.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: AI kajete ....

  1. #1
    hi
    Guest

    AI kajete ....

    Ave xora q mi kajeto va6eto mnenie. Zna4i v daskalo ot klasa mi edno momi4e me podlydqva napravo ne moaa q iztraq idvami da q ybiqq. Ai ako be6e mom4e 6qx my razmaja fasona kat mi sa otvori ama nqaa kak da ydarq momi4e . Nqkoi 6te kaje da ne i obra6tam vnimaniei ami klasa ni e malak i nqma kak prosto ne moaa da q iztarpq ai kajete saveti kvo da pravq

  2. #2
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Ми....направи и живота черен. Прави й гадни номерца всеки ден. Противоречи й на всяка една нейна дума. И само да отбележа, че нищо няма да постигнеш, но.....щом искаш да страда...кот почукало такова се обадило...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    натопи я и й издействай преместване в др даскало, а като за последно сбогом си направи удоволствието,само както ние си знаем


  4. #4
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Ami narediq mnogo qko pred klasa i si gotov .Nadqvam se da mlukne , a ako ne zalepi i edin 6amar ama izvun daskalo 6toto ina4e mogat da te izklui4at

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    po4ni da i razpravq6 kolko e grozna kolko e tupa kak nikoi ne moje da q turpi i taka... tva nai mn deistva
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от XXX_f
    Ami narediq mnogo qko pred klasa i si gotov .Nadqvam se da mlukne , a ako ne zalepi i edin 6amar ama izvun daskalo 6toto ina4e mogat da te izklui4at
    така де може той да стои от вън6ната страна на вратата на даскалото, а тя на вътре6ната. Така като и залепи 6амар, хем ще я унижи в даскалото, хем тоя самия няма да е в него ;Р


  7. #7
    Кви са тия тъпи съвети??? Да я обижда че е грозна, да и прави живота черен??? Ми като не те кефи и те дразни не я гледай ...кво и тя може да се дразни от теб ма казва ли ти че си грозен...ебати темитее!! и къв е тоя клас? да се портите и убиждате? тряа сте сплотени, едиз за всички, всички за един..не те знам кой клас си...но е супер гадно да има някви вражди и групички и да ти говорят зад гърба

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  8. #8
    Amm spored men nai - dobroto koeto moje6 da naprai6 e da q ignorira6 prosto. Kato vidi 4e ne te nervi 6te se razdrazni o6te pove4e ama i tva se nqkoga 6te i pisne. Nqq smisal da sa pravi6 na prostak zaradi neq

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    ti koi klas si be?
    sorry ama tui mi se struva mn detsko kvo tolkova te nervi,
    ne moje prosto ei taka da ti pravi gadno,bez ti ni6to da ne si q podraznil...sdobrete se nqa se ispotrepete!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си