.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66

    Vie kak mislite vazmojno li e?

    znachi mnogo mi e interesno vasheto mnenie,az i moqt priqtel sme ot razlichni gradove na 160km rastoqnie i adski mnogo si lipsvame 1 na drug.Mnogo pati sme govorili na tazi tema i toi vinagi kazva:"milo mn te obicham i shte izdrajva kolkoto trqbva za da sme zaedno zashtoto te obicham".Vie kak mislite dali e iskaren i vazmojno li e tova?

  2. #2
    ako naistina te obi4a e napalno vazmojno

  3. #3
    Guest

    Re: Vie kak mislite vazmojno li e?

    Цитирай Първоначално написано от megan
    znachi mnogo mi e interesno vasheto mnenie,az i moqt priqtel sme ot razlichni gradove na 160km rastoqnie i adski mnogo si lipsvame 1 na drug.Mnogo pati sme govorili na tazi tema i toi vinagi kazva:"milo mn te obicham i shte izdrajva kolkoto trqbva za da sme zaedno zashtoto te obicham".Vie kak mislite dali e iskaren i vazmojno li e tova?
    Защо да не е възможно??? Незнам на колко си ти, незнам на колко е той, незнам от къде сте двамата за да ти кажа точно какво мисля. Ако можеш кажи ми, за да мога да ти дам по-хубаво мнение )

  4. #4
    Guest
    vazmojno e

  5. #5
    Guest
    не не е възможно той се праска с друга 100 % заеби го вземи и ти да се ебеш с друг пъ като се видтете се наебте по между си

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624

    Re: Vie kak mislite vazmojno li e?

    Цитирай Първоначално написано от megan
    toi vinagi kazva:"milo mn te obicham i shte izdrajva kolkoto trqbva za da sme zaedno zashtoto te obicham".Vie kak mislite dali e iskaren i vazmojno li e tova?
    Ti bi li izdurjala kolkoto triabva za da ste zaedno? Ako otgovora e DA, togava za6to toi da ne moje da izdurji..
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Вече има такава тема.Моля ви не се повтаряите!

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    BaT_GirL e prava.Takava tema ima i ako ne se laja pak ti q beshe pusnala.No vse pak shte ti otgovorq.Mislq,che ako se obichate i si imate doverie razstoqnieto ne e vajno.
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  9. #9
    Ще те чака!Сигурна съм!

  10. #10
    ние не го познаваме и не можем да кажем дали е искрен, но по принцип такова нещо е напълно възможно, а и 160 км не са нещо особено
    SMILE FOR ME NOW

  11. #11
    Според мен няма!@!!!!!!@!!!!!@

  12. #12
    temata e bezsmislena...nie ot kade da znaeme kakvo to4no misli toi,no spored men sled kato ti go e kazal zna4i e taka... \/

  13. #13
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Темата е старичка.Подлежи на заключване.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  14. #14
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Ако наистина те обича е напълно възможно, обаче не съм медиум и незнам какво чувства той така че...
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си