.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: edna tujna istoriq

  1. #1
    veri
    Guest

    edna tujna istoriq

    zdravaite,
    eto q i moita istoriq zna4i s edno mom4e sum or 3 meseca i pove4e dosega vsi4ko be6e prekrasno po-hubava vruzka nikoga ne bqh imala oba4e toi trqbva6e da otide na rodnoto si mqsto za dve sedmici za da si vzeme izpitite ot togava ne6tata mn se promeniha kogato se vurna nai-dobrata mi priqtelka se namesi v na6ta vruzka,bez az da q molq tq prosto me vijda6e kak stradam za6toto si misleh 4e tam toi mi e izneveril .Oba4e tq mu nagovori kup gluposti pita6e s koi se e e*** tam sqkvi takiva prostotii...taka ne6tata se vlo6iha i s moq 4ovek se ot4ujdihme v4era govorihme po tazi tema i toi kaza 4e ne6tata nqma da budat kakto predi zaradi moqta priqtelka nz kakvo da pravq da sloja li krai na vsi4ko da se borq li za lubovta utre 6te se vidime da govorim a az sum vse taka oburkana
    blagodarq na vsi4ki koito sa pro4eli tova

  2. #2
    Според мен любовта не се влияе от чужди мнения. Той се опитва да се измъкне и в лицето на приятелката ти си е намерил извинение, т.е. опитва се да ти прехвърли топката и да се чувстваш виновна за провала на връзката ви, а той да си измие ръцете. Ти сама го казваш- отношенията ви са се влошили, още преди приятелката ти да се намеси, разбираш ли какво искам да кажа? Утре му бий шута първа, вместо да се оправдаваш, извиняваш и т.н.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ех, мога да ти кажа, че може и да ти е изневерил, а може и да не е. Предполагам, че това го знаеш, но не е важно с кого се е бал, а за кого си е мислил. Спомням си, когато аз заминах за около 1 седмица на гости на един приятел, при който стоях не повече от 3 дена общо (останалото време при една приятелка) как нещо просветна между нас и като се върнах нищо не беше същото с гаджето ми. Не знам дали нещата са се влошили, защото приятелката ти му ги е наговорила тези неща или просто сте се почувствали малко странно , след малко по-дълга раздяла или защото на него му се е случило нещо. Мисля, че трябва да поговорите открито. Кажи му, че ти не можеш да отговаряш все пак за действията на приятелката си и че не бива да те наказва теб, заради нея. И още, че много го обичаш, че те е страх, да не го загубиш и за това са се появили тази ревност и страх, които си споделила с приятелката си, която е реагирала твърде остро. После го попитай дали наистина е станало нещо и ако не...то тогава му кажи, че искаш да продължите връзката си, защото ти все още си го обичаш. Вярвам, че ако е така и той също още те обича скоро ще преодолеете кризата и всичко ще мине. Успех
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    Macka moq savet e da prikliu4i6 ne6tata predi da sa se oslojnili! i az sum na mnenie 4e smo si tursi izvinenie v lice na priqtelkata ti! prosto prikliu4i ti predi toi da te e naranil ve4e naistina!

  5. #5
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699

    Re: -

    Цитирай Първоначално написано от СребристоСияние
    Macka moq savet e da prikliu4i6 ne6tata predi da sa se oslojnili! i az sum na mnenie 4e smo si tursi izvinenie v lice na priqtelkata ti! prosto prikliu4i ti predi toi da te e naranil ve4e naistina!

  6. #6

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66

    Re: -

    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Цитирай Първоначално написано от СребристоСияние
    Macka moq savet e da prikliu4i6 ne6tata predi da sa se oslojnili! i az sum na mnenie 4e smo si tursi izvinenie v lice na priqtelkata ti! prosto prikliu4i ti predi toi da te e naranil ve4e naistina!
    mnogo sam saglasna s tebe

  7. #7
    abe q utepai taq tvoq fr i se bori za lubovta do posledno kaji mu vsi4ko i takam a pritelkata prosto q sma4kai ot boi razmaji q nareji q puu :grin: :?

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    385
    Пха

  9. #9

    Re: edna tujna istoriq

    Цитирай Първоначално написано от veri
    zdravaite,
    eto q i moita istoriq zna4i s edno mom4e sum or 3 meseca i pove4e dosega vsi4ko be6e prekrasno po-hubava vruzka nikoga ne bqh imala oba4e toi trqbva6e da otide na rodnoto si mqsto za dve sedmici za da si vzeme izpitite ot togava ne6tata mn se promeniha kogato se vurna nai-dobrata mi priqtelka se namesi v na6ta vruzka,bez az da q molq tq prosto me vijda6e kak stradam za6toto si misleh 4e tam toi mi e izneveril .Oba4e tq mu nagovori kup gluposti pita6e s koi se e e*** tam sqkvi takiva prostotii...taka ne6tata se vlo6iha i s moq 4ovek se ot4ujdihme v4era govorihme po tazi tema i toi kaza 4e ne6tata nqma da budat kakto predi zaradi moqta priqtelka nz kakvo da pravq da sloja li krai na vsi4ko da se borq li za lubovta utre 6te se vidime da govorim a az sum vse taka oburkana
    blagodarq na vsi4ki koito sa pro4eli tova
    Кажи му, че не си струва заради приятелки и заради минали неща да си тровите живота и после направете нещо хубаво - отидете на кино или от сорта, за да може да се замаже положението и после никога не повдигай темата отново.
    Good luck, Bad luck, Luck...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Priceless
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Варненска чайка
    Мнения
    4 599
    2004 ? 2004 ?! Вие добре ли сте?
    Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))

    Hilary_


    КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!

  11. #11
    Е не е като да е пуснато през 2004 а??

  12. #12
    Повече от фен Аватара на JackSparrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    424
    и аз като погледнах датите, оня пич къде е писал да я отрепе,.. сигурно 4 години е мислил кво да напише..

  13. #13
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от DjPiRgOs
    Пха
    Темата е стара,доста стара
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    ^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си