.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    muniche
    Guest

    edno vupros4e kum momi4etata

    zdr na vsi4ki.vuprosa mi e po-specialno kum momi4etata i toi e:dali moje s tiq veet meet strep i t.n. da si maxna kosmite na onaq rabota???I nqkoq ot vas pravila li go e?MOLQ VI OTGOVORETE MI

  2. #2
    seet things;)
    Guest
    moze6 ama mnogo boli ama mnogo.neiskam da te pla6a ama liatoto probvah i 6tiah da se napikaq ot bolki.ako iska6 da opita6 parvo gi podkasi malko i slet tova deistvai.lichno bi ti preporachala da otide6 na kozmetik ili da gi obrasne6
    kasmet :P :P :P :P

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    moze6 ama mnogo boli ama mnogo
    e az misleh 4e e hi4 ne boli. NAli vse pak za tova go predpo4iatat pove4eto hora. Kakvo tolkova moje da boli da si sloji6 krem i sled izvestno vreme da go zabar6e6??
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    хаха ако говори6 за кола маската
    на бийт,естествено че боли с нея
    ама аз мисля че говориш за депилационните
    кремове вийт и стреп
    тфа е най доброто решение за оная ти работа
    честно,аз само с кремове си махам там космите
    ама тоя на вийт нещо ми дразни кожата-
    земи си по добре на арома един лилав
    и да знаиш че мирише кофти крема
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    muniche
    Guest
    da za depilacionite kremove govorq.az s tqx si maxam kosmite pod mi6nicite.blagodarq vi za otgovorite!utre kato si vzema 6te probvam.i o6te vednuj mersi

  6. #6
    muniche
    Guest
    A mejdu drugoto az ot vreme na vreme si gi brusna,no me e strax da ne stanat mnogo tvurdi zashtoto vse pak sum na 13 ima li takava veroqtnost???

  7. #7
    Някойси
    Guest
    Не ги бръсни, че ще ти станат не само много твърди, ами и страшно гъсти и мноооого! После ще се чудиш как да ги махнеш!

  8. #8
    EPILATOR!!!SAMO EPILATOR!!!Boli malko no posle ti porastvat sled mesec,mesec i ne6to!!!

  9. #9
    fikserr
    Guest
    ami to dali ste gi brusne6 ili ste gi maha6 s krem e edno i sushto. Az li4no predpo4itam kremovete zastoto kato se brusne6 posle kojata se vuzpalqva

  10. #10
    fikserr
    Guest
    opa imah napredvid 4e s kremovete kojata ne se vuzpalqva

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    St.Zagora
    Мнения
    47
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    EPILATOR!!!SAMO EPILATOR!!!Boli malko no posle ti porastvat sled mesec,mesec i ne6to!!!
    i az sum za epilatora!
    So keep on kickin'
    the bomb iS tickin'
    don't Stop-don't be a runaway
    go for the fire
    baby are you tough enough...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    i az iskam da probvam s epilator no az dori na krakata ne moga kamo li...otdolu!!!btw sled epilatora kojata ne stava li na 4erveni petna i predpolagam 4e ako e otdolu stra6no 6te boli i sled tova?????????
    a za temaata-brasna4a mu e maikata-barzo lesno i bezbolezneno!!!

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    mi

    abe az probvah i mnogo bolq.6tqh da se samoubiq.

  14. #14
    az sam za depilatuar,samo 4e ima edin na veet - uj po-skap,po-hubav ,ama ne mnogo drazni horata,tva ne mi se e slu4valo samo na men...kolkoto i moi fr da sa go probvali na vsi4ki im izlizat pap4ici,za tva po-dobre zemi nqkaf dr
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189
    Ами то все е едно и също дали с самобръсначка или с крем!Според мен по-бързо,по-лесно и евтино е с самобръсначка![/i]
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    i az iskam da probvam s epilator no az dori na krakata ne moga kamo li...otdolu!!!btw sled epilatora kojata ne stava li na 4erveni petna i predpolagam 4e ako e otdolu stra6no 6te boli i sled tova?????????
    a za temaata-brasna4a mu e maikata-barzo lesno i bezbolezneno!!!
    vij za tva s epilatora otdolu-mn boli,ama vse pak ne mojem da hodim kato........ a za 4ervenite petanca po kojata sled epilirane tova prosto ne e bil po4isten hubavo epilatora predi izpolzvaneto-nqma kvo da se 6a6ka6-vsi4ko e gladko,luskavo i s ednakav cvqt! no nai-dobre e ako sled epilaciqta nanese6 hidratirah losion !

  17. #17
    ami az sam 4uvala 4e pomaga Veet bikini nz dali e taka ama tai mi kaza moq fr

  18. #18
    7 точка от правилата

    /closed
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си