.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 69

Тема: Германия

  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    germany
    Мнения
    5

    Германия

    jo people,ima li nqkoi tuk koito da jivee v germany?????zashtoto az jiveq i iskam da se zapoznaq s pove4e zemlqni na hitlerska zemq!!!!!
    o4akva otgovori

    т.7 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
    who knows what could happen
    do what you do
    just keep on laughing
    one thing's true
    there's always a brand new day

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi slun4ice e ot germaniq, ima i drugi, no ne se6tam v momenta koi sa

  3. #3
    da ima dosta hora tuk kadeto jiveeia v momenta v germania ......

  4. #4
    ami kaji kade jiveesh kato nachalo ... toku vij si se okazala "gradska"

  5. #5
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    joint_girl i az znam za slun4ice ako si na iug az sym blizo do teb samo che v shveicariq

  6. #6
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Az pak sam malko na sever Holland
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  7. #7
    Kokii e ot germaniq

  8. #8
    Аз съм в Мюнхен

  9. #9
    hehe haresa mi towa za Hitler...
    Тъмен като смъртта...


  10. #10
    i s kakvo ti haresva ? mai Hitler e murtav ot 60 godini ? ili ne si vnimavala v chasovete po istoria ? Segashna Germania ima obshto s Hitler to4no tolkova kolkoto ti sus zdravia razum

  11. #11
    Az sam ot Bremen.Ne 4e ima zna4enie
    "Freedom is the right of all sentient beings."
    "Experience is the benchmark of maturity."
    "If you look first, you may not leap."
    "Among the winners, there is no room for the weak."
    "Consistency is victory."

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    germany
    Мнения
    5
    we vsi4ki koito ste ot germaniq mi pishete na ogan4e@gbg.bg!!!!!!!o4akvam!!!!
    a tva s hitler e smeshno!kakvo kato germaniq nqma nishto obshto s nego???!!!az si napravih maitap s nemcite i oblqkoh edna bluza s pre4upeniq krast no se radvam 4e ne otnesoh nqkoi shamar!samo me so4eha i gledaha na krav
    who knows what could happen
    do what you do
    just keep on laughing
    one thing's true
    there's always a brand new day

  13. #13
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ma kak me poznavat horata tyka a? Az sum v Germania ama ti moia mail go ima6 6toto sme si pisali! Ysmivki!

  14. #14

    тц, много хора по чужбината, мноу нещу...

    ми и аз да се присъединя... барабар петко с мъжете.. опссс и жените, да не се обидят случайно ) Ми и аз в момента съм, дори почвам да си внушавам, че живея в Германия... столичанче съм аз... ама от мен да знаете.. бегайте към западната част... там си беше по-добре
    Не влизайте с обувки в моя храм.Пред входа му свалете чинно шапки... Молете се! И аз ще Ви въздам, вълшебни капки. Две капки за отрова. Три за зов...
    Изпийте ги, докато са горещи. А заедно се вземат за любов, или за смърт...
    Едно и също нещо...

  15. #15
    Kvo protiv Berlin imash ? Kvo ne ti haresva ?

  16. #16

    брех...

    Цитирай Първоначално написано от KGW
    Kvo protiv Berlin imash ? Kvo ne ti haresva ?
    че откъде да започна :P например с това, че тук не са немци.. тук 7№ процента са изроди... е*** ги в простаците, еб*** ги в чудото... второ хех.. немците са на ич4езване ))) ахам.. дам мръсен и грозен град.. не че няма няколко местенца, които си заслужават да бъдат посетени ) (като например има един много готин бар... ммм ) хихик.. и това никъде не го бях видял такава гавра да ти предлагат по 3,50 на час ) тъжното е, че има и адски много хора, които биха се съгласили беъ дори да се замислят ( абе както обичам да кавам... Берлин сигурно има и хубави страни... само дето още не съм ги открил
    Не влизайте с обувки в моя храм.Пред входа му свалете чинно шапки... Молете се! И аз ще Ви въздам, вълшебни капки. Две капки за отрова. Три за зов...
    Изпийте ги, докато са горещи. А заедно се вземат за любов, или за смърт...
    Едно и също нещо...

  17. #17
    Ами и аз живея в Германия от месец и нещо ...... Живея в Дурен ...това е близо до Aachen .Ако има някой ноаблизо нека да ми пише: email: radi_19_love@abv.bg или на skype cskarkata1
    Emin3m FoReVeR!

    Di ft. Meo0o0o= BFF <333

  18. #18
    Az sum v Munchen i u4a za 1-va godina ikonomika.Mnogo mi e trudno vse oshte,no grada e ubiec

  19. #19
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703

    I az

    I az sega jiveq v Germaniq v grad Eggenfelden sam malak grad na granicata s Avstriq sam,ako ima nqkoi nablizo i bi iskal da se zapoznaem moje da mi pishe na Skype - hooliganka89.Shte chakam s netarpenie ako ima zainteresovani

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Dresden
    Мнения
    185

    Re: брех...

    Цитирай Първоначално написано от divine^temptation
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    Kvo protiv Berlin imash ? Kvo ne ti haresva ?
    че откъде да започна :P например с това, че тук не са немци.. тук 7№ процента са изроди... е*** ги в простаците, еб*** ги в чудото... второ хех.. немците са на ич4езване ))) ахам.. дам мръсен и грозен град.. не че няма няколко местенца, които си заслужават да бъдат посетени ) (като например има един много готин бар... ммм ) хихик.. и това никъде не го бях видял такава гавра да ти предлагат по 3,50 на час ) тъжното е, че има и адски много хора, които биха се съгласили беъ дори да се замислят ( абе както обичам да кавам... Берлин сигурно има и хубави страни... само дето още не съм ги открил
    Аве ти тъпа ли си?? Берлин и Лайпциг са градовете в бив6ето ГДР, които са най-развити и има най-добри 6ансове за работа. Аман от разбира4и. Но запада наистина е по-добре, това е 100% вярно.

  21. #21

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Berlin/Germania
    Мнения
    49
    mi i az jiveq v momenta v berlin
    Ангелите го наричат „Небесна радост”, дяволите- „адски мъки”, а простосмъртните „любов” Love is everything I need!!!

  22. #22
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    След 2-3 месеца ще съм в Дрезден.

  23. #23

  24. #24
    Аз живея в Германия от 6 години
    Живея в града Bergisch Gladbach на 1 спирки с S-Bahna от Киолн

  25. #25
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    А в Дезден няма никой ебаси... Ще се побъркам сама тука

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си