.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Едва ли някой ще ме чуе

    Не искам да критикувам никой,знам,че преди време имаше един период,в който всеки заплашваше,че ще си тръгне.Знам,че не съм толкова важна за този форум и потребителите му,но искам да изкажа възмущението си,не мисля,че в някои други форуми би се позволило такова държание Преди нямах нищо против NSpi4,^S^ и скинарите,но не мисля,че на-малкото някакви непознати ще ме обиждат и ще ми казват дали съм к*рва,проста и не знам си още какво.Сигурно на друг няма да му дреме особено,ако така го обидят и както казах в един мой пост - този форум е за всички тийнове,той трябва да им помогне,но освен грубияни,каквито са те,има и по-чувствителни хора,които ги боли от подобни епитети.Единствено LadyDi я уважавам,защото е супер свестен човек и заради нея влизам,но не смятам повече да го правя,аз искам да споделя мнение,а не да ме обиждат.
    Успех на сайта

  2. #2
    probvai-a otnosno toia NSpi4 toia verno acki mnogo psuva i t.n,ako se pravi na naiden niama da uspee.6toto pone ned prai ebati kuponite i siakvi iaki gluposti
    Kakvo ti puka ako govoriat zad garba ti...nali varvi6 pred tiah,neka gledat gaza ti!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    София
    Мнения
    156
    ne moje li toq nspi4 da prestane be toq e ebati draznitela.......ako ne mu e priqtno tuk da ne vliza........a ako iska da pomaga da pomaga a ne da psuva i da se podigrava
    Когато вратата на щастието се затвори,
    то друга се отваря!
    Но докато гледаме в затворената врата,
    няма да видим отворената!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    пета(или шеста)тема за НСпич...не разбрахте ли
    че няма да го изгоните по тоя начин!!не разбирам как може
    да се връзвате на простотиите на човек който дори
    не познавате!бас ловя че тоя е някф комплексиран
    пубер,то от писанията му си личи ама няма кой да зацепи че е
    така...откакто си писах ЛС с него...почнах да го съжалявам..
    кво да се прави..човека е имал трудно детство(или все още
    го има),нали трябва някъде да си избие комплексите
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    пета(или шеста)тема за НСпич...не разбрахте ли
    че няма да го изгоните по тоя начин!!не разбирам как може
    да се връзвате на простотиите на човек който дори
    не познавате!бас ловя че тоя е някф комплексиран
    пубер,то от писанията му си личи ама няма кой да зацепи че е
    така...откакто си писах ЛС с него...почнах да го съжалявам..
    кво да се прави..човека е имал трудно детство(или все още
    го има),нали трябва някъде да си избие комплексите
    :P
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    ne mislq 4e trqbva da spira6 da vliza6 vuv foruma 6a6toto nqkoi te e obidil, e osven ako ne ti e super nepriqtno tuk navsqkude ima takiva hora, koito dori bez da te poznavat te ocenqvat zle....taka 4e spoko prosto ne im obru6tai vnimanie, te ne go zaslujavat
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  7. #7
    miss_qgodka
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Inzaghi
    ne moje li toq nspi4 da prestane be toq e ebati draznitela.......ako ne mu e priqtno tuk da ne vliza........a ako iska da pomaga da pomaga a ne da psuva i da se podigrava
    evalata!!!

  8. #8
    ei iliana ne im se vrazvai na tiq deto te obijdat te to4no tva celqt da te draznqt.predstavq6 li si kak 6e se nakefqt ako verno ne vliza6 pove4e v foruma.ne im pravi toq kef pls.aaa na nspi4 ne mu obra6tai vnimanie toi si takav

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    пета(или шеста)тема за НСпич...не разбрахте ли
    че няма да го изгоните по тоя начин!!не разбирам как може
    да се връзвате на простотиите на човек който дори
    не познавате!бас ловя че тоя е някф комплексиран
    пубер,то от писанията му си личи ама няма кой да зацепи че е
    така...откакто си писах ЛС с него...почнах да го съжалявам..
    кво да се прави..човека е имал трудно детство(или все още
    го има),нали трябва някъде да си избие комплексите
    hubavo!imal e trudno detstvo i taka natatuk......mi da mu se nevidi,i az sam imala trudno detstvo i ti mnogo dobre znae6,za6toto sum ti razkazvala,ama da sum trugnala da psuvam horata vav foruma???

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКИТЕ ТУКА ТИНЯЦИ ТОЛКОВА ЩЕ СМЕШНИ ЧЕ МИ ИДВА ДА ВИ СЕ ИСЕРЕМ В УСТАТА БОКЛУЦИ ГРОЗНИ СЕЛСКИ АРЕ ДА ГО НАБИЕМ НА БАЩИТЕ ВИ У ГЪЗО
    spokoino,be,4ovek.ne sa nujni izli6ni nervi.awe kvo im staa na vsi4ki tuka?!

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  11. #11
    Ми аз досега не съм получавала обида лично от него,така че не мога да кажа,че ме е обидил,просто бях възмутена от 1 пост на ^S^,a те и двамата са расисти..
    Murderdoll,аз не искам да гонят,който и да е,и целта на тази ми тема не подобна,просто исках да споделя,защото се почувствах адски обидена от тези думи на ^S^.Наистина не смятам да влизам,в смисъл от време на време ще чета статии нови,може би по-интересни теми,но аз не влизам в този сайт,за да ме обиждат,най-обидната дума,която съм си позволила да използвам за някой е "глупав",а те вместо да ме опитат да ме убедят в обратното ме нападат с обиди групи,много по-груби от думата "глупав".Много ми е болно,защото адски много се кефя на форумите и на хората,които направиха от този сайт нещо доста голямо ,но явно,че грешката независимо,дали е в мен или в някои други,само ме наранява и дразня други хора.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    ДА ВИ*******************НА **********АРЕ ДА*******
    ***********
    spokoino,be,4ovek.ne sa nujni izli6ni nervi.awe kvo im staa na vsi4ki tuka?!
    ми точно тфа имах предвид под избиване на комплекси
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    ДА ВИ*******************НА **********АРЕ ДА*******
    ***********
    spokoino,be,4ovek.ne sa nujni izli6ni nervi.awe kvo im staa na vsi4ki tuka?!
    ми точно тфа имах предвид под избиване на комплекси
    emi tva mai 4e si e to4no izbivane na kompleksi.I TVA MNOGO ME DRAZNI

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306
    Хаха избиване на комплекси ... просто си псува човека , някои хора не са му приятни и той ги псува ...

    Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от moviemaker
    Хаха избиване на комплекси ... просто си псува човека , някои хора не са му приятни и той ги псува ...

    Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.
    e mnogo umno nqma 6to.i na mene mnogo hora ne sa mi priqtni,ama ne sum trugnala da gi psuvam nali.S NIKOI NE SE ZAQJDAM

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306
    Ти -да , ама не си NSpi4


    Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.

  17. #17
    Guest
    Men pak mi e bezkraino smeshno kak moje da se vrazvate na toq user. Neka si psuva - ima si mods za taq rabota - da cenzurirat ili triqt takiva mneniq - maiche i za tova bqha modovete....nz ne im znam pravata na izust.

  18. #18
    NSpi4 беше изтрит като потребител от форумите ни. Прчина за това са разпространяваните от него фашистски, расистски и анти-човешки пропагандни материали (графика и текст) нарушаващи законите на република България.
    TeenProblem.net няма да толерира подобни изяви в и чрез сайта. Всякаква информация (текст, звук, графика или видео) нарушаваща пряко или косвено законите на страна, накърняващи човешките права или добрият тон ще бъдат изтриавани. Като предупредителна мярка можете да считате изтриване на съобщение, текст, аватар или подпис. При констатиране на повторно нарушение потребителя ще бъде изтрит перманентно.

    Държим да отбележим че сайта ние регистриран по закона за защита на личните данни според, който при констатирано нарушение ще съдействаме на органите на реда.

    Благодаря на всички, които писаха в тази тема. Когато случайте са като описание по-горе с NSpi4 - можете да използвате всички възможни начини за всъзка с нас.

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Искам да ви кажа едноооо голямоооо БЛАГОДАРЯ безкрайно много ме дразнеше тоя потребител !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    хм... разочарована съм..
    ше ви кажа само едно...единствените момчета от форума,които биха направили впечатление....на един юзер.......това е НСпич...и кадамартери(нещо такова...) общо казано....тези,които ми взимат вниманието...бяха джамалска...слънчице и те двамата.......те имат уникални мнения нали? изразяват тва което мислят...и не ми приличат на хора които лъжат......в форума се пускат безумни теми......супер глупави...защо да не се отговори с глупав отговор...това правеше и той..НСпич-а......за два -три дена..................макар и да не съм лафила на лична....хареса ми момчето.....расист? все едно е единствения...националист?.. ......че какво му е лошото.... неонационалист...(едва ли поечето знаят кво е....)...явно харесва само бялата раса.....и прави това,което правят сички скинари..верен е на тях нали........аз съм раперка....банете ме сега...че псувам.....чакам.....за тва го банахте него нали...сам ти каза...(алекс..):"Прчина за това са разпространяваните от него фашистски, расистски и анти-човешки пропагандни материали (графика и текст) нарушаващи законите на република България."
    тийн форум беше това нали,или се промени?!.........има тийнчета чалгари......има тийнчета.....рапърчета....има тийнчета метали...има и скинари...и защото(както ми направи впечатление..>) вие мразите скинарите.....,за това ли трябва да го убиждате..или ся ще ми отговорите...че причината е,щото и той псувал...а нима ние,тийнчетата,в реалния живот не псуваме...нима?!.замислете се...мен вече той ми липсва....дали няма да залипсва и на вас...защото ,пак ще се повторя....в форума..не може да има само теми -игри..и сериозни теми....трябва и малко лигавщането....защото,всичк мои връсници се лигавят........а нима това не е форум за тях...нима?

    ..But why?...

  21. #21
    Е,DeaTHroW-ReC_F,
    да,и аз нямам нищо против скинарите,металите (макар че съм пънк),но не искам да понасям обидите на някой Може би с хората с които се виждам,някои от тях не ме обичат,но не ме и обиждат,както и аз не бих го направила.Не смятам това за лицемерие,защото иначе хората трябва да се избият.Освен това тук влизат и по-малки (13-14 годишни) и той на какво ги учи?На простотия и да са расисти Не съм хипи,но мразя насилието,никой не е виновен заради цвета на кожата си,аз също псувам,говоря нецензурирано,но не обиждам хората,с които ми се налага да се виждам в даскалото нали?А ти нима ги псуваш за "добърден".Единствените теми по които той отговаряше коректно бяха теми свързани със как да забие някоя си там и т.н.,в смисъл всички останали теми му се виждаха смотани,а и глупави или не хората си имат проблеми и влизат във форума,за да ги решат,а не да им кажат,че имат глупав проблем
    Тъй че DeaTHroW-ReC_F,ако мислиш,че да убваш човек,за да те признаят за скинар е съвсем в реда на нещата заповядай и го защитавай

  22. #22
    Guest
    iliqna, kakvo im se vprqga6 na glupostite? Te sa zle, nqmat elementarno vazpitanie, a ti si re6ila zaradi tova da izhvar4a6 ot tuk Gluposti! Za men kolko li ne se e izpisalo, i ls sa mi pra6tali s dumite, 4e sam k*rva, no az si znam 4e ne e taka i ne mi puka. Daje usera sam mi se izvini, za6toto mu obqsnih 4e si imam seriozen priqtel ot 1 godina i 2 meseca...I tema be6e puskana - smqh! Kefih se daje kak me za6titavat drugite! Gledai ot polojitelnata strana na ne6tata
    PO-DOBRE DA PI6AT GLUPOSTI ZA TEB, OT KOLKOTO NI6TO (T.E. DA SA BEZRAZLI4NI

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    iliqna, kakvo im se vprqga6 na glupostite? Te sa zle, nqmat elementarno vazpitanie, a ti si re6ila zaradi tova da izhvar4a6 ot tuk Gluposti! Za men kolko li ne se e izpisalo, i ls sa mi pra6tali s dumite, 4e sam k*rva, no az si znam 4e ne e taka i ne mi puka. Daje usera sam mi se izvini, za6toto mu obqsnih 4e si imam seriozen priqtel ot 1 godina i 2 meseca...I tema be6e puskana - smqh! Kefih se daje kak me za6titavat drugite! Gledai ot polojitelnata strana na ne6tata
    PO-DOBRE DA PI6AT GLUPOSTI ZA TEB, OT KOLKOTO NI6TO (T.E. DA SA BEZRAZLI4NI)
    tova bqh az
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си