.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    veneta napusna ku6tata

    kvo 6te kajete???az li4no se radvam.

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Тая жена има някакъв психичен проблем.Един семеен приятел каза че от съда в Костинброд я знаели и наистина имала проблем...то такива истерии и се другите да са ти виновни....сега ще я гледам какво ще каже.........тя просто не издържаше в тая къща!!!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Да бе ше се радвам ся на кой ше се хиля като луда...тя тая като цивреше правеше ебати шоуто
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  4. #4
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    naistina jenata ne e dobre,ima psihi4eski otkloneniq...tq edvam samo 8 dni izdarja...ama se 4udq togava za6to BB sa q vkarali
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    veneta e nekva pylna paranoi4ka! i ne iska da razbere,4e tq e vinovna i nai-ve4e ,4e e mnogooooooooooo typa) ako az bqh tam 6tqh takyv 6amar da i izvartq,a posle ,ako iskat da me gonqt.luda
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  6. #6
    Guest
    ave gotina be6e ama samo v na4aloto,posle ne6to se zduha i taka

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Na zEmQta
    Мнения
    249
    Цитирай Първоначално написано от Iliqn4eto
    naistina jenata ne e dobre,ima psihi4eski otkloneniq...tq edvam samo 8 dni izdarja...ama se 4udq togava za6to BB sa q vkarali
    da we basii kompleksiranata jena,maina,az edvam izdarjah kat q gledah pak kvo li ostava za ostanalite ot ka6tata
    I tried so hard
    And got so far
    But in the end
    It doesn't even matter
    I had to fall
    To lose it all
    But in the end
    It doesn't even matter !

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Taq madama e 6isofreni4ka, luda... paranoi4ka... - 6e si hodq, nqma da si hodq, ama 6e si hodq, ama ostavam... luda raota...

    zagovori, konspiracii... istorii... trqbva da i dadat vizitkata na nqkoi dobyr, ama naistina dobyr psihiatyr sled 6outo !!!
    The art of love is not to let your heart get broken !

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Taq beshe napulno ludaaaaaaaaaaaa Izobshto ne mi e qsno kak sa q pusnali v kushata...dobre 4e izlezna

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  10. #10
    Gorkata jena ima qvno mn psihi4eski problemi, ama hubavo, 4e si trygna 6toto 6te6e da nabara q nqkoi noj, q nqkoi satyr4e da trepe)

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi nz se mi be6e edno, no mi stana malko jal za neq

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Opredeleno tazi jena ne beshe za tam. Ne mislite li che ima neshto mytno okolo neq??? Na 36godini e ot pyrviq si brak nqma deca , a ot vtoriq(ojenili se predi 12 god.) ima 1 dyshterq, koqto e na 17 god. E kak stava tozi nomer Po dqvolite??? Nqkoi moje li da mi obqsni???
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    tfa pa k*rve se zadarja nema i sedmica... pff mrazeh q

  14. #14
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Без коментар..Ще кажа само : "Ако още един път го повториш ще ти отнеса тъпата неадекватна глава" :P :P :P

    Абе мацката имаше малко психически проблеми.. и би трябвало да ме е жал..но стана точно обратното - спуках се да се хиля!Дори накрая се разревах - но не защото ми беше мъчно за нея,а от смях!Сега няма да има кой да ми прави весело

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Я кажете как/какво точно е станало.Не съм гледала ББ отдавна моля някой да ми разкаже

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Я кажете как/какво точно е станало.Не съм гледала ББ отдавна моля някой да ми разкаже
    emi kaza 4e iska da se mahne ot ku6tata

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  17. #17
    Xax, umiram ot kef! Taq e mnoo, mnoo, mnoo zle! Nakefi me kak vsi4ki v edin moment se iznerviha i po4naha da i se podigravat s nameci za ludnicata, za poboi, za dr planeta i t.n. Sega sam radostna 4e q nqma, pisna mi da q gledam kak se mu4i, da si hodi pri mujleto si
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  18. #18
    Нещо не мога да ви разбера, явно наистина има проблеми, но би трябвало да има причина и мисля, че определено има ,освен това е живяла с някакво друго семейство, доколкото разбрах майка и и баща и са починали, омъжила се е два пъти и никой не знае още какво е преживяла, така че определено не мисля, че е смешно, поне аз я съжалих.

    И когато показаха мъжа и, не ми приличаше на човек, който я тормози, затова мисля, че и се е случило нещо преди това.

  19. #19
    Време й беше. Държеше се неадекватно и дразнеше другите.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    xaxaxa maleeeeee taq jena me napilqva6e ot smqh..

  21. #21
    АХАХАХА...тая напрао ме разбиваше с глупостите си Тъпо ми е че си тръгна,яко ме забавляваше,мислеше че всеки нормален разговор е конспирация.хахаха

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Ами деа знам....много луда си падаше жената...ама и аз мисля,че е преживяла нещо...и то и е дошло малко в повечко...аз чух ,че мъжа й е бил крадец на коли ама дали този или стария незнам...искаше някаква прошка и той и прости!!!!
    А и такова...най-много ме изкефи..когато им бяха дали онази мисия...със пукането на балони...и тя вместо зъби...тя направо с нос и брадичка!!! :P
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    А и такова...най-много ме изкефи..когато им бяха дали онази мисия...със пукането на балони...и тя вместо зъби...тя направо с нос и брадичка!!! :P[/quote]

    da be verno,taka se izloji taq......az naprova se popikah ot smqh. basi typoto sa6testvo e taq veneta
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Allicia Пуснато на: Вто Дек 14, 2004 7:46 am Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Opredeleno tazi jena ne beshe za tam. Ne mislite li che ima neshto mytno okolo neq??? Na 36godini e ot pyrviq si brak nqma deca , a ot vtoriq(ojenili se predi 12 god.) ima 1 dyshterq, koqto e na 17 god. E kak stava tozi nomer Po dqvolite??? Nqkoi moje li da mi obqsni???

    4esn0 da ti kaja mislq 4e e bila iznasilena ili ne6t0 p0d0bn0 ama ... stana mi gadn0 kyt reve6e 6t0t0 de da znam ima si pr0blemi jenata i za tfa e 0ti6la v BB pyk i k0i n0rmalen 40vek bi vlqzyl sled kat0 ve4e e gledam 60ut0 ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си