.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Прееба ми се регистрацият
    Guest

    А бе баща ми е мноо изкуфял старец!!!

    Според баща ми съм бил неорганизиран и това било голям проблем накара ме да се запиша на някакъв спорт и аз едвам намерих нещо, което да ми е интересно. След т'ва ме накара да си направя програма, в която да пише какво правя всеки ден и в колко часа го правя и да я спазвам. Така съм щял да вкарам живота си в ред!!! Струва ми се доста глупаво?? вие как мислите

  2. #2

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    село Орешак
    Мнения
    13
    nabarai ba6ta si v t1mna uli4ka i si razre6i problema
    Не се знай, знай ли се

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    mi spored men e polezno no si e dosadno!

  4. #4
    Guest
    mi kakvo da ti kaja.Basta ti e mnogo prav,spored men

  5. #5
    Guest
    да го еба в педераста той е супер олигофрен накра ме да си избера спрт избрах си и не му хареса накара ме да непиша наебаната програма която я писах един час и твяа не му хареса и сега ме кара да я препиша идва ми да го хвана в тъмната уличка и да го пребия и да му се изсера на устата

  6. #6
    Guest

  7. #7
    Guest
    mamka mu edin 4as sym se gyzil da q 4ertaq taq programa i da q popylvam toi sega 6te mi kaje 4e ne mu haresvalo primerno 4e u4a 2 4asa na den pyk imam 3 4asa svobodno vreme i da q prepisvam nanovo waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa
    vinagi pravi taka nikoga ne postavq usloviq i kogato napravq neshto kakto az mislq 4e trqbva da stane toi kazva 4e ne e taka mamka mu ako baba mi ne beshe tolko bogata 6tqh da i go hlyzna v potniq gyz deto go e rodila takyv oligofren bashta mi [/u][/i][/b]

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    na krilete na lubovta
    Мнения
    193
    Dosadni4ko e ama 6e te vkara v praviq pat[dobre 4e ne sam na tvoe mqsto

  9. #9
    Ей копеле нещастно, пази си неволите за домашна употреба, аман от говненца като теб! Докато живееш при вашите, ще се съобразяваш с техните правила, както сме го правили и го правим без да мрънкаме много-много. Като не ти харесват родителите- беж в сиропиталище!
    На фона на непрестанно изкарваните по вестниците истории за домашно насилие и малтретиране, твоята "сърцераздирателна" историйка не ме трогва някакси. Баща ти сигурно те кара и да си чистиш стаята? Ебаси лошия баща, убийте го да не се мъчи !
    Щом седиш и търпиш "изкуфелия старец", само защото отсега мислиш за наследство ти казвам, че направо те съжалявам (е*** та в злия гений, още живее при мама и тате, пък вече измислил за какво ще похарчи парите им като умрат).

  10. #10
    thinki-winki
    Guest
    xxaxaxa kvo mu se karash na mom4eto we

  11. #11
    Ми той кво е очаквал, да му ръкопляскаме ли?

  12. #12
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от miskin
    Ей копеле нещастно, пази си неволите за домашна употреба, аман от говненца като теб! Докато живееш при вашите, ще се съобразяваш с техните правила, както сме го правили и го правим без да мрънкаме много-много. Като не ти харесват родителите- беж в сиропиталище!
    На фона на непрестанно изкарваните по вестниците истории за домашно насилие и малтретиране, твоята "сърцераздирателна" историйка не ме трогва някакси. Баща ти сигурно те кара и да си чистиш стаята? Ебаси лошия баща, убийте го да не се мъчи !
    Щом седиш и търпиш "изкуфелия старец", само защото отсега мислиш за наследство ти казвам, че направо те съжалявам (е*** та в злия гений, още живее при мама и тате, пък вече измислил за какво ще похарчи парите им като умрат).
    100% съгласна с Мискин. Само се моля на Господ да нямам такова извергче за дете като теб... Вместо да ти пмага и да те вкарва в правия път, баща ти трябва да ти отпусне един бой, току- виж си почнал поне малко да го уважаваш...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  13. #13
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Щом баща ти ти е сложил такива ограничения явно си има причина. Ако издържиш тези условия, постепенно ще му се издигнеш в очите и ще можеш да си изработиш по-лек режим. Аз така бих направил.

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По купоните
    Мнения
    42
    emi spored men e malko nalydnichevo az ne moga taka reshavam na momenta ne si pravq planove shtoto nishto ne se znae
    Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство рядко Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш...

  15. #15
    ми не му обръщаи внимание на баща ти.А тва с програмата е адски глупаво ама адски

  16. #16

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    Цитирай Първоначално написано от miskin
    Ей копеле нещастно, пази си неволите за домашна употреба, аман от говненца като теб! Докато живееш при вашите, ще се съобразяваш с техните правила, както сме го правили и го правим без да мрънкаме много-много. Като не ти харесват родителите- беж в сиропиталище!
    На фона на непрестанно изкарваните по вестниците истории за домашно насилие и малтретиране, твоята "сърцераздирателна" историйка не ме трогва някакси. Баща ти сигурно те кара и да си чистиш стаята? Ебаси лошия баща, убийте го да не се мъчи !
    Щом седиш и търпиш "изкуфелия старец", само защото отсега мислиш за наследство ти казвам, че направо те съжалявам (е*** та в злия гений, още живее при мама и тате, пък вече измислил за какво ще похарчи парите им като умрат).
    abso;lutno!kakvo pove4e ika6!dali sa ti givot!q se ogledai nqkoi nqmat kvo da qdat ti se oplakva6!

  17. #17
    emi moje da ne ti haresva ama shtom e kazal da go napraish nachi ima prichina a i ne e chak tolkova zle...



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  18. #18
    i moq ponqkoga izkufqva spoks

  19. #19
    Da ti imam i tupite problemi!!!!!

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    tam kadeto ne trqbva
    Мнения
    129
    Mi i as imah takuf problem i go spodelih s drugi priqteli koito mi kazaha 4e kakvoto i da pravqt roditelite go pravqt za na6e dobro taka4e mislq 4e ba6ta ti e pref vupreki 4e natebe ti e dosadno tva she vidi6 4e nqkoi den she si noogo blagodaren za tova....
    Nikoga ne e kusno da napravish na mrusnika mrusno kolkoto po-kusno tolkva po-mrusno

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Heartbreak Hotel
    Мнения
    37

    geri tod

    e ba6a ti e prav ....6otot az sam minala ot tam....i vse pak okato svikne6 e basi ujasa i e dosta odsadno!uspeh!i spoko 6e svikne6
    гледай на света с усмивка, за да ти се усмихне и той

  22. #22
    a zamislql li si se 4e si ima pri4ina da go napravi? ama ne, toi vse e kriviqt, a ti si prav! vmesto da se oplakva6 zemi se stegni malko
    miskin,i az sum suglasna s tebe

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    te i mote starci znaqt 4e sum neorganiziran i rashvurlqn no smao me karat vednuj v meseca da si podredq si4ko pone malko


  24. #24
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Az sam imal takava programa i ne e mn lo6o ako si v nqkvo zatrudneno polojenie e hubavo da si izgotvi6 sled kato go preodolee6 daden problem ti si sviknal nqkoi raboti da se var6at v opredeleno vreme i za men tva e po dobre
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  25. #25
    xaaaxa ebaxti ba6tata ama da ne se smeq 4e da ne zeme i moq da stane takav (edvali)
    Smart za 6ibanite DASKALI

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си