.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Не ме харесват заради...

    IMAM PROBLEM NIKOE MOMI4E NE ME HARESVA SPORED MEN E ZARADI ZUBITE.DAITE SUVET KAKVO DA PRAVQ

    Модерирано по т.7 от Правилника!
    коалка

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Аз имам познат викат му Ицо Забатия и въпреки това аз го обичах една година.Всички му се подиграваха но въпреки всичко след време всички свикнаха и сега всяко момиче го харесва.Просто бади себе си!

  3. #3
    V dne6tno vreme horata se otnasqt jestoko s razli4nite, no ako bude6 malko pove4e nepokist 6e vidi6, kak oniq detro sa te bazika li otbqgvali 6e trugnat sled tebe
    Всичко е такова, каквото изглежда, но не всеки има достатъчно отворени очи....!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    St.Zagora
    Мнения
    47
    samo 6te ti kaja 4e ima hora koito si izbivat kompleksite na tvoi grub,taka 4e ne se pritesnqvai,ako se darji6 estestveno 6te ima pone 1 momi4e koeto da go zabeleji,a i nali znae6 4e za vseki vlak si ima putnici...i ne obru6tai vnimanie na tupite kompleksari deto se 4ydqt kak da te spekut samo i samo na tqh da im oburnat vnimanie!!!!!!!!!!!!
    So keep on kickin'
    the bomb iS tickin'
    don't Stop-don't be a runaway
    go for the fire
    baby are you tough enough...

  5. #5
    Guest
    Дай да ти ги избия и ше се опраиш

    Сериозно:
    Споко ве не се сдухвай. Имам един приятел на който му завиждам направо знаеш ли на кво изглежда. Супер клощав непрекъсано е пиян и смърка мафети с ебати видната шина е и плюе докато говори метъл е и е доста нечистоплътен а ходи с ебати мацките(няма и чак толкоз пари да кажеш че е заради парите), Сериозно с ебати путките ходи направо им се чудя как могат да ходят с такъв.
    Трябва да не ти пука за зъбите трябва да се приемаш такъв какъвто си и да направиш така и другите да го приемат.

    П.П. За всеки влак си има пътници

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    na krilete na lubovta
    Мнения
    193
    Ne e vajna opakovkata vajno e kakvo ima pod neq po skoro v neq.Nqma stra6no pi4 se 6te se nameri nqkoe momi4e koeto da te obi4a iskreno i da darji na tebe zaradi samiq teb. A sled neq 6te ima kup drugi tai 4e nema se pla6i6
    kasmet ai sas zdrave

  7. #7
    e dobre ama purvo trqbva da sre6tna podhodq6toto momi4e i kak da postupq tq da razbere 4e q haresvam

  8. #8
    spoko,be,4ovek.
    ima hora,koito ne gledat samo zubite,
    za6to misli6 samo za tva.
    potursi ne6to qko vuv vun6niq si vid
    kato go nameri6,se ogledai i 6te vidi6,4e i drugite go zabelqzvat.

  9. #9
    mi shtom smiatash che e zaradi zubite si gi opravi makarche edvali e za tova prosto budi estesven

  10. #10
    6tom e zarad zubite ako ne polaga6 li4na higiena neznam kak 6e te haresvat moje da si krivozub ama da si gi mie6 i togava nqma problem ! :smt001

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    А дали не е эаради кухата ти тиква
    [size=7][b][u]fosse cos

  12. #12
    хах значи 1во-какво значи мисля,че е заради зъбите?Еми ако мислиш,че е заради зъбите и има начин това да се оправи..ми действай и не чакай,2ро-има толкова много хора с най-различни зъбни проблеми,така че хич да не ти пука3то-съмнявам се момичетата да не те харесват само заради зъбите,може би трябва да промениш държанието си към тях(не че знам какво е де но се пак )

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Стара тема!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си