.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 104
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132

    Четете ли книги?

    Здравейте.
    Искам да ви попитам четете ли книги? А коя беше последната книга, която прочетохте?

    П.П. Препоръчайте нещо, защото напоследък умирам от скука !
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    да,разбира се е рядко но пък обужавам да си чета Хари Потър(него редовно)

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Аз също обичам "Хари Потър", обаче вече толкова пъти съм го препрочитала, че направо го научих наизуст
    BaT_GirL, препоръчвам ти "Портретът на Дориан Грей" на Оскар Уайлд- това е любимата ми книга Сигурна съм, че ще ти хареса повече от "Хари Потър".
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Благодаря ти много аз сега нямам много време че се готвя за изпити и чета отново и отново произведенията абе иначе ще я намеря тая книга! :P

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Na zEmQta
    Мнения
    249
    ami i az mnogo obi4am Harry Poter,super e !!! Sq sam se vmania4ila po knigite ot Sveta na diska,super sa ,ako obi4a6 fantastikata razbirase
    I tried so hard
    And got so far
    But in the end
    It doesn't even matter
    I had to fall
    To lose it all
    But in the end
    It doesn't even matter !

  6. #6
    5 malki prasenca-na Agata Kristi,mnogo mi haresa,pro4eti q.Ina4e v momenta sam na "Hamlet"

    А ти кога за последно си се чувствал истински жив?!

  7. #7
    Ami az predpo4itam da 4eta WarCraft ili DIABLO ili drygite knigi ot tazi poredisa. Prepora4vam gi na mom4etata 6te vi xaresat :P

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Много обичам да чета книги. Последните книги, които прочетох бяха на Дейвид Балдачи "Час от секунда" и на Паулу Коелю "Алхимикът"
    Сега чета на Чарлз Фрейзър "Студена планина"
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  9. #9
    Ми да. Обичам да чета. Ама скоро не съм чела много, щото нямам време покрай училище и всичко. Последно прочетох 'Птиците умират сами' - много е яка, между другото, и 'Черният обелиск' - също е страхотна. Тези са по-интересните. Иначе си четох от списъка там.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  10. #10
    dam i az haresvam Harry Potter zna4i preporu4vam ti Vlastelina na prustenite(Lord of the rings) ot Tolkin i "Diamanten me4 durven me4"oba4e nz ot koi be6e ot rusnak e... a i sa 2 knigi i kvo drugo "Beliq zub" sigurno si q 4ela ma az da si kaja i "Divoto zove" tva sa po taka
    o6te..."Silmarilion" su6to ot Tolkin "Hobit:Bilbo begins do tam i obratno" Pak na Tolkin
    ako 6e 4ete6 Vlastelina na prustenite purvo pro4eti Hobit
    i sled tova Vlastelina oba4e ako ne si pada6 po dulgi knigi ne q po4vai
    i tva sa
    Az kvo si obqsnqvam vuob6te ne pomislih 4e moje i da si gi 4ela
    Sing what you can`t say
    forget what you cant play
    hasten to drown into beautiful eyes
    walk withhin my poetry this daing music
    my lovevetter to nobody

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Благодаря ви много! И много ви се кефя, че четете книги! Радвам се, че има и такива хора все още
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  12. #12
    unidentified
    Guest
    az sega 4eta "1984" na George Orwell
    mn me kefi. i ne si mislete 4e "Big Brother" e samo TV show...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами напоследък нямам време да чета Но иначе обичам.Сега чета ... уроци Но като миинат изпитите обещавам, че ще чета яки книги

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Tar Valon,The White Tower
    Мнения
    249
    ами аз без книги не мога напоследък малко не ми остава време, но си имам книжка дето постоянно ми е на леглото и си чета, когато имам и 5 свободни минутки. в 90% от случаите фентъзи, тва е моя фаворит. но обичам и хубави любовни романи
    Ако любовта беше избор, кой би избрал толкова изтънчена болка?
    Чуй как още твойта нежност плаче в мен....

  15. #15
    hmm az predpo4itam da zqpam film4eta,no i knijki si 4ata poslednata koqto pro4etoh be6e "taktita na gre6nite" ot Gordan Diksan predi nqkolko meseca

  16. #16
    Чета Достоевски, Удхаус, Тери Пратчет(и всичкото фентъзи, до което се докопам), една от любимите ми книги е "Майсторът и Маргарита" на Булгаков(която никога нямаше да прочета, ако учителят ми по руски не беше толкова добър). Щом ти скучно- препоръчвам ти Удхаус- четеш и се смееш със сълзи.Последно препрочетох книгите от "Песен за огън и лед" на Дж. Мартин.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Благодаря ви много
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от baby947
    Благодаря ви много
    НА МАЙКАТА В М********** И Г***** Ш*****

    пО ТЕМАТА ; да

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
    Благодаря!

  19. #19
    Guest
    През целият си живот сам прочел само една книга, ама два пъти - Басните на Езоп

  20. #20
    Be gledam tuka ima nqkoi dosta dobri zaglaviq, ma drugi napravo ma razbivat otvsqkade s izkazvanieto si, 4e Hary Potyr e kniga, tui e nqkakvo 4etivo za zabavlenie, i az go haresvam, ma ne go slagaite v tolkoz tejka kategoriq, ako tui e kniga, cunete ma otzad. Pak kato se 4udi6 kakvo da pro4ete6 vzemi pro4eti ne6to ot svetovnata klasika, vsi4ki proizvedeniq sa varhovni nqma da sgre6i6, gledam tuka nqkoi spomenal za "Maistoryt i margarita" adski e dobra, pak i vzemi pro4eti nqkoi bylgarski roman.

  21. #21

    ne spiram...

    ne spiram da 4eta knigi
    tova edin drug svqt v koito iskam da sum no nemoga...
    za6toto taka e ystroena vselenata...
    ne e zaduljitelno da si lud, no taka po lesno se jivee ! moje bi....

  22. #22
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Обожавам да чета и мие много кофти,че напоследък не ми остава време. Последно четох "От любов към дъщеря ми", продължението на "Не без дъщеря ми" и много ми хареса. Иначе много се кефя на всякакви книги, любими са ми "Кво Вадис", "Талисманът"- на Стивън Кинг и "Осъдени Души"
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661

    Re: Четете ли книги?

    Цитирай Първоначално написано от baby947
    Здравейте.
    Искам да ви попитам четете ли книги? А коя беше последната книга, която прочетохте?

    П.П. Препоръчайте нещо, защото напоследък умирам от скука !
    Хахаахахахаа книги?!Никога
    В целия си живот съм про4ела само 3 книги
    А последната която про4етох...май бе6е Хари Потър

  24. #24
    Аааа, книги...пффф...не чета!
    Само лятото ме беше прихванало нещо (скуката май ) та хванах да чета една книжка - "Гробище за домашни любимци" на Стивън Кинг, но така и не я дочетох...
    Последната книжка, която прочетох цялата беше "Ромео и Жулиета", защото ни трябваше миналата година по английски.

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nowhere
    Мнения
    132
    "1984"e strahotna i mnogo smislena kniga
    ako iska6 ne6to po-neangajira6to moje6 da si vzeme6 "patevoditel na galakti4eskiq stopadjiq"-mnogo zabavna kniga
    koi ti e lubimiq janr?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си