.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Seriozen problem

  1. #1

    Seriozen problem

    Imam prblem, kogato si slagah prezerwatiwa si izcapah malko prystite s edno takova gadno i lepkawo i posle si go donahluzih i moje i nego malko da sym go uhlepal. Ta towa koeto pitam e dali moje priqtelkata mi da zabremenee pri towa polojenie kato se ima na predvid i fakta che cikyla i swyrshi v srqda. I kakwo predpazni merki move da vzema sega. Pomognete naistina sym izplaeshen

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Over the hills and far away
    Мнения
    188
    Значи не разбрах много как е станало тожа ама ако се е скъсал се копуват едни хапчета казжат се постинор струват 11 лева и се взимат мисля че 24 или48 4аса след като е станал гафа!Дано да сам ти помогнала!Чао и дано да нее нищо сериозно!
    Бъди човек а не човече!
    Гори но никога не тлеи!
    И ако можеш смеи се на съдбата,
    за да не може тя да ти се смеи!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    za gadnoto i lepkavo- za sperma li govorish ili za sekreta koito se otdelq predi da svurshish?Ako si go izcapul sus sperma ima veroqtnost da e stanal gaf...pie se postinor duo do 72 4asa(kolkoto po-skoro sled akta tolkova po-dobre)...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    za gadnoto i lepkavo- za sperma li govorish
    : AMG Corporation ::

  5. #5
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Аве не разбрах как тока като си го слагал си го "оцапал", ама все пак виж там туй дето ти казаха и следващият пък по-внимателно

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    sigurno govori za sekretut predi da svurshi..

  7. #7
    Някойси
    Guest
    Как ще е сперма? Защо ще си слага презерватива след като е свършил? По-вероятно е да е този секрет, който съдържа малко количество сперматозоиди, но много малко. Доста е малък шансът да е забременяла по този начин, на мен ми вижда почти невъзможно, но не смея да кажа, че всичко е наред, защото ако сбъркам - аборт. Може да пие постинор, то не много хубаво, защото обърква целия организъм на момичето, но вие сами си решавате.

  8. #8
    Guest
    Znachi stava duma za preeakulacionnata technost s neq izcapah prezervatiwa ne naistina syvsem malko. Wyprosa e dali move pri towa polojenie tq da zabremenee i dali towa che e biloa v cikyl 2 dena predi akta namalqwa dopylnitelno vyzmojnosta. ??

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Znachi stava duma za preeakulacionnata technost s neq izcapah prezervatiwa ne naistina syvsem malko. Wyprosa e dali move pri towa polojenie tq da zabremenee i dali towa che e biloa v cikyl 2 dena predi akta namalqwa dopylnitelno vyzmojnosta. ??
    Samwise

  10. #10
    Abe da ti kaja dosta hora pravqt sex bez nikakvi predpazni sredstva no tova sa hora koito veche sa samostoqtelni i ima doverie na partniora si.Che ima opasnost ima no nemoga da ti kaja kak da razberesh dali e realna ili ne Sorry nishto poveche nemoga da kaja!

  11. #11
    Ммм де да знам. Давай и да ти полигави мръвката преди да почните акта хем за удоволствие, хем да ги глътне тия ... предеякулационни течности
    161 He3aBuCuM забрана за ползване на профил 8т.

  12. #12
    samo da te svetna 4e kogato spermata ti vzeme vyzduh tq ve4e e negodna za upotreba dimek si4ki spermatozoid4eta umirgat
    Единствен глупавият побеждава в живота; умният вижда твърде много пречки и се разколебава още преди да започне...

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Поредната стара тема!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си