.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: nz kfo da praq :(

  1. #1

    nz kfo da praq :(

    na4i problema mi e sledniq...xaresvam si edno mom4e...s koeto moje da stane ne6to,oba4e o6te obi4am biv6iq si priqtel s koito xodix godina i polovina...razdelqli sme se stra6no mnogo pyti oba4e posledniq be6e nai zle..
    mislex 4e ve4e nqma nikakfi 4uvstva kam men(poneje taka mi kaza)...
    i zapo4nax da se zanimavam s drugo mom4e...za koeto spomenax 4e go xaresvam...
    sno6ti oba4e polu4ix sms ot biv6iq mi...
    pi6e6e:Izgubix te i me boli za6toto moje bi obi4a6 nqkoi drug nali>no kakfo li ot tova ni6to ne bi moglo da se promeni.TEDI GADNO E ZA6TOTO AZ VSE O6TE TE OBI4AM NAISTINA ZNAM 4E NE MI VQRVA6 I IMA6 PRAVO.IMA LI NA4IN VS DA SE OPRAVI,KAJI MI ISKAM PAK DA SAM S TEB.MN MI LIPSVA6 OBI4AM TE I TO MNOGO!
    i sega nz kakfo da pravq...
    ako otnovo se vyrna pri nego me e strax 4e vsi4ko 6te e kakto predi i pak 6te se skarame...
    ot druga strana pyk nz kakfo da kaja na tova mom4e koeto sega xaresvam
    ae mn slojni istorii...
    nqkoi ko moje da kaje kak da postypq 6e sam mu mn blagodarna
    10x predvaritelno...
    Ne se pritesnqbam kogato mi govorqt zad gyrba,vajnoto e kogato se obyrna da mluknat!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Еми миличка, т`ва са доста сложни ситуации...Значи помисли си дали пак искаш да продължавате с караниците, от т`ва само ще страдаш според мен...може би е по- добре да продължиш напред с другото момче...може би просто си свикнала с бившия си приятел...все пак 1 и половина сте били заедно и затова да ти е трудно при избора....но за да го обичаш според мен, ще значи да искаш да бъдеш само с него, а не да се чудиш кой от 2-мата да избереш...ееее ми, че то и аз имам такъв проблем и ето,че чрез този отговор си го реших.....хехехе! Айде желая ти успех и ти благодаря,че чрез тая тема ме накара да се замисля как и аз да постъпя...

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    =

    men ako pita6 varni se pri biv6iq ako go obi4a6!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ами аз си мисля, че вие с бившето ти гадже може и да сте създадени един за друг, но явно характерите ви са много различни. Каквото и да правите ще продължавате да се карате, защото различята между вас си казват думата. Ако се съберете пак ... в началото може и да е супер обаче после пак ще се изпокарате и всеки ще държи на своето и ще е дори по-жестоко. Мисля, че трябва да си остането приятели и...да продължиш напред. Все пак в една връзка не е важна само любовта, макар че тя е основната съставка. За по-продължителна връзка най-важно е да се разбирате, а при ва явно това не се пролучава. Продължавай напред.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    София
    Мнения
    156
    mnogo slojna situzciq no moqt suvet e opitai s mom4eto koeto haresva6 sega!imam predvid ako se vurne6 pri staroto gadje kolkoto i da se e promenil vse pak 6te se skarate otnovo 4ovek ne moje da se promeni napulno i 6te strada6 pak a s tova novoto mom4e moje da si po 6tastliva
    Когато вратата на щастието се затвори,
    то друга се отваря!
    Но докато гледаме в затворената врата,
    няма да видим отворената!

  6. #6
    Ako pita6 men po-dobre opitai s tova mom4e,koeto haresva6,6toto nqma da stane ni6to s biv6iq povqrvai mi i a zmn puti sum seopitvala sa se subera s nego,ama vse se karahme i ni6to ne se polu4i i za tova si ostanahme samo priqteli
    уТ сАмОзАгУбЕнИ, пРаЗнОгЛаВи, аНтИиНтЕлИгЕнТнИ, мАлОуМнО-уМоЗаКлЮчИт ЕлНи, пРоСтИ мОрАлНо-дЕгРаДиРаЛи, мАтЕрИаЛнО иЗвИсЕнИ, нЕсЪсТоЯтЕлНо оРиЕнТиРаНи, кРиТиЧнО оТбЛъСкВаЩи мОмЧеТа мИ пИсНа!!!

  7. #7
    gadny e ii mn tyjno ;(((
    винаги има две мнения .. -моето и грешното ..

  8. #8
    ами миличка връщай се при бившия бе..няма кво да му омуваш..има разлика между това да харесваш и обичаш..този,който хар.ако наистина те обича или най-малкото ти е приятел ще те разбере..той би трябвало да иска най-доброто за теб,а ако не начи нищо не губиш..а пък ако продулжавате да се карате с бившия го остави този път завинаги..била съм доста пъти в такива ситуаций и мисля че това трябва да направиш..а пък за карането...кво като се карате..да не мислиш че при другия няма да е така...с бившия ти сте ходели достра време...познавате се доста добре..нормално е да се карате..
    Не съм спряла да обичам .., спрях да го показвам ..!

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Стара тема!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си