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    63
    ami spored men si e 4ista k***a!kak 6te e na 18 i tolkova mnogo !sam si napravi izvoda kolko i e seriozno otno6enieto kym sexa i horata s koitoe bila.e ti sam za sebe si zna6 kak se otnasq s teb ,no naistin ae golqma vyzmojnostta da si poredniq

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    plovdiv
    Мнения
    10
    e dobre de ako pravi sex ot 15 godi6na 16 mom4eta za 3 godini sredno po 5 na godina ni6to neredno ne vijdam 6to trqbva da e kurva a ima i nqkoi po4vat ot 12 godi6ni tqhnata cifra kakva li 6te e??? da ne govorim puk az po golemite jeni kvo 6te kajete za tqh togava 4e sa turbo kurvi li ????? spored men si e normalno pravi i se sex stoga ste gi obijdali teq jeni maina na nas nikoi ne ni prai smetka nali???? are

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Надежда 6-VIP квартала
    Мнения
    158
    Според мене това не е нормално и тая е пълна курва,как може да се чукаш с толкова много народ ,а да си на 18г.
    А на всичкото отгоре,познавам едно момиче на 18г.,което след училище си се прибира вкъщи и си гледа цяла вечер "Клонинг",а всеки петък "Народното събрание",е то горкото кво да каже като го попитат с колко момчета е спало
    Мразя тъпи и тесни девственици,дебели и къдрави момичета,лицемерието,лъжат а и водката!!!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Neznam, zavisi nakolko vreme gi e smeniala.
    Az sam na 18 i ne6to i sam imala 1 mom4e a go pravia otkak sam na 17.
    a tva 16 si e cifra.Ako e po4nala otrano su6tno ne me kefi, abe 4uknia i ti da i stanat 17

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    ami avisi ama mai na kyrve mqza
    : AMG Corporation ::

  8. #8

    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Montana
    Мнения
    83
    ne iskam da kazvam " da kurva e",no opredeleno mi se struvat "malko" pove4ko....pone moje6 da si napravi6 izvod ,za tova,4e pravi sex i bez da ima istinska liubov,za6toto ne vqrvam za 18 godini 16 pati da se e vliubvala....
    pitam se vseki pat kogato doide6 ti,za6to taka jestoko vremeto leti,kolko si mil s men i kak da sam 6tastliva,kogato tai e kratyk tozi mig,i utre ve4er e tai dale4e,do utre ve4er e cqla ve4nost

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Како да кажа Чиста к*урва...

  10. #10
    Guest
    nqma ni6to lo6o v tova da e kypBa Vsi4ki jeni sa kypBu s izklu4enie na maika mi, no da ne zabravqme 4e i tq e jena(Napoleon Bonapart). Az obu4am kurvite

  11. #11
    golqma rabota, momicheto obicha da pravi sex. prosto ti trqbva da si predpazliv, che znaesh li predi tebe kakvi sa bili
    I'm not the one who's so far away
    When I feel the snake bite enter my veins
    Never did I wanna be here again
    And I don't remember why I came.....

  12. #12
    Guest
    za men ne e kyrva obi4a da pravi Sex

  13. #13

    Re: kajete

    Цитирай Първоначално написано от slavi06
    mom4eta kak behte reigirali ako gajeto vi e na 18 i kaje 4e e spala dosega s 16 mom4eta..... momi4eta kajete i vie mnenieto,,,,tova kyrva li e ili?
    Каков от това, че е спала с 16, стига аз да съм номер 17

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi kvo da ti kaja 4ukalo i se na momi4eto, 4ukala se e ne i e haresalo s edin, s vtori treti i taka e stignala do 17(teb), dano sega i haresa i da zakrepi malko po-dulgo s 17iq

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    ami tova e malko mnogo no ne ozna4ava 4e e k*rva. Vse pak kato ste zaedno imai 1 na um 4e s tolkova mnogo e bila moje ti da si poredniq, no pak moje i da ne si
    Нямам какво да добавя
    Бездомна любов

  16. #16
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Бая са! Обаче не съди по бройката. Може просто да не е случвала на момчета и така да се е случвало, че са я зарязвали след, като са я...А пък тя, ако е доверчива... Или пък може в един период от живота си да се е била развихрила яко и малко на курве да е заприличала, но може и да се е променила. Най-добре не се комплексирай от бройката, ами се съсродоточи върху момичето и това, което чувствате един към друг. Ама , за всеки случай , се обеди, че няма да ти лепне някоя , ако не смъртоносна, то поне неприятна венерическа болест...
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от Josefinne
    Бая са! Обаче не съди по бройката. Може просто да не е случвала на момчета и така да се е случвало, че са я зарязвали след, като са я...А пък тя, ако е доверчива... Или пък може в един период от живота си да се е била развихрила яко и малко на курве да е заприличала, но може и да се е променила. Най-добре не се комплексирай от бройката, ами се съсродоточи върху момичето и това, което чувствате един към друг. Ама , за всеки случай , се обеди, че няма да ти лепне някоя , ако не смъртоносна, то поне неприятна венерическа болест...

    : AMG Corporation ::

  18. #18

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Некаде из българия
    Мнения
    15
    Момичето може да е бил аи със 16 и със 26 само че за мен важното тук е да не е ходила с няколко наведнъж иначе по стечение на обстоятелствата може да е била и с малко повечко момчета.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си