.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67

Тема: ЗЪРНАТА

  1. #1
    Ани
    Guest

    ЗЪРНАТА

    За момчета :
    вървите по улицата и на среща ви идва готина мацка,с късо потниче,без сутиен и зърната й се личът......та въпроса ми е : вие момчета като видите такова момиче на което му се личат зърната ще ви хареса ли? ще ви възбуди ли това? или няма да обърнете внимание ?[/b]

  2. #2
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    на мен пък би ми харесало

  3. #3

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    SeloSofia
    Мнения
    69
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ако бях момче, при вида на "готина мацка" с къс потник,без сутиен и зърна,които личат щях да се изхиля, а после да се замисля колко много тъпи курви има по света.
    izvinqvai no kakvo mu e kurvenskoto na tova prosto momi4eto 6te e re6ilo 4e nqma nujda ot sutien kato pravi6 sex i ti se vijdat vsi4ki 4asti na tqloto ne si kurva nali?!?!?!?!?!?! se1 vupros na li4no mnenie.... spored mene nqma ni6to kurvensko a dali vuzbujda mom4etata nz
    Nikoga ne plachi za tova, koeto ne plache za teb!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    297
    mislq 4e e qko
    Разбрах че никой не е идеален докато не се влюбиш в него =)


  5. #5
    Повече от фен Аватара на ZaRiBeN
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Шумен
    Мнения
    447
    много си е яко даже
    I'm not great, I'm whole

    http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=36876

    http://gorata.net/f.php?f=Tayga
    2% оТ млАдОто ПокОлЕНие НЕ сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 98% КоиТо Я ОбИчаТ, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ZaRiBeN
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Шумен
    Мнения
    447
    добре, че ми обесни =D>
    не виждам нищо лошо в това момиче да има хубави гърди и да не носи сутиен, а също така и да има самочуствие
    I'm not great, I'm whole

    http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=36876

    http://gorata.net/f.php?f=Tayga
    2% оТ млАдОто ПокОлЕНие НЕ сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 98% КоиТо Я ОбИчаТ, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Зависи,ако съм се заблеял няма да ми направи впечатление.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Повече от фен Аватара на ZaRiBeN
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Шумен
    Мнения
    447
    добре Courage
    I'm not great, I'm whole

    http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=36876

    http://gorata.net/f.php?f=Tayga
    2% оТ млАдОто ПокОлЕНие НЕ сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 98% КоиТо Я ОбИчаТ, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!

  9. #9
    ами на някои им седи сладичко на други

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ако бях момче, при вида на "готина мацка" с къс потник,без сутиен и зърна,които личат щях да се изхиля, а после да се замисля колко много тъпи курви има по света.
    в случая ти не си момче!Според мен е много яко да гледам неква мацка без сутиен Като има кво да покаже що да го крие ???

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Че е възбуждащо, възбуждащо е.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Еми аз съм прост човек, ще ми направи впечатление...ще ми хареса. Чак да ме възбуди не, ама нямам нищо против.

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево) такива неща могат да се случат само тук!!!
    Мнения
    184
    Инт е, че се възбуждам много от цици и търся най-близкото място за да разпусна малко напрежението

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    558
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Сега ще ти обясня.
    Момичето е решило, че няма нужда от сутиен,не заради себе си, а точно с идеята,че на пичовете ще им хареса и хоп! тя става голяяяяма мацка!Дори "курва" да не е правилната дума пак е жалка, защотот има по-добри начини да привлечеш внимание от това да ходиш по улицата с гордо вдигната глава с гаден потник и виждащи се зърна.
    Когато правя секс и ми се виждат всички части на тялото ги вижда един човек,който съм решила, че има защо да ги вижда докато правя кеф на себе си, а не се старая всички "пичове" да се кефят на тъпите ми "секси" изцепки
    може да сам единствения..но съм съгласен с теб
    Човек,който не може да губи е роден да бъде Лидер...
    Винаги се стреми да догониш човека пред теб...не гледай изоставащия гонещ те...

    Skype registration:eskey88m

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    376
    Цитирай Първоначално написано от LuDaTa_14{P}
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ако бях момче, при вида на "готина мацка" с къс потник,без сутиен и зърна,които личат щях да се изхиля, а после да се замисля колко много тъпи курви има по света.
    izvinqvai no kakvo mu e kurvenskoto na tova prosto momi4eto 6te e re6ilo 4e nqma nujda ot sutien kato pravi6 sex i ti se vijdat vsi4ki 4asti na tqloto ne si k***a nali?!?!?!?!?!?! se1 vupros na li4no mnenie.... spored mene nqma ni6to kurvensko a dali vuzbujda mom4etata nz
    Е ама не правиш секс на улицата, нали? Само някоя тъпа курва може да остай да и прозира всичко и няма да и пука. По този начин ще привлече внимание .. а от такива овци ми е писнало ....

  16. #16
    MUtra
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LuDaTa_14{P}
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ако бях момче, при вида на "готина мацка" с къс потник,без сутиен и зърна,които личат щях да се изхиля, а после да се замисля колко много тъпи курви има по света.
    izvinqvai no kakvo mu e kurvenskoto na tova prosto momi4eto 6te e re6ilo 4e nqma nujda ot sutien kato pravi6 sex i ti se vijdat vsi4ki 4asti na tqloto ne si k***a nali?!?!?!?!?!?! se1 vupros na li4no mnenie.... spored mene nqma ni6to kurvensko a dali vuzbujda mom4etata nz
    Ti sex na ploshtada li prawish che sichko ti se vizda kazi kade da doida da gledam!

  17. #17

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    19
    Според мен е супер яко това като видя такова момиче направо ще почна да и лижа циците мн ме кефят мацки без сутиен !!!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Че е възбуждащо, възбуждащо е.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от PleasureSeeker
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Сега ще ти обясня.
    Момичето е решило, че няма нужда от сутиен,не заради себе си, а точно с идеята,че на пичовете ще им хареса и хоп! тя става голяяяяма мацка!Дори "курва" да не е правилната дума пак е жалка, защотот има по-добри начини да привлечеш внимание от това да ходиш по улицата с гордо вдигната глава с гаден потник и виждащи се зърна.
    Когато правя секс и ми се виждат всички части на тялото ги вижда един човек,който съм решила, че има защо да ги вижда докато правя кеф на себе си, а не се старая всички "пичове" да се кефят на тъпите ми "секси" изцепки
    може да сам единствения..но съм съгласен с теб
    Подкрепям

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от dr. pesho
    Според мен е супер яко това като видя такова момиче направо ще почна да и лижа циците мн ме кефят мацки без сутиен !!!
    да бе пич гледаш мацката по центъра и си викаш "малеее кви цици зема да ги поулижа ли ...?
    нещо се излагаш с такива изказвания или по скоро лъжеш

  21. #21

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    na lunata....
    Мнения
    51
    opredeleno [-o< ne bi mi haresalo

  22. #22

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Като се замисля и аз понякога излизам без сутиен даже често ми се случва. Интересно ми е защо всички мислят , че това се прави с умисъл , с единствената цел някой да те зяпа. Ми не е така - имам дрехи, които просто не стават за сутиен, има дни , в които забравям да си сложа, понякога ме стяга и имам чувството, че не мога да дишам и го махам. Да излезеш без сутиен не значи да излезеш без дрехи, и доста често дори не се забелязва липсата му .

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  24. #24
    Guest
    mnou qsno, 4e izglejda super!

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ако бях момче, при вида на "готина мацка" с къс потник,без сутиен и зърна,които личат щях да се изхиля, а после да се замисля колко много тъпи курви има по света.
    da ma ne si

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си