.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Където поискаш коте :)
    Мнения
    22

    Правило 6 /Задължения на Потребителя/

    6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст и
    пунктуации(!!!, ????? или .......)

    Да не прекаляват ли? Та поне 50% от хората пишещи в "Любов" (единствената част която чета) използват 100% лилаво или розово.Мноо е дразнещо е...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    I kakvo ot tova Cvetovete sa si mnogo hubavi daje..Az lichno ne namiram nishto drazneshto

  3. #3

    Re: Правило 6 /Задължения на Потребителя/

    Цитирай Първоначално написано от ^HoT^KisS^m^
    6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст и
    пунктуации(!!!, ????? или .......)

    Да не прекаляват ли? Та поне 50% от хората пишещи в "Любов" (единствената част която чета) използват 100% лилаво или розово.Мноо е дразнещо е...
    problem4e,a?????? :P
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  4. #4
    problem a hahahha
    Kakvo ti puka ako govoriat zad garba ti...nali varvi6 pred tiah,neka gledat gaza ti!

  5. #5
    mi da i az ne razbiram kakuv e problema? na vseki kakto si mu haresva ...hm
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от playful_girlll
    mi da i az ne razbiram kakuv e problema? na vseki kakto si mu haresva ...hm
    aamm taka si e
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Където поискаш коте :)
    Мнения
    22
    Няа проблем ве нека са гаврим с Модераторите

  8. #8
    Здравейте, това правило би трябвало да се интерпретира по-малко по различен начин.
    Санкцията за цветен текст важи в случай че тескта съдържа няколко цветове, а не един както някои потребители показаха.


    относно ^HoT^KisS^m^:
    В случай на забелязано нарушение от твоя страна, ще бъдеш санкционирана спрямо правилника, който важи за всички нас!
    Благодаря!
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  9. #9

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Където поискаш коте :)
    Мнения
    22
    санкционираН , но няма зн

  10. #10
    Az li4no vinagi pi6a sas cveno, za6toto haresvam da ostavqm krasivi i sveji mneniq Kakvo puk lo6o namirate v tova? Kakto kaza Coki, gadno e kogato se smesvat pove4e cvetove Ina4e tova za glavnite i znacite go priemam za vqrno
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    a kato stana duma za cvetove kak moga da si go smenq?
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  12. #12
    Под Sex М-то в паспорта размер на дрехите ли означава ?!
    Кучето ми изпрати колет. Въпреки това аз не обичам колети. Незнам защо застрелях тъщата. И тя незнае. Незнае и кога ще пристигне и колета. Всъщност нище незнае. Обаче тъщата ми не изпращаше колети. Обаче кучето не се е метнало на нея. Въпреки, че веднъж и се беше метнало .... че и повече си беше позволило. Както и да е, аз куче нямам. Тъща също. А колет незнам какво значи. Христос воскресе.
    По дяволите, научете се да пишете на кирилица и без смешни правописни грешки...

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от НИТРО
    Под Sex М-то в паспорта размер на дрехите ли означава ?!
    Кучето ми изпрати колет. Въпреки това аз не обичам колети. Незнам защо застрелях тъщата. И тя незнае. Незнае и кога ще пристигне и колета. Всъщност нище незнае. Обаче тъщата ми не изпращаше колети. Обаче кучето не се е метнало на нея. Въпреки, че веднъж и се беше метнало .... че и повече си беше позволило. Както и да е, аз куче нямам. Тъща също. А колет незнам какво значи. Христос воскресе.
    хааххахахахахаха пич бахти идиота си
    възхищавам се на такива като тебе хахаахаха
    кефиш ме {{{{{}}}}}}
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  14. #14
    мерси, старая се.
    По дяволите, научете се да пишете на кирилица и без смешни правописни грешки...

  15. #15
    Znachi tfa nitro egati qkoto =) Kefish! Krisi, nachi sveta sh go menkash napishesh neshto da kajem, mrakirash go i gore tochno nad poleto, v koeto pishesh v poleto svqt si izbirash nqkakyv i to stava. A inache po temata...ako ti draznqt na ochite ili neshto takova, prosto ne gi chetesh ima si lesno. Na men rozovoto mi drazni naprimer, ako ne e koi znae kolko vajno ne si nasilvam ochite i tfa e. vseki da si izpolzva cvetovete kakto na nego mu haresva.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Az vinagi si pisha s kafqvo naprimer(nadqvam se ne draznq nikoi) ama ima nqkoi hora deto pishat s mn qrki cvetove i tova me drazni...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си