.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601

    Безчувствена?!?

    Нз ама от известно време сякаш съм безчувствена.Момчето, което много обичах не ми обръща никакво внимание, а на мен не ми пука!!! Нз що става така ама....Той сега харесва една др. и ми е много гадно, но сякаш сейно само съм го харесвала,но въобще не беше така Ей ся видях как прати една {} в един канал и само като си помислих, че и на мен ми е пращал се Но не можах да се разплача.А преди сяка вечер ревях, защото всичко свърши А ся ко Сейно нищо не е станало.А толкова много постигнах и ненайно как го загубих И сега на сичкото отгоре като награда станах безчувствена
    PLS HELP ME

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Ми.. просто си го преодоляла Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    Ми.. просто си го преодоляла Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.
    И аз така мисля ! Но никой не е безчувствен само има хора които предпочитат да прикриват чувствата си ! Аз също понякога се плаша от себе си в ситуации които на всеки нормален човек би му пукало аз съм безразлична и грам не ми пука...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Не си безчуствена,може би си станала по-силна,по-уверена в себе си!!!Всичко минава с времето,може би за теб е дошъл именно този момент

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    10х.Надявам се да е вярно

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    Ми.. просто си го преодоляла Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.
    Това че си станала "безчуствена" не значи в никакъв случай че си спряла да спряла да изпитваш емоции..По скоро вътрешно в себе си си разбрала че той не си струва...


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In The Nothing...
    Мнения
    24
    Цитирай Първоначално написано от Тед:)
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    Ми.. просто си го преодоляла Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.
    Това че си станала "безчуствена" не значи в никакъв случай че си спряла да спряла да изпитваш емоции..По скоро вътрешно в себе си си разбрала че той не си струва...
    Еми те ме изпревариха На същото мнение съм ..
    All I know-time is a valuable thing..Watch it fly by as the pendulum swings..Watch it count down to the end of the day..The clock ticks life away..It’s so unreal!!!
    Linkin Park - In The End

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    Не си безчуствена,може би си станала по-силна,по-уверена в себе си!!!Всичко минава с времето,може би за теб е дошъл именно този момент
    Съгласна съм!

  9. #9
    mislq 4e e mnogo dobre 4e ve4e ne ti puka za6toto si preodolqla ....istinata! za poreden pat se obejdavam 4e nqma smisal da pla4e6 no kogato obi4a6 nqkoi a toi ne te razbira prosto i da se sadere6 ni6to nqma da stane
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  10. #10
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    жени...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    жени...
    Ми какво да ни правиш...т'ва все пак сме ние! Хайде избарши очи ние сме с тебе не си безчувствена пък и така да е може да се окаже по хубаво.Няма обич(необичаш) следователно няма и сълзи но пък теб те обичат!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    Ми.. просто си го преодоляла
    Все пак не си очаквала цял един живот да плачеш и да се тормозиш за едно-единствено момче. Дори да си си го мислила, това е невъзможно. Надявам се, че си осъзнала колко излишно е всичко това. Пък и наистина дано си станала по-силна.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    жени...
    Ми какво да ни правиш...т'ва все пак сме ние! Хайде избарши очи ние сме с тебе не си безчувствена пък и така да е може да се окаже по хубаво.Няма обич(необичаш) следователно няма и сълзи но пък теб те обичат!
    Аз не съм и плакала Вече няма да плача

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    izobshto ne se oplakvai..zashtoto tova ozna4ava 4e si go preodolqla i ve4e ne ti puka za nego..!!!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    жени...
    Ми какво да ни правиш...т'ва все пак сме ние! Хайде избарши очи ние сме с тебе не си безчувствена пък и така да е може да се окаже по хубаво.Няма обич(необичаш) следователно няма и сълзи но пък теб те обичат!
    Аз не съм и плакала Вече няма да плача
    Била съм влюбена много пъти плакала съм за половината момчета и осъзнах че нито един глупак който отхвърля чувствата на другия незаслужава сълзи...Просто не си струва! :P Няма да плачеш я!!!

  16. #16
    i az po 1 vreme si misleh 4e nemoga ve4e da obi4am i da 4uvstvam gotini 4uvstva kym jenite ........ dokato ne namerih nai nakraq perfektnoto za men momi4e, koeto taka i shte si tyrsq do kraq na jivota si, ne za drugo ami zashtoto prosto nqma da sme zaedno s nego ! .... mn shibano kato obi4ash nqkogo koito dori i ne misli za tova !
    Kogato mydreca so4i zvezdite, glupakyt mu gleda prysta !!!

  17. #17
    Ne si bez4uvstvena prosto si preodolqla razdqlata

  18. #18
    [quote="aBeP4eTo"]
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    Ми.. просто си го преодоляла Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.
    ami naistina e taka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си