.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    da jivee www.teenproblem.net :)

    am mn hubu sai4e stra6no e taka e super 4e moa da spodelqm problemi i da polu4avam saveti bez primerno nqkoi poznat kat spodelq da mi se izsme...abe mn si e hubu taka

  2. #2
    Mnogo se zaradvah kato vidqh zaglavieto na temata ti i te pozdravqvam za tova Naistina foruma e dobar, pove4eto ot horata sa mnogo drujelubni, mili i sposobni da pomagat Dobre do6la v na6eto carstvo
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ами да е жив и здрав!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306

    s

    Viva la TeenProblem
    не е зле форума - и като гледам не малко хора пишат в него ...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    nogu qko)))otna4aloto kato go vidqh taka
    kakto e sega malko(dosta) se razo4arovah,no posle
    osaznah 4e nemoga bez toq saiti nai ve4e bes toq forum
    -mnogo me kefi ama mnooooooogo))))
    dobre doshli na novacite,a na vsi4ki-dano napylnim pak
    foruma i go napravim takyv...kakyvtonie si iskame
    ahahahahaha ne me biva mnogo po tiq ne6ta
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  6. #6

    Re: da jivee www.teenproblem.net :)

    Цитирай Първоначално написано от wetti
    am mn hubu sai4e stra6no e taka e super 4e moa da spodelqm problemi i da polu4avam saveti bez primerno nqkoi poznat kat spodelq da mi se izsme...abe mn si e hubu taka
    ее браво на теб,изпревари м.аз също си мислех да напиша такава тема,ам се радвам все пак,че я има аз мноо време само го разглеждах ам после реших и да се регистрирам и не съжалявах де а ве саитчето и форума са СУУУПЕЕРРСКИИИ!!!
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  7. #7
    иии да не забравя да ви кажа на всички,че мн си ви обичкам,вапреки,че не ви познавам кой знай колко,ноо тва няма значение,важното е,че сте супер печени и винаги можете да помогнете с по едно съветче.ОБИЧКАМ ВИ още един път!!!
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    i az mn xaresvam toq forum i vinagi kato mi se slu4i ne6to go pi6a i iskam savet ...mn mi be6e kofti kato go nqma6e no sega ve4e e ok...ta iskax da kaja 4e vinagi kato si lu4a kompa si vlizam i puskam po nqkoi otg ako razbira se imam re6enie ili savet4e koeto da pomogne nqkak

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306

    сд

    Аз си мислих първоначално , че просто пиша в тоя форум ,когато няма какво да правя и ми е тъпо ... ама сега тея дни когато имаше профилактика , през 30 мин проверявах дали не са го пуснали ... мани,мани ... кой знае че ще стане така ?

  10. #10
    Guest
    da e jiv de

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Burgas
    Мнения
    32
    Am .. 4udesno e sitte-4eto .. men drugo me interesuva ... kakvi sa ti tiq priateli.. deto .. shte ti se izsmeqt.. ako im spodelish?!?!?!?
    zamylchi i ... prosto se zaslushai v tishinata ...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    луд си е сайта, е, повечето пишем (ПИШЕМ) глупости, ама нали едно 50%-60% влизат тук, не защото имат някакви проблеми, ами просто за кеф.......
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  13. #13

  14. #14
    Флудинга му е майката на тоя сайт!

  15. #15
    mnogo priqtno site-che
    ako smenite i foruma da e IPB (po-krasiv e :P ) perfekt

    p.s. abe shtom daje na mene mi haresa
    I'm not the one who's so far away
    When I feel the snake bite enter my veins
    Never did I wanna be here again
    And I don't remember why I came.....

  16. #16
    Guest
    3 pyti "URAAAA" za saita!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    И мен много ме кефи.Много ме радва,че тийновете точно тук търсят помощ и разчитат на нас.И форума е толкова хубав заради вас мили юзери.Да живее форума.Да живеят сички юзери

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си