.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1

    Kyrva li sym?Ili kakvo?+ dno vypros4e,kym momi4etata

    Zdraveite momi4eta,i mom4eta,myje i jeni.Zna4i az sym edva v sedmi klas(e ne,4e sym malka de),i se samozadovolqvam pove4e ot godina.Mnogo mi se pravi seks,no me e strah ot pyrviqt pyt.A i ,ne moga da ne spodelq s maika mi(izpitvam nujda),za6toto 6te se sduham...no ako i kaja...tq 6te me izseli ,nikoga ne si govorq s neq za mom4eta,po tazi pri4ina.Ty...s edin ot moq klas iskame da pravim seks,no toi mnogo se hvali a i 6te e samo tova.Predlojih mu da mu pravq svirki (kato za na4alo),ama toi ne6to se spi4a...ne6te.Iskam da me otvori toi ,za6toto nie sme nai-dobri priqteli i toi mi spodeli kogato rpavi seks,s gadjeto si.Iskam i men da me otvori...no 3 dena po-kysno te skusaha...dali q e imal samo za sex?Da spq li s nego ili sym MALKA?

    I eto vuprosa kym momi4etata-po nqkoga osobenno ako sym se samozadovolqvala,mi te4e ne6to bqlo...smisyl az ne go ose6tam ,no kato si vidq ga6tite ima6 ne6to bqlo.Ot kakvo e tova?Kajete mi molq vi!
    Tova e ot men!
    Kurva li sym?Ako mojete da mi otgovorite vlezte v razdel 'seks' v moqta tema.
    http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=1762
    HELP ME!

  2. #2
    Molq Vii!Raz4itam na vas.Za tova se regnah tuk,za da ne si trvoq jivota pove4e.Koito mi kaje,6te ima nagrada-4estno.
    Kurva li sym?Ako mojete da mi otgovorite vlezte v razdel 'seks' v moqta tema.
    http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=1762
    HELP ME!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    хаах споко и аз бях така на твоите години
    първия път е нещо много важно за сяко момиче
    моя съвет е да не избързваш и да го направиш
    с човек на който неистина държиш...ако го направиш
    с тоя от класа ти верно ше те нарекат курва..а
    и ще са прави...+ тва познавам доста добре акъла
    на тия 13 годишните момченца...убедена съм че
    тоя пикльо от класа ти не е виждал гола пу**а
    наживо,само се хвали за глупости...а ако направиш
    ОГРОМНАТА грешка да спиш с него,бъди сигурна
    че на другия ден ще знае не само целия ти клас,
    а и цялото училище!за свирките също е отнася
    земи си намери едно свястно гадже поне да си го
    обичаш и да си сигурна че няма да те зареже
    след първото е*ане и си супер..
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Joro85
    Guest

    hm

    men ako me pita6 nedei da go prai6 s nego... naprawi gho s 4owek nakoito moje6 da wqrwa6 i raz4ita6.... ina4e posle 6te ti e mnogo gadno .. pone spored men pyrwiqt ti myj trqbwa da e specialen za teb.. towa 6te ti ostane za cql jivot.. otnosto bqloto te4enie ne symnogo kompetenten.. obyrni se kym nqkoe momi4e..

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    ami kakvo o4akva6 da ti kajem.. Spored men ti malko-mnogo rani4ko za sex i tem podobni. 6to sega ne vzeme6 da se stegne6 da u4i6 da vleze6 v hubavo u4ili6te (vse pak si 7 klas) i malko po-kasno da pravi6 teq ne6ta. Vij ne vsi4ko se opira do sex! Ako sega po4ne6 posle 6te ti stane tapo i nqma da iska6 hi4. Abe neznam kakvo da ti kaja ti si re6ava6.
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  6. #6
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Честно казано мисля, че си твърде малка за секс. Седми клас - не, никак не си голяма, мила. Има още много да растеш и да учиш както за живота, така и за секса. Израза "да ме отвори", мен като момиче никак не ми харесва. Пъривя път трябва да става с любов и нежност, на която 12-13 годишните са още неспособни (е, има и изключения, разбира се, но повечето не са, защото просто мисленето на едно 13 годишно девойче не е такова. А за да се достигне такова мислене, трябва малко да се поживее). Любовта идва сама. До колкото разбирам, т не обичаш това момче. То ти е най-близко в момента - "най-добър приятел". Но това не значи, че ти го обичаш и че си влюбена в него. Мисля, че трябва да изчакаш любовта, защото после ще съжаляваш, че си прибързала и не можеш да подариш толкова ценен подарък на този, който наистина обичаш (или мислиш, че обичаш), а именно девствеността си. Пък и , според мен, той си иска само секс. Ако наистина е обичал или харесвал момичето нямало е да скъсат 3 дена след това. Такива работи правят само ебачите. Ако не искаш да си поредната наебана от него и да си развалите приятелството, окроти си малко нагона. така както говориш още не си курве, но имаш потенциала...
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  7. #7
    ahahah kakvo bqlo techenie be momicheto svurshva vie q pratihte na lekar :>>>> nishto ti nema a inache pri si4ki polojeniq she ti e nepriqtno purviq put takache po-dobre si nameri nekoi deto da ne te podtiska dopulnitelno s tva che moje da razkaje na vsi4ki ;>>

  8. #8
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Zemi si nameri edin svesten sladur .... teq gazarite sa vyzduh pod nalqgane .... teq deto ne se hvalqt tqh nai gi biva i misli po razumno ne si malka sama moje6 da si re6i6 problem stiga da iska6 kasmet
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  9. #9
    Blagodarq na vsi4ki. Mai se otkazvam...
    Kurva li sym?Ako mojete da mi otgovorite vlezte v razdel 'seks' v moqta tema.
    http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=1762
    HELP ME!

  10. #10
    Lover-ka-Здравей.Ти си решаваш.Нека първият път да ти е по любов,а после ако щеш с непознат си легни.
    Така де.ОСтави го колкото и да ти е сладък и миличък този,бъдете си само "най-добри приятели".
    А относно бялото течение-къф ти лекар,нема да се плашиш ти свършваш.bilqna_24,е права.
    Бездомна любов

  11. #11
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от Lover-ka
    Blagodarq na vsi4ki. Mai se otkazvam...
    ne mai! trqbva da se otkaje6 ako iska6 da dokaje6 4e si umna i 4e ima6 volq trqbav da byde6 po tvyrda i po razumna!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  12. #12
    abc
    Guest
    Ami moga da ti kaja da ne pravi6 tazi gre6ka da se ebe6 s mom4e koet ne xaresva6 samo za samoto pravene 6ot posle naistina 6te se 4yvstva6 kato palna kyrva

  13. #13
    napulno sum suglasna s abc,nqmam kakvo da dobavq tuk
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  14. #14
    Ami na men mi izglejda malko stramnno ama kat si si re6ila i tva bqloto do kolkoto mislq e bqlo te4enie.Abe kvot si iska6 pravi.Spored men si o6te malka.ma pak kazvam ti sama si re6ava6.
    • men ako me pita6 nedei da go prai6 s nego... naprawi gho s 4owek nakoito moje6 da wqrwa6 i raz4ita6.... ina4e posle 6te ti e mnogo gadno .. pone spored men pyrwiqt ti myj trqbwa da e specialen za teb.. towa 6te ti ostane za cql jivot.. otnosto bqloto te4enie ne symnogo kompetenten.. obyrni se kym nqkoe momi4e..
    az sam napylno saglasna s nego/neq
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Josefinne
    Честно казано мисля, че си твърде малка за секс. Седми клас - не, никак не си голяма, мила. Има още много да растеш и да учиш както за живота, така и за секса. Израза "да ме отвори", мен като момиче никак не ми харесва. Пъривя път трябва да става с любов и нежност, на която 12-13 годишните са още неспособни (е, има и изключения, разбира се, но повечето не са, защото просто мисленето на едно 13 годишно девойче не е такова. А за да се достигне такова мислене, трябва малко да се поживее). Любовта идва сама. До колкото разбирам, т не обичаш това момче. То ти е най-близко в момента - "най-добър приятел". Но това не значи, че ти го обичаш и че си влюбена в него. Мисля, че трябва да изчакаш любовта, защото после ще съжаляваш, че си прибързала и не можеш да подариш толкова ценен подарък на този, който наистина обичаш (или мислиш, че обичаш), а именно девствеността си. Пък и , според мен, той си иска само секс. Ако наистина е обичал или харесвал момичето нямало е да скъсат 3 дена след това. Такива работи правят само ебачите. Ако не искаш да си поредната наебана от него и да си развалите приятелството, окроти си малко нагона. така както говориш още не си курве, но имаш потенциала...

    ti go kaza nai-dobre!!!na absoliutno sa6toto mnenie sam.naistina ne pravi taq ogromna gre6ka da go napravi6 i to za parvi pat s nqkoi,koito ne obi4a6.misli predi da napravi6 ne6to uspeh,mila
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  16. #16

    :)

    ако го направиш сега, ще съжеляваш. След време като намериш истинската си любов ще се чувстваш като парцал. Съветвам те да почакаш правилния човек.

  17. #17

    Re: Kyrva li sym?Ili kakvo?+ dno vypros4e,kym momi4etata

    Цитирай Първоначално написано от Lover-ka
    Zdraveite momi4eta,i mom4eta,myje i jeni.Zna4i az sym edva v sedmi klas(e ne,4e sym malka de),i se samozadovolqvam pove4e ot godina.Mnogo mi se pravi seks,no me e strah ot pyrviqt pyt.A i ,ne moga da ne spodelq s maika mi(izpitvam nujda),za6toto 6te se sduham...no ako i kaja...tq 6te me izseli ,nikoga ne si govorq s neq za mom4eta,po tazi pri4ina.Ty...s edin ot moq klas iskame da pravim seks,no toi mnogo se hvali a i 6te e samo tova.Predlojih mu da mu pravq svirki (kato za na4alo),ama toi ne6to se spi4a...ne6te.Iskam da me otvori toi ,za6toto nie sme nai-dobri priqteli i toi mi spodeli kogato rpavi seks,s gadjeto si.Iskam i men da me otvori...no 3 dena po-kysno te skusaha...dali q e imal samo za sex?Da spq li s nego ili sym MALKA?

    I eto vuprosa kym momi4etata-po nqkoga osobenno ako sym se samozadovolqvala,mi te4e ne6to bqlo...smisyl az ne go ose6tam ,no kato si vidq ga6tite ima6 ne6to bqlo.Ot kakvo e tova?Kajete mi molq vi!
    Tova e ot men!


    Не е ли по-добре да изчакаш малко вместо да се хвърляш на първия ебач...

  18. #18
    Guest
    Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време .....

  19. #19

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    63
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време .....
    e tova vse pak ne e forum "i az iskam sex" stiga si se predlagal kato evtina k*rva

  20. #20
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време .....
    Nqma da namaje6 ne se my4i probvai drugade
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време .....
    Nqma da namaje6 ne se my4i probvai drugade
    haha opredeleno nqma da si nameri6....haha ama golemi "obqvi" pravi6 e pi4 6to ne napisa"predlagam zadovolqvane na momi4eta...vsqkakvi ekstri...(samo za sofianki)''hahahah



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Цитирай Първоначално написано от Lover-ka
    Blagodarq na vsi4ki. Mai se otkazvam...
    Ne mai , a se otkaji napulno.
    Na 14 godini 4ovek nikak ne e naiasno s pove4eto si 4uvastva.Goliama gre6ka 6te e da go napravi6 sega, za6toto sled vreme moje da se poiavi 4ovek , koito naistina da zaslujava da ti e purvia.Az go napravih za pruv put na 17, no tva ne zna4i nito 4e ne mi se e iskalo ili puk 4e ne sam imala 100000000 vuzmojnosti, prosto kogato sre6ne6 podhodia6tia 4ovek, ne samo 6te ti se priiska da go pravi6 s nego, no i 6te znae6 4e toi te uvajava i 6te e nejen i vnimatelen s teb.
    Purviat put moje da ne e specialen za vsli4ki, no po4i pri vsi4ki e bolial i ako go napravi6 s niakoi 13 godi6en deto negovata pi6ka neznae kade e moje da te otkaje ot sexa izob6to.

  23. #23

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66
    parviqt pat e mnogo vajenza 1 momiche pomisli si dobre zaslujava li si za cql jivot da nosish imeto K*rva samo za da si ugodish na nagona

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    хаах споко и аз бях така на твоите години
    първия път е нещо много важно за сяко момиче
    моя съвет е да не избързваш и да го направиш
    с човек на който неистина държиш...ако го направиш
    с тоя от класа ти верно ше те нарекат курва..а
    и ще са прави...+ тва познавам доста добре акъла
    на тия 13 годишните момченца...убедена съм че
    тоя пикльо от класа ти не е виждал гола пу**а
    наживо,само се хвали за глупости...а ако направиш
    ОГРОМНАТА грешка да спиш с него,бъди сигурна
    че на другия ден ще знае не само целия ти клас,
    а и цялото училище!за свирките също е отнася
    земи си намери едно свястно гадже поне да си го
    обичаш и да си сигурна че няма да те зареже
    след първото е*ане и си супер..
    Murderdoll,4ete6 mi mislite aaaa?
    a i da dobavq ne6to...ako zapo4ne6 otsega,6te si mnogo nezadovolena za po-natatuk... btw az sam na 12 edna moq priqtelka go naprai na 11...koeto e mn jalko i tq ve4e ne mi e priqtelka-mn nisko padna v o4ite mi ...
    i pak ti kazvam- NEDEI OTSEGA!!!posle mn trudno 6te stiga6 do orgazum kato stane6 na vuzrast,na koqto e normalno ejednevno da se pravi sex(e,4ak ejednevno ne...xixixxii)

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    Phah unikalni otgovori! mi na4i moa ti kaja 4e ne trqbva da go pravi6 izob6to! prosto ... malka si.. .a zsum go pravila predi a purviq put kak be6e... ujas... moga da ti opi6a mn to4no kakvo izpitva6 kogato se ima6 z aparcal... radvam se 4e go prejivqh! ne go dopuskai

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си