.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 61
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022

    Осиновено дете!

    Знаете ли, доста често се замислям по този въпрос...бихте ли осиновили дете?Бихте ли дарили един живот, който 1 път вече е бил отнет?С какво децата са виновни за съдбата си?!Когато мисля за това направо сърцето ми се къса...Аз лично бих искала да имам 1 мое дете и 1 осиновено...и съм сигурна,че ще го обичам като свое...Просто си представете как все едно влизате в магазин и си избирате най-хубавото...аз бих си избрала дете не зависимо от каква възраст...бих направила всичко то да има прекрасен живот.Вярно,че има риск от придобита болест от немарливото отношение на майките,които са родили тези деца....но бих осиновила.Сещам се за едно прекрасно дете,което беше осиновено...момиченце с невиждана красота и неговите очички венаги грееха като звездички...никога няма да забравя погледа на детето изпълнен с радост, един такъв игрив и изпълнен с невероятно много любопитство!

  2. #2
    Да,бих си осиновила детенце!Повечето от вас сигурно няма да са съгласни с мен,но си мисля,че не веднага,след като родиш започваш да обичаш детенцето си!Да,разбира се радваш му се,щастлива си,но не го обичаш!Обичта към едно дете според мен идва с грижите,които полагаш за него и с времето,което сте прекарали заедно!Обичта идва с първите му стъпки,с кърменето,с първия път,когато произнася простичката,но дълбоко емоциално значима за една майка думичка "Мама"!Затова не мисля,че има голяма разлика дали детето е мое или осиновено!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Ami ako iskam detence pyrvo 6e si napravq Pak posle za6to ne? Spored mene tfa e edna mnogo humanna postypka na istinski dobyr 4ovek
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    daa...imenno...mislq abs kato teb po tozi vupros.az sushto mn chesto si predstavqm kakvo shte e..edno malko krasivo bebche s golemi ochi..heh ili edno kudrokoso momichence..da go vidish da si go vzemesh i da go obiknesh poveche ot vsichko..da shte go napravq!dano da imam vuzmojnostta da go napravq...inache tezi vuzmojni nepriqtnosti za koito govorish naistina gi ima no...vajen e jestut i sobstvenata obich naistina

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Da osinovish dete e edna golqma otgovornost...ne znam dali bih go napravila...mislq 4e predpo4itam da imam svoe dete,no ako se slu4i taka 4e nqmam vuzmojnost estestveno 4e bih osinovila i bih go obi4ala kato svoe...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    da,bih osinovila dete.mnogo pyti sam si mislia,4e kato se omyja 6te si rodq edno dete,a drugo 6te osinovq. ne ni6to ne e sigurno. sre6tala sam se s malki deca,izostaveni v domove. te sa tolkova mili4ki,kogato vidqt niakoi vednago ti4at pri nego i zapo4vat da pregra6tat. mnogo sa sladi4ki. i v daskalo redovno idvat hora,koito sabirat sredstva za tezi domove
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  7. #7
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    e da mnogo me e jal za tezi de4ica,bila sam v takav dom i te sa mnogo sladi4ki no i tajni... no bih si osinovila samo ako nqmam moe dete nezavisimo poradi kakva pri4ina... ili pak moje i da si osinovq no ne zavisi samo ot mene a i ot partniora mi(ako imam takav) no mnogo iskam tezi de4ica da imat semeistva,te ne sa vinovni sas ni6to ...
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  8. #8
    Guest
    I az bih osinovila, zashto ne?Nqma znachenie dali shte ima moite geni ili ne - nali e detence

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    Да, разбира се, бих си осиновила детенце.Много обичам децата и бих искала да имам свои и осиновени.Те всичките ще бъдат мои,никога няма да си проличи кое съм родила и кое не.Тези дечица имат нужда от дом и ше се радвам ако някоаг имам шанса да дам това на едно от тя,а може пък и на две
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Mi ....az s1m osinovena.. i az s1shto bih osinovila dete.... nqmam nikvi zdravoslovni problemi ne e zad1ljitelno shtom deteto e ostaveno da mu ima neshto... az ne moga da si predstavq jivota v priut.....zashtoto s1m bila na 2 sedmici kato sa me vzeli i znam 4e s1m osinovena otkakto se pomnq i ...tva ne mi pravi vpe4atlenie i nikoga ne mi e pravilo..obicham roditelite si pove4e ot vsi4ko na sveta,te sa mi dali tolkova mn,vinagi s1m imala tova koeto iskam i ocenqvam obichta im k1m men ....imam i dvama bratq po golemi ot men koito ne sa osinoveni ..... no razlika v 4uvstvata na roditelite mi k1m tqh nqma .. obichat ni ednakvo.... prosto sa iskali momiche a sa nqmali...
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    ellii така трябва мила!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Az bih si osinovila dete, stiga da imam dostatychno vyzmojnost da mu osigurq dobyr jivot, i da znam che shte moga da mu dam vsichko nai-veche lubov!!!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    определено бих осиновила дете...разбирам
    че е огромна отговорност...и все пак бих
    представете си обаче колко е трудно...ако
    го вземате от някой дом за изоставени деца...
    ходила съм в такъв...представете си колко би
    било трудно измежду всички тези деца да си
    изберете едно,което да стане ваше...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  14. #14
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Като трезво мислещ представител от мъжкото съсловие казвам, че не бих. Само и единствено, ако жена ми има проблеми с раждането и ако е бебе. На по 5-6 години вече не мисля, че бих. Малко са хората които имат смелоста да си осиновят дете. А вие тука всички се съгласихте озведнаж сякаш ваще утре като ви кажат запознай се с новата си сестра Мария. Току що я осиновихме. И ще се зарадвате ли

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ако нямам проблеми да родя....не не бих.Защо да осиновявам
    като мога да си имам свое!Ако е бебе е по-добре,но ако е по-голямо е по-трудно.То трудно ще свикне и т.н.Естествено това е много благородно дело,но не всеки би го направил и да поеме тази отговорност.Лично,една семейна приятелка си осинови момиченце,което е мого сладко(на 7 месеца беше някъде)!
    Жал ми е за тия изоставени дечица,които имат нужда от малко обич...и те имат право на бъдеще!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    А на последък научавам,че осиновяването в България става с много усилия и най-вече с много средства!!!Защото видите ли на хората им е по-изгодно до продават децата в чужбина на много по-големи суми...а междувременно изтискват парите на семействата,които искат да си осиновят детенце... И само ги лъжат....просто нямам думи!

  17. #17

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    da opredeleno bih!meslq 4e e mnogo hubavo da se podari 2 ri 6ans na edna zagubena detska du6a!kato se zamisli6 4e moge6e i ti da bade6 sira4e!mnogo e tagno! a nai gadno e 4e nqkoi hora vzemat na6i det4itsa z aorgani na bogata64eta !mnogo e tagno!no takuv e givota!

  18. #18
    Da az su6to sum si mislila za tova dosta 4esto i smqtam 4e bih se osinovila no ima dve golemi pre4ki ako ne sa i tri:
    1.Kak shte mu kaje6 4e e osinoveno kogato porasne?Ili nqma da mu kaje6 i to 6te razbere ot nqkude-6te ima6 egati problemite
    2.A mi ako muja ti ne e suglasen?
    i 3.A mi ako ima6 purvo dete-kak li 6te go prieme to?
    Mnogo puti sum mislila za tova i smqtam 4e ako 2. i 3. ne sa problem bih si osinovila edno sladur4e no za 1. neznam.Kakvo bihte napravili ako razbere 4e e osinoveno?Kak 6te mu go kajete?

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Ами сложни проблеми, но за всичко си има решение.Няма да е лесно, то е ясно , но аз лично бих му казала възможно най- рано, защото така според мен ще свикне по- лесно с мисълта...то според мен си зависи и от въэситанието на самото дете как ще го приеме.....не знам!

  20. #20
    Deca suxxx!Ne ne mi trqbvat deca,deto kato porasnat 6e stanat nekfi kat men i 6te me draznqt taka kato az draznq na6te!
    Fuck is good,fuck is funny,a lot of people fuck for money .If you think the fuck is funny,fuck yourself and save your money.

  21. #21

    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Някаде близо до Япония
    Мнения
    13

    Love above all!

    [/i]Глупости децата са най-невинните,аз много искам да стана татко след време


    Pacho_B In The Mix !

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Ami ako iskam detence pyrvo 6e si napravq Pak posle za6to ne? Spored mene tfa e edna mnogo humanna postypka na istinski dobyr 4ovek

  23. #23
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Бих си осиновила дете,ако имам проблеми с това да си имам свое
    Защо иначе да предпочита чуждо дете,вместо да си имам свое,което да има моята кръв и тази на мъжа ми... да прилича на нас?!
    Наистина децата,които са изоставени с абсолютно нищо не са виновни,че си нямат родители,че са изоставени
    Но въпреки всичко предпочитам своето,пред чуждото
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    аз веднъж ходих в един дом с малки деца и бяха толкова милички и сладички.носихме им дрехи и играчки и те супер много се зарадваха.една приятелка на майка ми веднъж беше взела едно момиче сираче от дом ама по голямо за 1 ден и го водеше там на ресторант а-у да си изкара приятно.обаче тя след тва постоянно идваше и муфтеше за пари едвам се оттърваха от нея.иначе не бих си осиновила дете предпочитам да имам свои.а тва че някой каза че не обичаш детето след като се роди не е вярно.обичаш го още от момента в който разбереш че си бременна.то да не е някво кученце да му се радваш само.та то е твоя плът и кръв

  25. #25
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    Цитирай Първоначално написано от ellii
    Mi ....az s1m osinovena.. i az s1shto bih osinovila dete.... nqmam nikvi zdravoslovni problemi ne e zad1ljitelno shtom deteto e ostaveno da mu ima neshto... az ne moga da si predstavq jivota v priut.....zashtoto s1m bila na 2 sedmici kato sa me vzeli i znam 4e s1m osinovena otkakto se pomnq i ...tva ne mi pravi vpe4atlenie i nikoga ne mi e pravilo..obicham roditelite si pove4e ot vsi4ko na sveta,te sa mi dali tolkova mn,vinagi s1m imala tova koeto iskam i ocenqvam obichta im k1m men ....imam i dvama bratq po golemi ot men koito ne sa osinoveni ..... no razlika v 4uvstvata na roditelite mi k1m tqh nqma .. obichat ni ednakvo.... prosto sa iskali momiche a sa nqmali...
    да си жива и здрава миличка..
    п.с абе то ти личи че не си бг чадо ама си много чаровна )
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си