.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    za kvo daskalite trqbva ni preebvat??

    dobre xora sa kajete mi kak moe daskalite si preebvat taka qko u4enicite e ne si4ki ama pove4eto xaxa i nqkvi niski ocenki zaqjdat ti se i nekvi mizerii dobre te ne sa li bili deca a??tva nemoa razbera nqkoi den ako otrovi6 daskal i te pitat 6to si go naprail i ti kaje6 emi 6tot me drazne6e 6te ti se izsmeqt ama ako nqkoi daskal naprai ne6u podobno kvo 6e mu kajat brao deteto si be6e vinovno e kajete mi tva ne e li diskriminaciq a??basi za tva nqma stavam daskal ama ako se pak stana nqma sum nekva gadna a nqkva pe4ena daskalka det si razbira u4enicite e tva e daskal za men ne nqkoq ovca det nqma kvo si lafi6 s neq imam 2 qki daskalki i mnoo obi4am si lafq s tqx no za jalost klasnata mi e nai golqmata ovcaaaaa xaxaxa

    p.s.
    taq tema e za xora koito sa na mnenie 4e mnqkoi daskali proqvqvat diskriminaciq xaxaxaxa kum nqkoi u4enici xaxa
    Nqma nedostijimi me4ti!Ima xora koito se otkazvat tvurde rano!!!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    aa moqta daskalka po istoriiq e takaa mama ideeba! vliza v klas i o6te ot vratata sas zaqjdaneto po4va mama i prosta6ka! dneska napisa 2 dvoiki za ni6to ei taka i se zaqde s moqta priqtelka i 6teh i capna edin stol v liceto na kurvata

  3. #3
    pi4 nedei ubiva xora ne mi se xoi posle na pose6tenie xaxaxa
    Nqma nedostijimi me4ti!Ima xora koito se otkazvat tvurde rano!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    g0rE v 0bLaCitE
    Мнения
    25
    vsi4ki daskali samo gledat da te preebat maximalno!(ima malki izklu4eniq ama mnooo malko)
    mnoo gi mrazq ne moa gi ponasqm

    imah edna mnooo qka daskalka SAMO EDNA......tq ve4e ne mi prepodava samo neq uvajavam kato daskal........vsi4ki drugi gi mrazqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
    Jivota e padeniq i vazhodi
    gotini ili gadni periodi
    na koito ne moje6 da opredeli6 goleminata!
    ProSto stoi6 i izjivqva6 momenta
    i vsi4ko se varti i se povtarq kato na lenta!
    No edin den lentata zapo4va da nabira....skasva se....i ti umira6!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Ei hora,ima i mn qko daskali!Vqrno 4e ima i nqkakvi deto 4ovek se drazni 4e mu dishat ot vuzduha,ama vse pak ne trqbva da zabravqme i qkite!Nashta po himiq pishe dvoiki bez da s zamislq,ama e super pe4ena i cqloto daskalo q obi4a!!!!!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    hm,moqta klasna e po istoria e mnogo qka. mladi4ka e i se darji s celia klas kato s neini priateli.
    az mislia,4e ako ti se zaqjda6 s niakoq daskalka,to tq ima pylnoto pravo da se zaqjda s teb.
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  7. #7
    az imah dosta problemi v uchilishte do 12klas sled 8klas mi se padna klasna koqto hich ne i se nraveh i az ne q obichah nqma da vlizam v podrobnist koi kakvo zashto i kak go e napravil samo shte spomena che bqhme stignali do tam che me predlaga da me izkluchvat kakto i da e s mene se durjeshe kofti v daskalo i vinagi imah niski ocenki makar che vzemah temi eseta ot net-a pisali sa mi gi uchiteli i vse 3ki imah vinagi kogato sum uchil pri neq vinagi 2ka sum iskarval vse me izptivashe za koreno razlichno neshto ta onq den q vidqh (sega ne sum uchenik student sum) i ne mojah da vi opisha kak se durjeshe s mene imah chustvoto che e nqkakva golqma priqtelka se edno neznam se edno nikoga ne sme se karali s neq ... neznam kak da go iztulkuvam az vse oshte ne mi e priqtna prosto moje samite daskali da se praqt v daskalo na gadni inache imah super tochen daskal s koito sme hodili po vili rabota ni e namiral golem pi4 e i do den dneshen se subirame s nego
    pozdravi

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    na krilete na lubovta
    Мнения
    193
    Ami az kato se zamislq ne vsi4ki dasakli sa ubitaci.Az dosega popadam na mno qki daskali.mno pe4eni.Dosega sam imala samo edna daskalka det ne ma kefi.Ama tq si be6e prirodno tapa tai 4e i se pro6tava

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    мда мда ...честито..висете и вие по цял ден да преподавате едно и също и да ви видам..пък и има ученици които наистина си го заслужават...ше упрекнете че някои госпожи се карат на съучениците ви че са изкъртили вратите или счупили прозорците...не ги съдете така...се пак праят едно и също по цял ден и не е лесно.....аз само една две тъпи госпожи съм имала......

    ..But why?...

  10. #10
    az iskam da buda daskal sha pisha samo 2ki 3ka samo na gospod se pishe i vecher sha izlizam s klasa da piiim ili po discotekite samo che dali shte me vzemat vecher ili shte me uritat

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Ами и аз като учех имаше една учителка по Химия която ми беше вдигнала мерника!!И всеки час тя отделяше по 5 мин за да ме изкара на дъската и да пиша някакви химични съединения...благодарение на нея сега много добре чаткам Химията!!! :P
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  12. #12
    basi a moita po matematika neska vra6ta kontrolni.posledniq den!!!!!!i imah 3= po geometriq i 4= po algebra maaaaa iii...

  13. #13
    Mama im nasrana na si4ki daskali
    FraKE 420Crew!!

  14. #14
    Фен Аватара на Basketball
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Добрич
    Мнения
    184
    Shtoto sa shibani pederasi shto...
    Изморен съм да бъда, какъвто ти искаш да бъда чувствайки се толкова обезверен под повърхността. Не знам какво очакваш от мен. Тласкаш по принуда аз вървя по твоите стъпки.Всяка стъпка, която направя е поредна грешка за теб...

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от Basketball
    Shtoto sa shibani pederasi shto...
    Мале, мале. Ами даскалиците как ще са педерасТи? o.0

    А мислите ли на тях кво им е? Ниски заплати, семейства за гледане, проблеми... А на всичкото отгоре са длъжни да образоват вас, чукундури такива!

    Е, вярно, че има някои, които просто са си зли по характер, но те хич не се срещат толкова често.
    слизам от тавана, бейбе, слизам от тавана
    писна ми вече от тези беди

    три коли мухи изяде и не се убеди,
    че горе, на тавана, има само греди...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Cairhien
    Мнения
    1 200
    ^Прав си, и то напълно. Аз също бих бил леко озлобен след като тъпла непоносими до голяма степен зверчета ме побъркват час след час. Ае стига сте се оплаквали кой бил толкова лош, еди кво си, еди що си. Има и такива злобни по природа, но повечето ние ги правим такива деба.

  17. #17
    Guest
    Абе има и ужасни даскалки..Аз като съм виновна се усещам,обаче има една по немски,която не знам защо само се заяжда с мен и ми търси кусури,а аз кат и отговоря правилно и се ядосва...

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Напълно свободни сте да напуснете училище и да се захванете с плодотворна дейност по товаро-разтоварните работи на ЖП гарите. Така няма никой да ви прецаква.
    2т. системно

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Много даскали, но не всички, се заяждат, защото се мислят за нещо повече от нас и защото виждат, че сме зависими от тях!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си