.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    kak si predstavqte nai-nezabravimata sre6ta s lubimiq?

    zdraveite! predvaritelno iskam da se izvinq ako tozi tema se povtarq!! ta vaprosa mi e :
    KADE I KAK SI PREDSTAVQTE NAI-NEZABRAVIMATA SRE6TA S LUBIMIQ 4OVEK?
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  2. #2
    Guest
    На някое дърво, и аз да я опъвам на задна

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Хмм.Ами нз.Може би някъде сред природата...На море или планина.Или пък на концер на Evalescence или ЛП
    Както и да е. За мен никога тва няма да се сбъдне

  4. #4
    Guest
    На някое дърво и той да ме опъва на задна...хаха

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    ne si predstaviam takiva ne6ta az..............
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    На ЛуНаТа
    Мнения
    8
    На луната на лунна светлина
    Не искам да имам незабравима среща с любимия човек, защото след това какво ще стане? Нека най- интересното винаги да предстои

  7. #7
    kogato nameri6 lubimiq 4ovek,togava vsqka sre6ta s nego 6te bude nezabravima
    Всичко,което се купува с пари е евтино!

  8. #8
    nezabravimata sreshta... kudeto i da e samo da sme zaedno - t.e. vsichkite sa nezabravimi
    Usmihni se - utre shte e po-losho.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    172
    awe na men me4tata mi e da letq v kosmosa ama na...ina4e vsqka sre6ta s nego mi e nezabravima

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    На плажа на лунна светлина и да сме си само двамата...
    Перфектната среща .. и сега като отида на море ще стане реалност, защото той е там... мммррр... \/
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Vsqka sre6ta s moeto mom4e,e vinagi nepovtorima!(vse pak,ni6to ne se povtarq,to4no kakto predi),no nezabravima...Ne znam...Imali sme mn nezabravimi momenti,no dano predstoqt o6te po-hubavi...
    Po temata-imam bezbroi predlojeniq v glavata,no mi stiga samo da sme zaedno,puk drugoto samo 6e si se naredi...
    Da jivee6,zna4i da pravi6 ne6ta,koito da te nadjivqvat!...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955

    Re: kak si predstavqte nai-nezabravimata sre6ta s lubimiq?

    Цитирай Първоначално написано от SnoW_GiRl_
    zdraveite! predvaritelno iskam da se izvinq ako tozi tema se povtarq!! ta vaprosa mi e :
    KADE I KAK SI PREDSTAVQTE NAI-NEZABRAVIMATA SRE6TA S LUBIMIQ 4OVEK?
    Да ти кажа щом е с любимия човек винаги ще е незабравима...И все искам малко романтика!!!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    На брега на морето по залез слънце,но най важното-с любимия човек

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Далеч от всички и всичко,само двамата... където и да е.. но никога няма да се случи..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    На плажа на лунна светлина и да сме си само двамата...
    Перфектната среща .. и сега като отида на море ще стане реалност, защото той е там... мммррр... \/
    тва мой да е незабравимо да. дни наред пъпките от комарите ще ти го напомнят
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    На някое дърво, и аз да я опъвам на задна
    Такава романтика,такова нещо... ех...


    А иначе... преди няколко дни ми се случи,тази незабравима среща.И не беше на някакво особено място,но просто бяхме двамата заедно.. беше романтично...Хаха никога не съм си мислила ,че на подобно място може да се състои една наистина незабравима среща. ФлИубИнЪ съм!
    Който не ме харесва ,няма вкус!!!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    am predstavqm si q perfektnata...da bude mnogo mnogo romantichna i da e s liubimiq chovek..ne znam tochno kak iskam da e vecher i da vurvim pod dujda da sme se gushnali samo da ima tiha muzika koqto da dolavqt ushite ni....svetlinata da e zamuglena...ne znam nqkak taka.....no edna sreshta vinagi moje da e perfektnata stiga da bude s mechtaniq i tochniq chovek..

  18. #18
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от мечтател
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    На плажа на лунна светлина и да сме си само двамата...
    Перфектната среща .. и сега като отида на море ще стане реалност, защото той е там... мммррр... \/
    тва мой да е незабравимо да. дни наред пъпките от комарите ще ти го напомнят


    Щом ще е само дни наред, а не завинаги, значи няма да е незабравимо.. След седмица ще съм забравила пъпките от комарите, но не и спомена
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  19. #19
    Az puk mislq 4e vseki 4ovek(osobenno ako e momi4e) ima me4ta za nezabravimata sre6ta...Az puk iskam da se vidq s priqtelq mi i toi da se dyrji sqka6 e zabravil,aaz da se qdosam ama da ne mu kaja,togava da me zavede v tqh pod pretekst 4e e zabravil ne6to vajno,koeot maika mu go e pomolila da zanese nqkyde ..Tam da me 4aka ve4erq na sve6ti i mn rozi,ne v buket....Da pusne romanti4na muzika i da si govorim,posle da si legnem i da napravim kraq na sre6tata super nezabravim... Znam 4e e neusy6testvimo..Droga moq me4ta e da mom4eto sre6tu men da izpolzva ne6to ot strastite mi da me iznenaa Uspeh!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си