.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: postinor duo

  1. #1

    postinor duo

    "postinor duo"
    можете ли да ми дадете обяснение за това хапче
    може ли да се вземе още от първата седмица как действа?,колко струва има ли опасност ако не си бременна и ако го вземеш да ти стане нещо ,какви са шансовете да се получи със това хапче???????????????????????????????????????? ???????????????????
    Много ви моля,спешно ми трябва недейте писа безмислени отговори моля,темата е много важна поне за мене

  2. #2
    Значи ако стане някъв гаф по време на половия акт се взима Постинор Дуо.Взима се до 24 часа след акта.След това мисля че е безмислено.Цената е около 10 лв.Дано съм ти помогнала, а във форума СЕКС има още информация ама те са много теми и не знам коя точно е, търси някуде на бременност.

  3. #3
    az mislq,4e se vzima 72h sled akta ako go pie6 vednuj nqma da ima problem,ama nedei da go pie6 4esto-ne e mn dobre.vlez v site -www.ladypill.com,tam 6te nameri6 vsi4ko,koeto te interesuva.
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  4. #4
    Пие се до 72 часа след акта, но разбира се е най-добре в първите 24-ри часа. Не се взима често, защото е опасно за здравето, като си пила веднъж, следващият път(не дай боже) трябва да е след 6 месеца. Ако е минала цяла седмица, няма смисъл изобщо да го взимаш. Иначе в опаковката са 2 хапченца, големи колкото бускулизин, пиеш едното и мисля, след 12 часа другото, но прочети листовката първо.

  5. #5
    te sa 2 malki hap4eta-okolo 10lvstruvat.ama ne ti gi preporu4vam kravoizlivat ti e garantiran,imat ujasno mnogo hormoni!

  6. #6
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си