.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    sama_samotnica
    Guest

    Tova e moeto polojenie-vie mojete li da vlezete v nego?

    Mmmm,ne iskah da se Polu4ava taka,zna4i vinagi ....na men!
    Spriqtelih se s edno mom4e,koeto razbiram ,4e me haresva,no az vse si go imam samo za priqtel,poneje .,...abe NE MOGA da pogledna na nego po drug na4in,a i...ne,nqma da stane,prosto naistina v nikak1v na4in!
    A ne iskam da go zasegna,oba4e tipi4noto opravdanie ot roda na:"Ne 4e ne te haresvam,no ne s1m gotova za vr1zka,iskam da sme samo priqteli..." sqka6 nqma da sv1r6i rabota v dadeniq slu4ai,toi 6te se doseti...a t1i kato sme prekaleno blizki,ne iskam da go naranq,ve4e dosta p1ti s1m mu kazvala,4e go obi4am,no az s1m nqmamla predvid onazi obi4...toi mai ne me e razbral po toq na4in,gu6kali sme se,pregr16tali,samo kato doide reda za celuvkata s ezik i az sqka6 se otdr1pnah,posle toi me popita za6to,no....az ne mu otgovorih,skoro o4akvam da mi predloji,no az,,,,kakvo da napravq?! Ne iskam da mi se razs1rdi,iskam oba4e samo da si ostanem nai-dobri priqteli-poznavame se ot s1vsem skoro,no sme bili zaedno dosta d1lgo i imahme vreme da se opoznaem,toi e na moqta v1zrast i e mnogo simpati4en,no ne go iskam za gadje. Tova si e. Kakvo da napravq?!

  2. #2
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    tctc naistina gadno,no opitai se da mu obqsni6 4e kogato si mu kazvala Obi4am te ne sa zna4ili ne6to po taka a samo izblik na priqtelski 4uvstva.. 4e si haresva6 drug(to moje i da ne e taka,no vse pa za slu4aq) 4e mnogo go uvajava6 i iska6 da ste samo priqteli za dalgo a ako stanete gadjeta 6te seskarate nabarzo i posle 6te se prevarnete v nepoznati i go ppopitai dali iska taka da stane???
    ina4e sorrry za pravopisa no malko mi se spi i barzo pi6a za da si legna samo da dovar6a ne6to )) ama dano me razbere6...
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  3. #3
    Guest
    надупи му се

  4. #4
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Kaji mu istinata i ako ne te razbere zna4i e glupak
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пред компа, под щангата и над дъмбела
    Мнения
    77
    Не
    "This is the end my beautiful friend
    this is the end my ONLY friend...
    ...all the children are insane."

    Ей мърли, престанете да пишете на маймуница и с цветни букви, щото дразните!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Съгласна съм с Momchence и на мен най-добрия ми приятел ми каза че ме обича и к'во стана скарани наш общ приятел.Ся сажалявам за всичко защото беше супер як сладур ама....

  7. #7
    Послушай NSpi4 :P
    Ще те помисли за улигофрена к**ва и ще те зареже
    -
    Абе, NSpi4, да не си роднина на Найден или Боби Турбото ? И двамата са пичове ! Мноо ме радват
    Предпочитам невъзможното което убеждава , пред възможното което звучи неубедително. Аристотел.
    -
    http://6lyokavitza.org/index.html

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Silver_Blade
    Послушай NSpi4 :P
    Ще те помисли за улигофрена к**ва и ще те зареже
    -
    Абе, NSpi4, да не си роднина на Найден или Боби Турбото ? И двамата са пичове ! Мноо ме радват
    почити и мене

  9. #9

    Re: Tova e moeto polojenie-vie mojete li da vlezete v nego?

    Цитирай Първоначално написано от sama_samotnica
    Mmmm,ne iskah da se Polu4ava taka,zna4i vinagi ....na men!
    Spriqtelih se s edno mom4e,koeto razbiram ,4e me haresva,no az vse si go imam samo za priqtel,poneje .,...abe NE MOGA da pogledna na nego po drug na4in,a i...ne,nqma da stane,prosto naistina v nikak1v na4in!
    A ne iskam da go zasegna,oba4e tipi4noto opravdanie ot roda na:"Ne 4e ne te haresvam,no ne s1m gotova za vr1zka,iskam da sme samo priqteli..." sqka6 nqma da sv1r6i rabota v dadeniq slu4ai,toi 6te se doseti...a t1i kato sme prekaleno blizki,ne iskam da go naranq,ve4e dosta p1ti s1m mu kazvala,4e go obi4am,no az s1m nqmamla predvid onazi obi4...toi mai ne me e razbral po toq na4in,gu6kali sme se,pregr16tali,samo kato doide reda za celuvkata s ezik i az sqka6 se otdr1pnah,posle toi me popita za6to,no....az ne mu otgovorih,skoro o4akvam da mi predloji,no az,,,,kakvo da napravq?! Ne iskam da mi se razs1rdi,iskam oba4e samo da si ostanem nai-dobri priqteli-poznavame se ot s1vsem skoro,no sme bili zaedno dosta d1lgo i imahme vreme da se opoznaem,toi e na moqta v1zrast i e mnogo simpati4en,no ne go iskam za gadje. Tova si e. Kakvo da napravq?!
    дали е възможно !!! да се казваш ... Ирина ?

  10. #10
    amiii.. 4estno da si kaja priqtelstvoto mejdu mom4e i momi4e trudno si ostava samo priqtelstvo.. vinagi edinq zapo4va da 4uvstva po-silni ne6ta... kakto pro4etox darji6 na nego kato priqtel, no vse pak ne moje6 da obi4a6 nasila.. taka e!.. ako toi ti e istinski priqtel 6te te razbere i 6te ti ostane takuv!
    kakvo pravq tuk?

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66

    losho!!

    ami ako trqbva da bada chestna mi s estruva 4e tazi situaciq nqma d aima dobar krai

  12. #12
    Ei ne se ot4aivai taka 1 da ti dam 1 suvet nikoga pri nikvi obstoqtelstva po nikakuv povod ne trugvai s tova mom4e az napravih taq gre6ka i dosta vreme si pla6tah za neq nai dobriq mi frend mnogo svqsno mom4e i vikam kvo puk tolkova toi bez gadje i az taka ako opitame toi e tolkova dobur 4e 6e go obikna i kato ne6to pove4e samo 4e se po4naha mukite sled 2sed be6e ad daje nqmah jelanie da go vijdam a inu4e non stop predi tva zaedno a si izmislqh nqkvi tupi opravdaniq i toi po4na da se use6ta nakraq si4ko se razvali nego go bole6e mnogo abe i tva za da razbera 4e istinata mn pyt spestqva ako sega tova mi se slu4i bih sednala i bih pogovorila mn dobre s toq 4ovek
    Най-хубавият ден - днешния.
    Най-голямата спънка - страхът.
    Най-голямата грешка - да паднеш духом.
    Най-лошото поражение - отчаянието.
    Най-добрата защита – усмивката.
    Най-доброто лекарство – оптимизма.
    Единствената реалност – любовта .

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    Здравей,мила.Това е един много кофти проблем.Да имаш добър приятел и да го загубиш заради чувства е кофти.Аз имах подобен проблем,но с тази разлика,че аз бях човека,който изпитваше чувствата.Беше яко гадно.Според мен най-добре е да поговорите.Да му обясниш,че си го обичаш много като приятел и че не можеш да го приемеш като нещо по задълбочено.Но ако според теб няма никакъв шанс за по-наташно развитие,не му давай напразни надежди.Не му казвай,че може да се получи нещо,но по-нататак.Това ще бъде грешка.Просто трябва да си поговорите много сриозно.Успех и стискам палци
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  14. #14
    samo ne razbrax za6to da ne go iska6 za gadje? ne te kefi li kfo ili prosto naistina ne iska6 vruzka?
    JeNaTa TrQbVa Da Se ObLi4a TaKa 4e MyJeTe Da IsKaT dA sE sYbLeKyT...

  15. #15
    притежавам 100 000 долара
    Guest
    Абе вие момичетата сте много интересни, уж супер човек, добър приятел, много мил и сладък ама не става за гадже. Вместо това се хващате с някакъв селянин, който плюе като върви, говори като селянин и неговият идеал са разни богати мафиози. Не мога да го разбера.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си