.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: za momi4etata

  1. #1
    mmmmm
    Guest

    za momi4etata

    Ako tyka ima qki f na (13 14 15 )s pic da kajat s kakav nic vlizat v 4ata i v koi kanali

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    a ako ima tapi m s prqkori mmmmmmm, kakvo da pravim??

    BTW vsi4ki useri v TeenProblem sa qki
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    твой съм скъпи, за теб ще вляза навсякъде! хаха а ве ти си мн тъпо пар4е - какво пита6? поговори на лс с някой и сам прецени. Айде със здраве!


  4. #4
    hahaha-do tuka samo mom4eta.nikvi momi4eta.mmmmm,lo6 kasmet 6te trqbva sas mom4etata ni da se zadovoli6

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    hahaha-do tuka samo mom4eta.nikvi momi4eta.mmmmm,lo6 kasmet 6te trqbva sas mom4etata ni da se zadovoli6
    еми да, и ти вклю4ително никви женски мн си е добър късмета, може да е с меки 4увства. Ще го задоволим мн ясно, ние сме най-добрите


  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    hahaha-do tuka samo mom4eta.nikvi momi4eta.mmmmm,lo6 kasmet 6te trqbva sas mom4etata ni da se zadovoli6
    еми да, и ти вклю4ително никви женски мн си е добър късмета, може да е с меки 4увства. Ще го задоволим мн ясно, ние сме най-добрите
    ne samo s 4uvstvata.moje i kitkata da e takava maleeeeeee,kak govorq samo

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  7. #7
    haha dano si nameri6...tc tc
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от playful_girlll
    haha dano si nameri6...tc tc
    какво дано? то по-тъп стил има ли? "здр, коя иска да я ***?" хаха така не става


  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Tova e po tupo i ot obiava vav vestnik li4na drama! ahahah

  10. #10
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз пък си търся 6 годишен, 1.50 до 1.53, с висше образование по следните специалности: биотехнологий/ зъботехника/ външна търговия/ политология/ психология/ физика/ молекулярна биология; Да говори френски, китайски, японски, немски, английски, чешки и испански, да му е голям , да получава заплата над 1500лв и да ме води на почивка всеки месец.
    Тука да не е бюро запознанства, бе
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    a ve po princip nqma ni6to lo6o v zapoznanstvata ot tuk,ama ne e tva na4ina


  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    a ve po princip nqma ni6to lo6o v zapoznanstvata ot tuk,ama ne e tva na4ina
    mi 4esno kazano ti si nai podhodq6tA za nego

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от toTaLy_Me_F
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    a ve po princip nqma ni6to lo6o v zapoznanstvata ot tuk,ama ne e tva na4ina
    mi 4esno kazano ti si nai podhodq6tA za nego
    мда, затова му се натискам още от на4алото. А ти хубаво злобее6 против Нели, ама не си го изкарвай на мен, щото си сбъркала адреса госпожи4ке


  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    takiva suobshteniq se pravqt v obshtite irc # a ne v podoben forum mislq... vlizash v irc i go puskash...shte ti se navurjat pone 5 takiva ne se sumnqvai!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от suzanna
    takiva suobshteniq se pravqt v obshtite irc # a ne v podoben forum mislq... vlizash v irc i go puskash...shte ti se navurjat pone 5 takiva ne se sumnqvai!
    хаха 4овека иска после да се хвали,4е е форумка от тийна ве - разбери го. Явно имиджа ни се е вдигнал Ама то щото аз съм на4ело на моми4етата


  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    Цитирай Първоначално написано от suzanna
    takiva suobshteniq se pravqt v obshtite irc # a ne v podoben forum mislq... vlizash v irc i go puskash...shte ti se navurjat pone 5 takiva ne se sumnqvai!
    хаха 4овека иска после да се хвали,4е е форумка от тийна ве - разбери го. Явно имиджа ни се е вдигнал Ама то щото аз съм на4ело на моми4етата
    aaaaaaaaaaaa,ne ne si samo ti.s [B]aneD i Maverick si pravite kompaniq.moje da se kaje 4e se konkurirate

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    е, ние сме си брат4ета с тех - няма място за конкуренция най-яките пи4ове сме тва


  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от toTaLy_Me_F
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    Цитирай Първоначално написано от suzanna
    takiva suobshteniq se pravqt v obshtite irc # a ne v podoben forum mislq... vlizash v irc i go puskash...shte ti se navurjat pone 5 takiva ne se sumnqvai!
    хаха 4овека иска после да се хвали,4е е форумка от тийна ве - разбери го. Явно имиджа ни се е вдигнал Ама то щото аз съм на4ело на моми4етата
    aaaaaaaaaaaa,ne ne si samo ti.s [B]aneD i Maverick si pravite kompaniq.moje da se kaje 4e se konkurirate
    kazah li ti da ne govori6 taka za tqh bez pri4ina?! molq vi,ne me svurzvaite s tazi,za6toto ve4e mi lazi po nervite

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  19. #19
    hahahahahaha-amy lee,ne mi vikai.6te govorq za tqh,za6toto sa takiva.ne mi kazvai kakvo da pravq.qvno i ti spada6 kak tapacite

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си