.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Guest

    Dali moga da zabremeneq?

    Vaprosa mi e sledniq:v4era pravihme sex s priqtelq mi..behse mi za parvi pat.napravihme go bez prezervativ,no toi ne svarshi v men....i drugoto koeto e, minali sa se samo 2 sedmici otkakto mi svarshi poslednata menstruaciq....ima li veroqtnost da zabremeneq i trqbva li da piq pustinor???
    kajete..

  2. #2
    Guest
    Тая е забременяла от глупостта си..нека й ся... да и бъде за урок...че като и е за пръв път, сякаш неможе да забременее...хахахаха..Тоии не бил сварши...че зашо трябва да свършва бе курвенце такова, ако не свърши няма начи да ти надуе корема ли? Мухахахахахахаха

  3. #3
    Da vuzmojno e no verotnosta e mno malka .. mojesh zashtoto kakto ti kato se vuzbudish se podmokrqsh taka i toi kato te chuka izliza ot menisa mu mak edna "technost" koeto pak sluji za smqska i tam ponqkoga ima malko spermatozoidi a i sushto moje da e izhvurlil malko dokato te e chukal i kato go e izvadil da se e izpraznil vurhu tebe .. no kato cqlo sigurno nema da zabremenessh no si ima risk sledvashtiq put s prezervativ chuli ili ako sha go praite bes nachi zimai protivozachatachni i posle toi da se prazni na vun taka e pa izobshto nema da zabremeneesh !!!!! inache samo da otbeleja che vuv vlagalishteto ti ima takiva veshtestva koito obivat dosta golqma chast ot spermatozoidite takache ako e imalo malko primerno to moje da GONE .. ako mno se pritesnqvash moje piesh postinior za tvoe uspokoenie no moje i sichko da se razmine i znae za sledvashtiq put aeeee Yspeh DD
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  4. #4
    Абе не се спичай! Вероятността да забременееш е нищожна. Басси, има хора,които с години правят опити и нямат деца, това не е толкова лесна работа, вервай ми!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    Veroqtnosta e malka no vse pak pii postinor! 4e ina4e samo 6te se terzae6 i 6te se pritesnqva6 do sledva6tiq cikul! sledva6tiq put prezervativa bye

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от shtraker
    Da vuzmojno e no verotnosta e mno malka .. mojesh zashtoto kakto ti kato se vuzbudish se podmokrqsh taka i toi kato te chuka izliza ot menisa mu mak edna "technost" koeto pak sluji za smqska i tam ponqkoga ima malko spermatozoidi a i sushto moje da e izhvurlil malko dokato te e chukal i kato go e izvadil da se e izpraznil vurhu tebe .. no kato cqlo sigurno nema da zabremenessh no si ima risk sledvashtiq put s prezervativ chuli ili ako sha go praite bes nachi zimai protivozachatachni i posle toi da se prazni na vun taka e pa izobshto nema da zabremeneesh !!!!! inache samo da otbeleja che vuv vlagalishteto ti ima takiva veshtestva koito obivat dosta golqma chast ot spermatozoidite takache ako e imalo malko primerno to moje da GONE .. ako mno se pritesnqvash moje piesh postinior za tvoe uspokoenie no moje i sichko da se razmine i znae za sledvashtiq put aeeee Yspeh DD

    Точно така!
    Само дето не съм чувал за тия течности...Та нали жената се подмокря тъкмо за това че да олесни проникванети и пътя на сперматозоидите...Не знам...Може и така да е .
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  7. #7
    Sega edva li si bremenna, no terzaniqta i pritesneniqta, koito izpitvash v momenta neka ti visqt kato obica na uhoto i da znaesh sledvashtiq pyt dali ne e po-dobre da izpolzvash prezervativ..... Ne poemai izlishi riskove..
    Pyk ako iskash probvai sledvashtiq pyt pak bez prezervativ i vij dali ti si ot 'horata koito s godini pravqt opiti i nqmat deca'... Moje da ne e tolkova lesna rabotata, no ne se uspokoqvai s takiva gluposti.... vednyj moje da stane i shte syjalqvash posle cql jivot.... Umnata
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi moje da se zabremenee pri takava situaziq

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Преди да свърши мъжът изхвърля бяла течност наречена предеякулационна(мисля), която също съдържа сперматозоиди... Аз бих пила Постинор.
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  10. #10
    Ne se pritesnqvai, edva li si bremenna, pri tova koeto si napisala smqtam, 4e 100% ne si bremenna
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    spoko be ne si bremenna.to ako stava6e taka vsi4ki pi4ki 6tqha da sa bremenni.spi spokoino no i da znae6 za sledva6tiq pat.Prezervativ i gledai da ne e ot oniq baloni za 30st 4e posle detskata koli4ka 6e ti izlezne prez nosa))))) bazikam se be

  12. #12
    Въпросче
    Guest

    :)

    Искам да попитам а има ли вероятно да забременея ако приятеля ми се изхвърлил в мен но е с презерватив /мисля че не Нали?/

  13. #13
    Ami nai-dobre pii, ima veroqtnost, obache e mnogo nishtojna. Ama za tvoq sigurnost vse pak.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  14. #14

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от Въпросче
    Искам да попитам а има ли вероятно да забременея ако приятеля ми се изхвърлил в мен но е с презерватив /мисля че не Нали?/


    Ако презервативът не е наранен (претъркан, скъсан) няма страшно!
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от dido_en
    Цитирай Първоначално написано от Въпросче
    Искам да попитам а има ли вероятно да забременея ако приятеля ми се изхвърлил в мен но е с презерватив /мисля че не Нали?/


    Ако презервативът не е наранен (претъркан, скъсан) няма страшно!
    Дам.
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  16. #16
    NSpi4
    Guest
    Има вероятносот след като е наебла тебе да неабе и майкати и тя да е курвата която ще забременее

  17. #17

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пред компа, под щангата и над дъмбела
    Мнения
    77
    Абе сле 1 месец ша видиме...
    "This is the end my beautiful friend
    this is the end my ONLY friend...
    ...all the children are insane."

    Ей мърли, престанете да пишете на маймуница и с цветни букви, щото дразните!

  18. #18
    Въпросче
    Guest

    :)

    Ми за презерватива нищо му нямаше и след половия акат минаха 48ч някаде и си направих тест за бременост и е отрицателен значи няма проблем може да сам спокойна но не сам пила пустинор

  19. #19
    Guest
    asysysysyасъсъсъсъсъс

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    абее ако не е свършил в теб недей да пиеш Постинор! няма смисъл за всяко нещоо , има вероятност но е минимална! и за напред с презерватив!
    Танцът е израз на вертикално желание , а целувката е предупреждение за долно нападение!!! :P

  21. #21
    Guest
    Basi tupite putki 4estno! Ovtse!

  22. #22
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    оффф....напоследък чак ги съжалявам бъдещите Ви съпрузи&кандидат бащи на децата Ви.

    и ми е жал, като клепнете по коридорите на клиниката.

    но не за вас! - за Момчетата, които сте лъгали, че не знаете какво е Постинор ми е жал!

    Защото...бе я четете http://www.teenproblem.net/f/viewtop...light=#1088429

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от Въпросче
    Ми за презерватива нищо му нямаше и след половия акат минаха 48ч някаде и си направих тест за бременост и е отрицателен значи няма проблем може да сам спокойна но не сам пила пустинор
    Доколкото знам, тестовете за бременност се правят доста по-късно след акта (5 дни, седмица..)

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от Въпросче
    Ми за презерватива нищо му нямаше и след половия акат минаха 48ч някаде и си направих тест за бременост и е отрицателен значи няма проблем може да сам спокойна но не сам пила пустинор
    Абе моми4е, тест за бременност се прави най-малко седмица след половия акт, за да си сигурна 4е резултатите ще са то4ни
    Мани, мани... нищо не разбирате пък секс сте ми тръгнали да правите

    Робинята на Quench

  25. #25
    Само аз ли виждам че темата е от 2004

    НЕ НА ЧАЛГАТА !!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си