.
Затворена тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: teglo

  1. #1
    funky girl
    Guest

    teglo

    sporet vas 52 kg mnogo li sa?az sam 167 cm i teza 52kg i mi se struva che sam dosta zakraglena
    neznam kakvo da prava a iskam perfektno tialo
    daite mi niakoi savet

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    extra si si spored men

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    ami da...idealno e :P ne vijdam kakvo te pritesnqva.pazi go tova teglo no ne se vmaniachavai vse pak

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Абе момиче, аз също съм 167 см ама си мечтая да съм на килограми като теб....в смисъл аз съм 48 кг...ама съм много кльощава,а ти си си екстра!!!!

  5. #5
    Е аз пък също имам един въпрос. Защо все чирозите питат през 5 минути "дебела ли съм"? За да комплексират нас, по дебелшките ли или си нямат огледало вкъщи?

  6. #6
    miskin Ama napulno sam saglasna s tebe!!!
    My heart topur-lopur for you, baby!

  7. #7
    hmm
    Guest
    i az tva pitam?!?!?!!?! vie kato ste s qki tela i vse"aaaa debela summ!"pfuuuuu basi gadnoto.imam 4uvstvoto 4e celiq slabi4ak svqt pita dali e debel za da drazni men!!!deto sum po-zakragleni4ka!iskam da kaja ne6to"vie slabite si mul4ete plsss za6toto napravo razbivate samo4uvstvieto na po-pulni4kite(kato men)"

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Че от тва по-нормално има ли?
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  9. #9
    Allicia e prava, idealna si si :P
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10
    Пфу, са земи се комплексирай и погини мислейки, че си дебела
    ЧЛЕН (да се чете "член", не "член, като чеп"), на сдружението на космонафтите. Наричан още ДЕБИЛ.

  11. #11
    NoDude!
    Guest
    Искам да изразя възмущението си към постове искащи мнението на потребителите на този форум за нечия външност без да прилагат голи снимки с разделителна способност не по-малка от 640х480.

    П.П. Боже господи, не съм осъзнавал че има толкова много облачни системи над Атлантика!

  12. #12
    che ti si si perfektna,po hubavo ot tva ako namerish shte se otkaja ot metala

  13. #13
    Фен Аватара на Eclipse_bb
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Yet to be revealed
    Мнения
    294
    miskin, склонен съм да призная, че този път съм на едно мнение с теб...
    Освен това, данни като ръста и килограмите не дават представа за това как изглежда човек...
    Едно е жена 175, 60 килограма с 25% подкожна мазнина, друго е същата жена, но с 9%, примерно. Разликата е огромна, макар да имам представа, че по-голямата част от аудиторията няма идея за какво говоря...
    Обективно погледнато, пиказки от рода на "Префектна си" и "Идеална си!" показват откровено невежество (което показва, че не знаете на кой свят е намирате ).
    И още нещо, подобни теми не говорят никак добре за психическото здраве на автора. Абе я се стегнете! Толкова ли няма хора около вас, които да ви кажат какво мислят, та търсите отговори в подобен несериозен форум??? Или си нямате големи огледала в къщи? Не знам. Замислете се над написаното...
    Това е...
    The more I see, the more I know.
    The more I know, the less I understand...

  14. #14
    Guest
    ba hi4 ne e perfektna napravo e edna gooooolqma loena topka basi tupite vaprosi mi az poznavam hora det tejat 50 kila ama izglejdat ne pove4e ot 30 i takiva koito tejat 50 ama izglejdat okolo 65-70 taka 4e tfa dali si debela nikoi ot foruma ne moe da ti go kaje tfa 6a pita6 horata koito te poznavat i koito sa okolo teb 6toto tfa tuka det si go pisala sa samo nekvi cifri!!!!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    spored mene e ok. no tegloto ne vliza v igrata vaznoto e kak izglezda6


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  16. #16
    Guest
    az puk sum 174 i sum 64 kg kajete mi kolko trqbva da svalq za da imam qko tqlo

  17. #17
    AZ SAM MOM4E,NO EDNO DA VI KAJA.AZ S1M 176SMI TEJA 67KG,NO PAK IMAM MALKO SLANINKA NA KOREM4ETO.NO P1K INA4E R1CETE,KRAKATA I ZADIKA MI SA 4IS MUSCUL
    Haresvam vsi4ki jeni obi4am samo edna!!!Dilqna!!!Milo obi4kam te!!!

  18. #18

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    1

    Q se stegnete


    Hora q se stegnete Za da izglejda65 dobre ne e mn vajno kolko kilograma si. Vajnoto e ti da se haresva6. Az li4no poddarjam forma s moini izkustva i ako ne treniram nqkolko dena napravo poludqvam ot nasabralata se energiq v men. Tr da nameri6 na4in da izgarq6 kaloriite.
    Imam samo teb zvezdi4ke moq ti si salzata i pokoq.@->->--

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    OK si
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  20. #20
    spored mene si idealna mi az kfo da kaja kato sam 160sm a sam 50kg veche predi bqh 48...a sega...



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  21. #21
    spored mene si idealna mi az kfo da kaja kato sam 160sm a sam 50kg veche predi bqh 48...a sega...



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  22. #22
    momi4ence:P
    Guest
    emi.....i az sum 167 no teja 40 kg. .... i se pak ima nqkoi debeli4ki mesta po tqloto ..smisul....imam nujda ot korekcii taka 4e...to si e zavisi ot4oveka ne iskam da te obidq no spored men.....ti tqbva malko dietka i uprajneniica

  23. #23
    Guest
    Е...ти,ти луда ли си?167 и 40кг,ми ти си анорекси4ка 100%ва!Не стига че не се лекува,ами и другите заразява с вредни мисли!Тя една манекенка по4ина и мерките и бяха подобни,а умряла от глад заради малоумни "приятели".Хора,стегнете се!40 или 30 кг,това няма да ре6и проблемите ви!

  24. #24
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си