.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    семеиството ми е много смахнато

    понякога имам чувството че моето семеиство е....меко казано ненормално.попринцип по-голямата сестра е със съвсем различен характер от моя.не-то винаги е така.дотук ничо лошо,нали?! да,но...се смята че аз и баща ми се разбираме,и маика ми и сестра ми също се разбират.да но разбиране ли е да се караме поне по 3-4 пъти в седмицата според мен не е!и когато аз се скарам с маика ми сестра ми задължително ще се скара със баща ми.не че гледа от мен но незнаино как все така става.но когато тя се скара първа с баща ми,не винаги аз се карам с маика ми(въпреки че става много често).и тогава семеиството е разделено на...деца и родители.ние със сестра ми,сас която едвам се гледаме започваме да се подкрепяме една друга,да се защитаваме и така нататък(това си е чисто събитие защото попринцип не ни пука какво става с другата.а веднъж "воината"стигна до критичната си точка:сестра ми удари шамар на маика ми а аз напсувах баща ми и то само защото пак семеиството беше скарано,и те започнаха да ни крещят задето не сме си оправили стаите.като цяло сме доста различни един от друг и направо не знам освен че сме с една и съща кръв дали дръго нещо ни свързва.а със "дете" като сестра ми сигурно нашите са се хванали за главите-тази година избяга от вкъщи 5 пъти-веднъж защото беше с гаджето си за 10 дни на море(обади се чак като пристигнаха)и 4 пъти със една неина приятелка решаваха как ще избягат в чужбина.а за мене нашите са се отказали да ми казват какво да правя защото все правя обратното.баща ми понякога е много завеян:каже нещо а след 5 минути го е забравил.маика ми пък е побъркана на тема чистене,ред и...приказване.чисти цялата къща като се прибере ако забележи и наи малкото петънце или прашинка.дори веднъж сестра ми като се прибра от един купон и направо заяви че всичко блести толкова силно че ще ослепее.а маика ми говори по телефона с часове.направо не можеш да се доредиш ако е хванала слушалката.или излезе с приятелки уж за малко а не се прибира по 5 часа.казва че имали да си споделят много важни неща.е как са толкова важни като преди 2 часа пак са били заедно направо ме е страх че и аз съм толкова ненормална като тях.

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  2. #2
    mila,ti vuob6te znae6 li kakvo e da ima6 "smahnato semeistvo"?
    mislq 4e vsi4ko ,koeto se slu4va pri vas e normalno.absolutno v reda na ne6tata e da se karate ,v na6eto semeistvo tova e ejednevie.skandal,a sled tova vse edno ni6to ne e stanalo.kolkoto do ba6ta ti ,tova 4e e razseqn,ne go pravi smahnat,100%si ima i dr problemi ili puk e izmoren ot rabota.a maika ti obi4a da prekarva vremeto si s priqtelki i da govori po telefona,moqta e su6tata,vsqka svobodna minuta si govori po telefona.tak 4e...nqma ni6to neredno v tova,koeto se slu4va
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  3. #3
    ами какво ще кажеш за чистенето доказано е че хората които имат мания за чистене са психично болни.а баща ми беше спрял работа за 1 година,защото и ние мислехме че разсеяността му е заради работата.маика ми го накара да спре да работи защото това много я дразнеше.обаче тои така и не се оправи.дори стана още по-разсеян

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  4. #4
    haha ami zna4i po tazi logika i moite roditeli sa psihi4no bolni,maika mi su6to e mania4ka na tema 4istene ...i se karame postoqnno kakvo da ti kaja? 6te trqbva da se primirim prosto,takiva sa
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    takiva sa ne moge6 da gi promeni61i za tova ne se opitvai da bqga6 po-ve4e!prosto gi trai!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    hey totaly me f basi qkoto sem. ima6 kefite em totalno

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    slu4va se
    i nie ne sme mnogo v 4as

  8. #8
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Cool are da da nakra6 va6te da me usinovqt mnoo qko smeistvo....verno ima ne6to nenormalno...ako iska6 da si razre6i6 problem az ne vijdam drug na4in osven govorene....sqdate i govorite....drug e vaprosa 4e rezultata 6te e max 1 den....i az vyrvq po sy6tiq pyt....tam na kadeto ti otiva6 az ot tam se vry6tam :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  9. #9
    абе яко е да има6 смахнато семейство

  10. #10
    Аватара на asi_basi
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Лондон
    Мнения
    439

    Re: семеиството ми е много смахнато

    Цитирай Първоначално написано от toTaLy_Me_F
    понякога имам чувството че моето семеиство е....меко казано ненормално.попринцип по-голямата сестра е със съвсем различен характер от моя.не-то винаги е така.дотук ничо лошо,нали?! да,но...се смята че аз и баща ми се разбираме,и маика ми и сестра ми също се разбират.да но разбиране ли е да се караме поне по 3-4 пъти в седмицата според мен не е!и когато аз се скарам с маика ми сестра ми задължително ще се скара със баща ми.не че гледа от мен но незнаино как все така става.но когато тя се скара първа с баща ми,не винаги аз се карам с маика ми(въпреки че става много често).и тогава семеиството е разделено на...деца и родители.ние със сестра ми,сас която едвам се гледаме започваме да се подкрепяме една друга,да се защитаваме и така нататък(това си е чисто събитие защото попринцип не ни пука какво става с другата.а веднъж "воината"стигна до критичната си точка:сестра ми удари шамар на маика ми а аз напсувах баща ми и то само защото пак семеиството беше скарано,и те започнаха да ни крещят задето не сме си оправили стаите.като цяло сме доста различни един от друг и направо не знам освен че сме с една и съща кръв дали дръго нещо ни свързва.а със "дете" като сестра ми сигурно нашите са се хванали за главите-тази година избяга от вкъщи 5 пъти-веднъж защото беше с гаджето си за 10 дни на море(обади се чак като пристигнаха)и 4 пъти със една неина приятелка решаваха как ще избягат в чужбина.а за мене нашите са се отказали да ми казват какво да правя защото все правя обратното.баща ми понякога е много завеян:каже нещо а след 5 минути го е забравил.маика ми пък е побъркана на тема чистене,ред и...приказване.чисти цялата къща като се прибере ако забележи и наи малкото петънце или прашинка.дори веднъж сестра ми като се прибра от един купон и направо заяви че всичко блести толкова силно че ще ослепее.а маика ми говори по телефона с часове.направо не можеш да се доредиш ако е хванала слушалката.или излезе с приятелки уж за малко а не се прибира по 5 часа.казва че имали да си споделят много важни неща.е как са толкова важни като преди 2 часа пак са били заедно направо ме е страх че и аз съм толкова ненормална като тях.
    Abe mili4ka, q seuspokoi i se radvai 4e ima6 takoa semeistvo!!! de i moetod a be6e takova "smahnato" kato tvoeto. maika sa6to mania4ka na 4istota, no i na GOTVENEEEE (tuka imame prilika). vtoro - tatko ne e razseqn i za jalost pomni kvo e kazal vinagi.treto: nie ne se karame po 2-3 na sedmica, a po 2-3 pati na DEN..i to jestoki skandali ! 4etiri - sestra mi ne e bqgala ama vse 6te se iznasq sq ve4e e po4ti napraeno , dobre 4e s neq se razbirame. 5 - ehhh, de i moqta maika da izliza6e za po 5 chasa na den ,ama NEEE!!! tq si kisne VINAGI v ka6ti i nikakva svoboda nqmam, a i samo v moita staq kisne, i nemoa q izgonq . a i po4va da vika za nai-malkoto sqka6 4ovek sam ubila, kato... koi e mradnal karpata ili koi neznam si ko i parvo men gleda ili parvo si go izkarva na men [-o< 6 . po4ti vinagi daje nemoga da izlqza bez da kaja kade i ako kaja 4e prosto tai da se razhodq (daje i sami4ka) vednaga 6te kaje 4e nqmalo za kakvko da si stoq vka6ti ili 6te po4ne da se samnqva ne6to i nai-4esto me izkarva 4e sam izlizala za da se kriq da pu6a. e ve4e mi pisna 4estno a i kazah li na kolko sam ? 18g! ne 4e golqmata rabota 4e sam na 18g, no za godinite si ...de da znam, rabotq, u4a, vsqka svobodna sekunda hodq pri neinata rabota ba4kam, i redovno vakanciite nqam vreme za u4ene...em pisna mi. da ne govorq otno6eniqta na semeistvoto mi s drugte 4lenove na familiqta, t.e. roditelite na tatko, roditelite na maika, i brat i; tam moga da ti razpravam cqqqqqql den ...
    Sorry za dalgiq roman, no vij 4e ima po smahnati semeistva, to moito naprao ot4aiva6to! ta mai ti zavijdam za tvoeto ((

  11. #11
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Ми... не мисля, че ти е чаааааааааааак толкова смахнато семеейството, а и се радвай, че нямаш семейство, което да речем се бие, напива или нещо такова... Порсто се радвай!!! \/

  12. #12
    awe macka,po taq logika maika mi e paranoi4ka,a ostanalata 4ast ot semeistvoto e s psihi4ni otkloneniq! 3-4 pati v sedmicata ne e ni6to! az kvo da kaja kato se karam vseki den s na6te??????ama i az ne sam mnogo mila

  13. #13
    Едва ли още не си е решила проблема...

  14. #14
    Men li4no ma kefi semeistvoto ti ! As imam malka sestra i mama napulno se e otkazala da 4isti (e ne iskah to4no taka da prozvu4i de ama vie ma razbirate nadqvam se)
    www.myschoolbel.info <---- tYk ImA Si4kI TeMI, EseTa, LIS ....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си