.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Guest

    Kak stoi vaprosa pri vas...?

    1. Momi4eto koeto vi pravi svirka, bihte li q celuvali sled tova?

    I obratnoto

    2. Mom4eto koeto vi lije bihte li go celuvali?


    Az li4no bih, no 6te mi e dosta gadno

  2. #2
    Emi az lichno go pravq,zashtoto obicham priqtelq si!A tova nali e chast ot lubovnata igra-normalno si e...nqma da mu napravish svirka i da kajesh do tuk bqh,nali trqbva da ima udovolstvie i ot dvete strani..Pone tova e moeto mnenie po vuprosa

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66
    a zashto ne???ti kakvo ochash ti da mu napravish svirkata i toi d ati kaja aide mila idi si izmii zabkite parvo i posle da te cunkam tova li??? hmm zvuchimi stranno i nepravdopodobno az lichno bih go celunala DA!o zshto li ami tozi chovek dopredi malko mi e pravil kefa i az kakvo da se obarna na drugata strana li?moq priqtel vinagi si me celuva i dasam i d ane sma mu pravila svrika ama to si e sichko do choveka i negovite razbiraniq aideeee stiga sam raztqgala lakumi byezzz

  4. #4
    Guest
    A we D*HAIITE we az sam s P86kav ga6tite, k'vi svirki 6te pravq.

    Pi6a 4e 6te mi e gadno, 6toto...neznam 6to. Az bih si praiil svirki, ama ne moga. Ama da q celuvam i da si predstavqm kak q gledam da mi d*ha

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66
    mi me4eto_savetvam te togava tvoita priqtelka da ne ti duha i gotova tai nqma si predstavqsh nishto(xaxax)ne te ustoiva nali
    Az obicham nqkogo i za tova sam shtastliva no i ako toi obicha men........ah kakav sex shte paden!zakliuchenie OBICHAITE SE!

  6. #6
    За мен лично няма да е проблем да целуна приятелката си след свирка...

  7. #7
    bebi
    Guest

    to ostana i da vi e gnus

    estestveno 4e bih go celunala.trqbva da si nqkuv prefurcunen izrod za da ne celunesh 4oveka koito do toq moment ti e dostavql udovolstvie i to na tvoeto sobstveno tqlo.drug e vuprosa ako si ne4istopluten i mirizliv i te e gnus ot sobstvenite ti polovi organi.togava tejko mu na toq koito ti e pravil svirki

  8. #8
    Guest
    ми нензма зависи може би да зависи колко съм възбуден

  9. #9

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    По света и у нас !
    Мнения
    18
    Az sled kato mi naprai 10 svirki 6te i izleq edno 10 litrovo shishe v ystata da se poosveji malko i togava pak svirki nikakvo celuvane

  10. #10

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    В гората на самотата
    Мнения
    31
    Ami na4i estestveno 4e 6te iskam da se celuvame posle.Basi kvo kyt sam q lizal ili pyk kvo ot tui 4e tq mi e praila svirka.Ta tva si e 4isto plytsko.Nqma da mi e gadno da q celuvam posle.Nali vse pak tq e lapala moqta plyt.Ne e pre4ka da se celuvame posle.
    Ako obi4a6 nqkoi i tova boli,obi4ai go dori naranen da si.I ako nqkoi te obi4a zapomni,4e i nego bi trqbvalo da go boli!!!

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In The Middle Of NoWhere
    Мнения
    97
    Za men li4no nqma problem!
    Bix q celunal sled tva :P :P :P :P ina4e 6e e obidno!!!
    2PAC forever in our hearts! Just keep this legend alive!!!
    THUG LIFE
    Until The End Of Time
    Just Me Against The World
    "....What's next, I don't know and I don't care
    One things fo' sho', tommorrow I won't be here...."

  12. #12

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пред компа, под щангата и над дъмбела
    Мнения
    77
    тва ми е мечтата да-оближа спемата от устните й и после да проверя дали няма по зъбите още... Ако не й свърша в устата - да, а й тя не ме насилва.
    "This is the end my beautiful friend
    this is the end my ONLY friend...
    ...all the children are insane."

    Ей мърли, престанете да пишете на маймуница и с цветни букви, щото дразните!

  13. #13
    bih q celunal bez da se gnusq.ta nali tova si e ot men.po pravilniq vapros tuk e:bihte li q/go celunali ako go e pravil/a i predi na nqkoi drug?

  14. #14
    aprilia`rs`
    Guest
    mi az li4no sam mo4e i sam lizal na momi4eta i svirki sa mi pravili i posle se celuvame ama kato si vazbuden i tva neti prai vpe4etlenie daje pove4e te vazbujda
    pone pri mene e taka

  15. #15

    :))

    e mnogo qsno be chovek...,no mnogo zavisi dali e sex za edna vecher ili imate seriozna vrazka.no mislq,4e i v dvata sluchaq bih go napravila...
    Аз живея, защото живееш И ти. Аз съм човек,защото човека до мен си ти. Моето щастие с твоето име наричам,защото ти съществуваш И аз те обичам.

















    ..

  16. #16
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    еми.. първият път ми беше некво...странно, не бих казала гнусно, но.. целуваме се след такива неща все пак не ме е гнус от мене си
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    все пак не ме е гнус от мене си
    Мен също!

  18. #18
    Guest
    аз лично нямам нищо напротив
    целувките са част от самата любовна игра,така че

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Мъжът все напира да ме целува, следователно не го е гнус от спермата му. И мен не ме е гнус от соковете ми - все пак, не мога да се лижа, така най-лесно ще ги усетя.

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    356
    Въпросите на темата са реторични.И все пак ще отговоря.
    Аз не се гнуся ,нито той се гнуси.

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    I men ne me e gnus

  22. #22
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    mi pri nas nqma nikakvi problemi s tova




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  23. #23
    basi prostotiqta...mi ti se edno me pita6 dali me e gnus ot mene si,i dali neq q e gnus ot neq si...basi tupotiqta,mn qsno 4e 6e q celuna,kvo kat mi e praila svirka,4e nali na men e duhala,a men ne me e gnus ot mene si....ujas,mn si zle

  24. #24
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Ако откаже да ме целуне, ще си получи един тупаник точно там, където преди малко съм лизала и смукала...

    Винаги се целуваме. Аз си го целувам, след като ми е правил френска, както и той мене, след като аз съм му правила френска. Така и трябва. Как ще се гнуси човек от такива работи??
    HardC0re and BDSM forever

  25. #25
    Nito mene nito nego go e gnus

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си