.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: kakva pri4eska????

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300

    kakva pri4eska????

    vaprosa mi e kakvi sa nai modnite cvetove na kosata sega sam s 4erveni i rysi ki4uri ama iskam promqna..i nz kakva?pls kajete koe e nai fashion spored vas?mersi predvaritelno na vs koito mi otg...

  2. #2
    Аватара на UltraViolet`Man
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    С.о.ф.и.я
    Мнения
    97
    боядисай си косата с черен цвят и си купи сини лещи... тогава може да те посетя някоя вечер...

    а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Еми то не зависи само от модата....аз лично не мога да ти кажа кое емодно `щото не си боядисвам косата...направи си нещо, което ще ти отива

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от UltraViolet`Man
    а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах
    Kakvo tolkova ima v chernata kosa ? Ne si pyrviqt koito mi go kazva i mi e mnogo interesno da razbera zashtoto imam namerenie da se boqdisvam i az cherna
    Nai-mi haresva tova - Rusa kosa i kraishtata na kosata v rozovo ili cherveno.Ne znam dali moje da si go predstavite i dali ste vijdali ama mislq che stoi mnogo efektno
    Keep smilin'

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от UltraViolet`Man
    а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах
    Ooo, az sam s takava! 4akam te u nas, znae6 kade jiveq, nali? Ina4e az se kefq na 4erna kosa i sini o4i Moje le6ti da si kupi6, znam li...dopitai se do friziora si
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от UltraViolet`Man
    а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах
    Ooo, az sam s takava! 4akam te u nas, znae6 kade jiveq, nali? Ina4e az se kefq na 4erna kosa i sini o4i Moje le6ti da si kupi6, znam li...dopitai se do friziora si
    Breiiiiiiiiiii men ne me iska6 :P :P

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от UltraViolet`Man
    боядисай си косата с черен цвят и си купи сини лещи... тогава може да те посетя някоя вечер...

    а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах
    аааау разби ми сърцето.........((
    ся сериозно наистина... нз ко толко и е на черната коса...аз мн си харесвам мойта..и не си я боядисвам..преди имах некви руси мангалски кичури....ужасТ......ма иначе съм нещо средно между кестеняво и тъъъмно русо;Р много е според тоя въпрос
    та..кво толко ..ся и мода за цвета на косата ли трябва да има?напраи си я таква каквато ти харесва и ти отива..

    ..But why?...

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    On The Dark SIde Of The Moon
    Мнения
    98
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от UltraViolet`Man
    а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах
    Ooo, az sam s takava! 4akam te u nas, znae6 kade jiveq, nali? Ina4e az se kefq na 4erna kosa i sini o4i Moje le6ti da si kupi6, znam li...dopitai se do friziora si
    amm popricnip moga da ti usluja...ama nqma da go napravq

  9. #9
    mitkata323
    Guest

    ghj

    4isto rysa she badesh strashna matzka

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Moderated by miloto

    Темата е стара и мисля, че потребителката отдавна е решила с каква прическа да бъде
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си