.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: temi za razgovor

  1. #1
    s.m
    Guest

    temi za razgovor

    iskam da vi pitam ne6o za kvo edno mom4e moje da govori s edno momi4e na kvi temi momi4etata na kvi temi obi4qt da si govoriat s tiah kakvo obi4at da 4uvat?iasno e 4e 6te kajete 4e e individualno za siako momi4e ama ei taka dokato ne sa se opoznali za kvo da si govoriat? nekvi po ob6ti ne6ta

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    25
    ami za nisto osven za sex

  3. #3
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    ami spored mene zapo4va6 da q pita6 osnovni vuprosi i ako si suvpadne muzikata vi koqto haresvate zapo4va6 da govori6 za neq da i vzeme6 interesa.Zavisi i kakuv harakter e ako e malko poludi4ka zapo4va6 s istorii ot kuponi ot daskalo nqkoq prostotiq no gledai da ne se uliva6
    YSPEH

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Теми,с които винаги може да се започне даден разговор са за музика,кино,любими филми,дискотеки,пътувания, акво обичате да правите през свободното си време,общи приятели ако имате такива Опитайте се да говорите неща,за които и на двамата ще са ви интересни!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    ми по принцип музика,дискотеки а на такива като мене и за футбол да им говориш няма да се махнат.Ако е фенка на някой певец си говорете за него.Ако тя иска дори за дасакло а може и за футбол!

  6. #6
    MI moje da si govorite za ne6to okolo vas, primerno ako se motaete nqkyde pove4eto momi4eta obi4at da obsyjdat vsi4ko okolko tqh i taka 6te stignete do nqkoq tema za koqto 6te moje6 da kaje6 ne6to, vse 6te vi syvpadnat interesite i eto ti mnogo temi
    Za da se vkliu4i6 v edno stado ovce, predi vsi4ko trqbva da si ovca

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами ако сте от едно даскало може да си говорите за училище, даскали, да обсъждате някого.Иначе както Тифани каза говорете си за кино, музика и т.н.

  8. #8
    ПознаватеМЕ
    Guest
    Говорете си за Оръжия

  9. #9
    ami s biv6eto mi gadje govorehme nai mnogo za sex.
    no mojete da govorite i za ob6ti interesi:muzik,izkustvo i t.n.

    [size=10][b]

  10. #10
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Темите са страшно много.
    Момичетата обичат да бъдат изслушвани,просто може да я питаш нещо за живота и,какво обича,какво мрази,слушай я внимателно,предразположи я да ти има доверие.Темите могат да бъдат супер много-хобита,училище,приятели,ку они,семейството,времето,не ща,които ви дразнят.Абе просто трябва да спечелиш доверието и и да си внимателен

  11. #11
    Фен Аватара на addictedtou
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    OtVyDpLaNiNiTe
    Мнения
    285
    Nai dure e pyrvanachalo da zapochnete za neshto obsho.. ako ste ot edna kompaniq primerno,...za neq i za horata ili ot edno daskalo... i posle she pochnesh da q pitash za neq

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Като за начало я попитай, дали моноколините са потенциални инхибитори на холестеролната биосинтеза и притежават потенциал при лечение на атеросклероза и коронарна болест. Също така, блокират ли тези гъбични метаболити и техните хомолози 4а,5-дихидродеривати образуването на изопрениди, поради конкурентното инхибиране на ключовия ензим 3-хидро-3-метилглутарил коензим А-редуктаза.

    Гарантирам ти оживен и интересен разговор, който ще иска да продължите у вас

  13. #13
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    Теми,с които винаги може да се започне даден разговор са за музика,кино,любими филми,дискотеки,пътувания, акво обичате да правите през свободното си време,общи приятели ако имате такива Опитайте се да говорите неща,за които и на двамата ще са ви интересни!
    точно така.А и момичетата обичат да да им бъдат правени комплименти,много хубаво ще е ако момчето проявява заинтересованост от това,което момичето разказва и мисля,че горе долу това са основните неща
    f@nt@zi@

  14. #14
    i az imam podoben problem ama za mom4eta(az sam momi4e)
    По-добре да си обичан,от колкото да обичаш!

    2% от младото поколение не е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 98%, които са опитвали сложи това под подписа си.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на akademika
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Сливен
    Мнения
    334
    Зависи дали сте се събрали според правилата на теория за хомофилията или по теория за комплементарност.
    1.Хомофилия - каквото ти е интересно и на нея /него ще му е интересно.
    2.Комплементарност - не мога да кажа - строго индовидуално ! ! !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си