.
Затворена тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Stranno techenie

  1. #1
    sduad
    Guest

    Stranno techenie

    Ot niakolko sedmici imam stranno jaltenikavo techenie i sarbeji v genitalnata oblast. Na kakvo moje da se dalji tova? Vseki den se mia i izpolzvam intimni produkti. S kakvo da se izlekuvam? Kka?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    tova jaltenikavo te4enie spored men e trqbvalo da bude bqlo te4enie no v posledstvie e stanalo julto za6toto ima6 nai veroqtno nqkakva infekciq 6tom i te surbi mislq 4e nai redno e da otide6 na ginekolog

  3. #3
    Ne znam kakvo e, no nepremenno otidi na ganikolog
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ходи на лекар може да са гъбички
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Guest
    Nai-dobre naistina varvi na ginekolog, moje da e neshto seriozno.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    ili e nqkoq infekciq ili prosto si ponastinala...a poseshtenieto pri ginekolog v toq sluchai e preporuchitelno spored men

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    da

    moje bi e vuzmijno da e strani4en effect ot nakvi lekarstva, ama 6to ne ide6 na doctor?

  8. #8
    най-добре отиди на гинеколог той ще ти помогне повече отколкото ние!
    Една измама беше любовта голяма.
    Една измама с много лица.
    И вече няма, нищо във сърцето няма.
    Остана само празна душа.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    И в допълнение: спри да използваш интимни продукти

  10. #10
    Guest
    zashto?

  11. #11
    Най-полезно за теб би било да отидеш на лекар,защото тази инфекция може да е причинена от много неща едно от които би могло да е интимните продукти които изпозваш.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zashto?
    Защото те нарушават киселинността във влагалището-нищо че с тях не се миеш навътре .Това,че на тях пише ph 5.5 или НЕУТРАЛНИ е пълна глупост.Всяко нещо,различно от топлата вода и отварата от лайка,води до нарушаване на естествената среда във влагалището и оттам тръгват гъбичките и други подобни възпаления.

  13. #13
    Да предположим,че това те рпитеснява но не чак толкова ,че да отидеш на лекар,то замисли се за факта, че си лягаш с някое момче.едно на страна, че няма начин той да не го забележи, ами и може да му предадеш тази инфекция, съвсем несъзнателно.Тогава проблема вече засяга и него.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Ponqkoga razni zamursqvaniq stavat suvsem nevinno - naprimer pri hodene na more. Moje6 da otide6 da otide6 pri GP-to si. Moje i toi/tq da ti izpi6e nqkuv antibiotik da se maje6 ili da pie6. A kakto kazva adult, moje i ot tiq produkti za higienata da e. Oba4e ako e ot dosta vreme, zaduljitelno bqgai na lekar.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  15. #15

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    niakade v severozapadna bulgaria
    Мнения
    13
    burzo begai na lekar!!!
    JIVOTA E GOTIN - IZJIVEI GO !!

  16. #16
    naistina nqma ni6to da zagybish ako idesh na ginekolog zashtoto moje da e neshtoo po-slojno... no ima nqkoi slychai pri koito ot aromatizirabite prevryzki se poly4ava syrbej ili obriv... no ako ne izpolzvash aromatizirani znachi moje i da e nqkoq infekciq

  17. #17
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Темата е стара!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си