.

Виж резултатите на анкетата: Na KoI AvAtArA Vi KefI naI-MnoGo???

Гласували
41. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • XXX_f

    1 2,44%
  • 1©@|)@|\/|@®73®1

    4 9,76%
  • fostenkata

    1 2,44%
  • e_l_i_z_a

    4 9,76%
  • Maverick

    9 21,95%
  • Pepsi^

    2 4,88%
  • MaD_CaT*

    2 4,88%
  • B_i_G

    2 4,88%
  • air_J

    3 7,32%
  • Josefinne

    2 4,88%
  • moviemaker

    1 2,44%
  • Marti4ka

    0 0%
  • Dharma

    2 4,88%
  • TaStY^GiRl

    1 2,44%
  • Silver_Blade

    7 17,07%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46

Тема: AvAtArI

  1. #1
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310

    AvAtArI

    Eto i anketkata kazvaite glasuvaiteeeeee :P
    A za tezi koito ne sa suglasni s tova za avatarite, moga samo da kaja 4e: sum sigurna,4e vseki edin ot vas pita priqtelite si za mnenieto im kogato si kupuvate nqkoq dreha i drugi ne6tica i vi e priqtno kato ocenqt vkusa vi.Tova e na su6tiq princip ,no tuka ne pitame "tova qko li e ?da si go vzema li?" a napravo si slagame avatarite i sum sigurna 4e toq 4ovek za koito sa glasuvali nai-mnogo 6te mu stane mn qko za6toto sa ocenili vkusa mu i sa haresali tova koeto toi e izbral, nai-mnogo hora i to vse razli4ni harakteri !

  2. #2
    Guest
    Ей курво грозна гадна къде е моя Аватар а да ти еба майката мазна !!!

    Moderated by Aia
    Molia,uvajavaite ostanalite potrebiteli!
    Blagodaria za vnimanieto!!!

  3. #3
    NSpi4,prestani da se zubi6 na vseki glasuvah za maverick,makar 4e ima avatari koito su6to mnogo me kefat

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Моля, не зачитайте един глас...гласувах за себе си и се усетих, че не е честно...извинете ме!
    -
    Признайте си, кой друг гладува за себе си ? :P
    Предпочитам невъзможното което убеждава , пред възможното което звучи неубедително. Аристотел.
    -
    http://6lyokavitza.org/index.html

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    haide glasuvaite
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  6. #6
    Glasuvah za 1©@|)@|\/|@®73®1
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  7. #7
    az pa nqma da glasuvam 6oto 6e se izku6a i 6e glasuvam za sebe si

    look into the eyes of a killer man, look into the eyes of a pig
    look into the eyes of a killer man, slam, damn boy, i wish you did

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от B_i_G
    az pa nqma da glasuvam 6oto 6e se izku6a i 6e glasuvam za sebe si
    Свърши, свърши...след като аз гласувах за себе си(хващам бас, че не само аз), нека всеки да го направи
    Предпочитам невъзможното което убеждава , пред възможното което звучи неубедително. Аристотел.
    -
    http://6lyokavitza.org/index.html

  9. #9
    аз гласувах за е_л_и_з_а май се пишеше
    кефи ме аватара й,никакви други причини
    нищо лично

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    аз напук няма да гласувам за никой...само маверик заслужава да е в накетата май.....не забелязах да има други по ...'сериозни" поребители..(сори не се загледах....)

    ..But why?...

  11. #11
    Az Puk Glasuvah Za Silver_Blade :P~
    My heart topur-lopur for you, baby!

  12. #12
    И аз гласувах за Silver_Blade! ))

  13. #13
    Guest
    Благодаря, благодаря момичета ! И вашете аватери ми харесват, също и подписите ! И все пак какво толкова хубаво ми има в аватара ?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Благодаря, благодаря момичета ! И вашете аватери ми харесват, също и подписите ! И все пак какво толкова хубаво ми има в аватара ?
    Ако познаете пък кой е госта който е забравил да се регне...задължително ще ви черпя !
    Предпочитам невъзможното което убеждава , пред възможното което звучи неубедително. Аристотел.
    -
    http://6lyokavitza.org/index.html

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    аз напук няма да гласувам за никой...само маверик заслужава да е в накетата май.....не забелязах да има други по ...'сериозни" поребители..(сори не се загледах....)
    4uvstvam se polaskan 10x!

    10x to amy lee sa6to 4e e glasuvala za men

    e i az da si kaja ne glasuvah za nikogo 6toto za sebe si ne iskam da glasuvam :P (e malko moga da se pobutna v klasaciqta) a pak ne znam za koi drug, v smisal nikoi ne mi e napravil nqkakvo golqmo vpe4atlenie s avatara si. Ako mojeh sigurno 6tqh da glasuvam za lunaTrick (onaq kotka :P )
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  16. #16
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    nqma da iskazvam mnenie 6ot mi e mnogo trudno... bsi4kite me kefat
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Аз пък гласувах за Маверик Неговия наистина е най-як.Само дето на мене по ми харесва стария му с Майк от ЛП

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от *-*Krisito*-*
    nqma da iskazvam mnenie 6ot mi e mnogo trudno... bsi4kite me kefat
    mi otgava ne govori we boklk za kvo si slojil tova mnenine parcal4e


    Moderated by Aia
    Molia uvajavaite mneniata na ostanalite potrebiteli i spazvaite pravelnika na Foruma!
    Blagodaria za vnimanieto!!!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Аз пък гласувах за Маверик Неговия наистина е най-як.Само дето на мене по ми харесва стария му с Майк от ЛП
    ami kakvo drugo da kaja osven DANkeShun. Das is eine good (ammm) texten. Ih will learn deutche, za6toto mnogo se izlagam kato po4na da govorq na nemski.
    :P
    Ta mersi za tova koeto kaza! A za Mike amii malko za raznoobrazie 4ester 6te go smeni (vse pak Mike izdarja nqkolko meseca)
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  20. #20
    [quote="Maverick"]
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Аз пък гласувах за Маверик Неговия наистина е най-як.Само дето на мене по ми харесва стария му с Майк от ЛП
    ami kakvo drugo da kaja osven DANkeShun. Das is eine good (ammm) texten. quote]kakvo,kakvo?! prevod v efir molq

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  21. #21
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    И аз гласувах за Maverick, макар че има още много много други яки аватари, които изобщо не са в анкетата.
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    ami kakvo drugo da kaja osven DANkeShun. Das is eine good (ammm) texten. kakvo,kakvo?! prevod v efir molq
    amy leeдо колкото разбрах Maverick каза благодаря и другото неможах много да го схвана, ама каза че това бил добър текст(както го е написала де)

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Гласувах за Silver_Blade нямаше да гласувам за никой ама не се сдържах Много ме кефи аватара му !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Аз също гласувах за Silver_Blade Аватарчето му е много сладко!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    [/b]4estno kazano ne smqtam,4e e 4estno sprqmo mnogo potrebiteli...,koito ne sa vklu4eni...vklu4itelno razbira se i az..est,4e tozi koito si e slojil avatara 6te se kefi predimno na sobstveniq si...v kraina smetka osven na moq ot spomenatite mislq,4e nai-mnogo sa6to me kefi na Maverick ,6toto sam fenka na LP puk i snimkite sa si gotini...sega 6te dam edin glas!

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  25. #25
    Guest
    Glasuvam za koito iskam

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си