.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48

Тема: Вярност

  1. #1
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265

    Вярност

    Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    ami to prosto ne e vazmojno....

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi nz, moje puk i da ima-maika mi sled kato se e omujila za ba6ta mi sus sigurnost e bila samo s nego, za ba6ta mi ne sum sigurna , no mislq 4e i toi ne e kru6kal

  4. #4
    Разбира се, че е възможно. Познавам такива хора (не, че ги разбирам де).

  5. #5
    ami moje bi oba4e e malko veroqtno spored men

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  6. #6

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    3

    Ima takiva HORA!

    ei zatva ne moga da proumeq za6to priqtelkata mi se e celuvaal s drug vapreki 9-te mseca lubov i prodaljava da me obi4a.izplakala si e o4ite po men,tova go znam.Znam 4e o6te me obi4a pove4e ot vsi4ko na sveta,no e fakt 4e i tq ne moje da mi obqsni za6to go e napravila.Ima hora kato men,no ima hora kato neq.Awe tva e mn slojno taka 4e trqbva druga tema.

  7. #7
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Az li4no mislq 4e tova zavisi do nqkakva stepen ot samite xora. Nqkoi imat naklonnosti kum kru6kaneto a drugi nqmat o4i za nikoi drug osven za partniora si. 4estno kazano i az ne znam to4no
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  8. #8
    gogi_
    Guest
    emi slojna e temata.. az ot kakto sym smoito gadje ne sym bil s druga t.e . ot 10 meseca.. siguren sym 4e i tq ne e bila s drug.. nz koi pryw 6t eizneweri ama ako e tq i biq 6uta... ne ponasqm iznewqrata.. po kakaywto i da e predtekst..

  9. #9
    ВлюбеН
    Guest
    Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
    Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ВлюбеН
    Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
    Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.
    Съгласен съм. ВлюбеН само да те поправя - някои и месец не могат да издъжат
    Мисля че ако момичето/момчето има достатъчно багаж в главата няма да се поддаде на моментното състояние, което състояние може да му донесе много проблеми - наи-често прекъсване на връзката. Аз лично веднага бих прекратил връзката независимо от мотивите които ще ми изтъкнат за това...
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    pored men e nalpalno vazmojno..daje az sam spala samo s edno mom4e..i vse o6te sam s nego nali i izob6to ne sikam drugi iskam tzql jivot da sam samo i edinstveno s nego!!!

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    163
    Vyzmojno,no rqdko sreshtano ..
    Метална нежност в плътта ми се впива, без кръв, без болка, но убива!!

  13. #13
    По принцип е възможно, но много рядко би се случило в наши дни.
    Едни, които имат магазин тука в моя блок са си били гаджета от 8ми клас и сега са женени. И тя (не и помня името) никога не е спала с друг, въпреки че той и е казвал да се възползва докато е в казармата и да спи с някой друг, защото като излезе ще се женят. Обаче тя мирно си го чакала. Друг е въпроса, че тои из**кал половината и съученички... :P

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Еми явно е въжможно, щото познавам такъв човек ( и той не е на 20-30 а повечко)

  15. #15
    Мария
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dido_en
    Цитирай Първоначално написано от ВлюбеН
    Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
    Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.
    Съгласен съм. ВлюбеН само да те поправя - някои и месец не могат да издъжат
    Мисля че ако момичето/момчето има достатъчно багаж в главата няма да се поддаде на моментното състояние, което състояние може да му донесе много проблеми - наи-често прекъсване на връзката. Аз лично веднага бих прекратил връзката независимо от мотивите които ще ми изтъкнат за това...
    Абсолютно съм съгласна.
    БРАВО,момчета! Вие сте №1

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    hubavo she e
    т. 2, 9

  17. #17

    Re: Вярност

    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно...
    I na men...malko naludni4evo...no ima takiva slu4ei, daje nqkoi devstvani si mrat...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  18. #18
    Че защо да не може?

  19. #19
    bih kazal"Eh mechti no se sluchvat na drugite".Da ne si pomislite che sy nqkoi si prosto go kazva i az iskam sym veren i da sa mi verno ama nz dali shte stane.Stiskaite mi palci

  20. #20
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    To 4e e vazmojno, vazmojno e! Ama dali ima trypka, dali e interesno?? Az ne namiram ni6to interesno....aide naistina obi4a6 nqkoi cql jivot bla bla ot edna strana zvu4i qko ama.......ne mislq 4e e gotino
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Много хубава тема ! И аз мисля, че е невъзможно колкото и да го обичаш и секса с него да ти харесва просто в един момент писва ! И съм си мислела като се омъжа как ще издържа с един мъж ? Направо налудничво ми се струва...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Некъде из НадеЖда
    Мнения
    291

    Re: Вярност

    Леко!?!? Според мен изобщо не е възможно...
    Da 0bi4a6, kogato te 0bi4at, e krasiv0.
    Da mrazi6, kogato te 0bi4at, e pozorno.
    Da 0bi4a6, kogato te mrazqt e veliko!


  23. #23
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Много хубава тема ! И аз мисля, че е невъзможно колкото и да го обичаш и секса с него да ти харесва просто в един момент писва ! И съм си мислела като се омъжа как ще издържа с един мъж ? Направо налудничво ми се струва...
    Zavisi ot myja ako toi pravi taka 4e da ti e interesno s nego 6e iska6 i vtori jivot da jivee6 s nego :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Plovdiv, Bulgaria
    Мнения
    265
    Ве аз мисля, че живота е доста дълъг и човек не намира веднага любовта и може преди това, пъ и след това. по принцип е възможно, но не мисля, че и на практика в ДНЕШНО време, защотот сега нравите са много различни от тези едно време.
    ThoSe WhO WiLL NoT FoLLoW ArE DoomeD TO LeaD.

  25. #25
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от Lollita
    Ве аз мисля, че живота е доста дълъг и човек не намира веднага любовта и може преди това, пъ и след това. по принцип е възможно, но не мисля, че и на практика в ДНЕШНО време, защотот сега нравите са много различни от тези едно време.
    I az taka mislq ... moje da se nameri 4ovek s koito da jivee6 cql jivot i da ti e priatno no e dosta malka veroqtnostta da go sre6tne6 kato pyrviq i posledniq :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си