.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601

    Защо става така ?

    Warning: mysql_connect(): User teenprob has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 48

    Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 330

    Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 331
    phpBB : Critical Error

    Could not connect to the database

    Това ми излиза постоянно, когато влизам във някой форум, когато ще пиша нов отговор, когато искам да пусна тема, когато отварям тема, дори когато си отворя или пиша ЛС.
    Бихте ли ми обяснили защо става така

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    На мен ми излиза същото, но не знам от какво е
    Животът е прекрасен

  3. #3
    celiq forum se pazi v baza danni mySQL

    imate problem zashtoto tochno v tozi moment ima mnogo connectioni kam bazata danni
    spored men trqubva da se promeni limit-a no s tova trqbva da se zanimava webmaster-a na site-a
    vinagi moje da pogledne nqkoi manual i da si promeni limit-a

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    e ne e tolkova golqm problem! 4aka6 minuta i caka6 refresh
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    e ne e tolkova golqm problem! 4aka6 minuta i caka6 refresh
    mmm,ne stava.naposleduk dosta 4esto mi se slu4va i ni6to ne pomaga.obiknovenno mi izliza tva nqkolko dni,posle za nqkolko dni nqmam nikvi problemi,i posle pak izliza tva.

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  6. #6
    I na men 4at-pat mi izliza i kato go restna se opravq
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  7. #7
    tova se polu4ava ot vremenni pretovarvaniq na servera. davate refresh i se opravia.

  8. #8
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    emi... i na mene ponqkoga mi se otvarq tfa, ama kato klikna 2 pyti i se opravq!
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си