.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Machine Head

  1. #1

    Machine Head

    бе имаше преди форум музика май... или аз се бъркам
    както и да е.
    Целта на темата е да ви се похваля - ходих миналата събота (11.12) на концерт-а на Machine Head в София... беше размазващо, много яко както MH така и двете бонус (нещо като подгряващи) групи Caliban и God Forbid..

    има ли сродни души тука?
    You cannot kill what You did not create !
    Feel FREE to FREE yourSelF Forum
    Какво е ненормалното да си ненормален?!

  2. #2
    iii moshtno Machine Head gi biva...napishi mi edno lichno i mi razkaji kak mina koncerta plssss!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    hm ami neznam da mai ima6e v sofiq

  4. #4
    e, айде сега - няма да е лично, нали трябва да изпълна )))

    ми... как да е...
    почвам съвсем отначало - когато пристигнахме в София (някъде около 8-9) отидохме да пийнем по едно кафе... странно, ама нямаше по ефтини неща от 1.5о
    както и да е - аз пих една количка, че беше най-евтина, после отидох да си купя кецове (Circa MA p си взех ) и през цялото време се наслаждавахме на плакатите по стълбовете и главно на Роб Флин...
    даже за около 10 мин 4ма човека успяха да отлепят един плакат
    сега един от компанията се радва на плакат вкъщи.. аз лично се надявах да взема от О.Ч.З. ама там за съжаление нямаше ((
    хапвахме по пътя, по заведения и бутки и някъде около 16:45-17:10 отидохме пред зала фестивална... постепенно хората напъпляха и когато отвориха вратите не бяха много хората, ама имаше към 200 човека...
    оставихме си якетата с/у номерче, платихме по 30 стинки за кенеф и отидохме в залата, където беше доста студено..
    беше доста малка зала, ама.... кво да се прави
    до 19:30 сме сидяли на едни студени пейки.... изгасиха светлините и след още няколко минути викане, крещене и всичко друго, което може да излезе през нечия уста излязоха първите - Caliban... доста размазващи.... около 30 минути свиреха... мъничко почивка след тях и дойдоха God Forbid.. тях ги прекарах на пейката, защото бях доста изморен, пък исках да имам сили за МХ.... тез вторите свириха около 45 минути.... и познай какво ???
    MACHINE HEAD... започнаха с Imperium... не можах да видя Роб от ръце... лудница голяма
    голямо пого... и т.н.
    после Davidian... още по-голяма лудница
    пого, circle pit, face to face и още.....

    (следва евентуално)
    You cannot kill what You did not create !
    Feel FREE to FREE yourSelF Forum
    Какво е ненормалното да си ненормален?!

  5. #5
    hehehe zvichi razmazvashto:P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си