.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Le6ti

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305

    Le6ti

    Hora, iskam da vi pitam ima li nqkoi ot vas, koito da nosqt le6ti \cvetni imam predvid\. Misylta mi e kogato si gi kupihte kolko vreme vi be6e kofti na o4ite zaradi 4ujdoto tqlo v tqh... I sy6to kakyv cvqt sa vi le6tite
    The art of love is not to let your heart get broken !

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Ами аз лещи нямам ,но един приятел си беше купил цветни|сини| и един път ли колко си ги слага после се отказа щот постоянно му сълзяха очите аз няма защо да слагам ) имам си сини зъркелчета и им се кефя!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  3. #3
    az imam moite sa belichki ama ne sum imala mnogo problemi s tiah...e az ne che gi nosia mnogo za da stanat problemi de

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от Satanas_daughter
    az imam moite sa belichki ama ne sum imala mnogo problemi s tiah...e az ne che gi nosia mnogo za da stanat problemi de
    Аз знам ,че...е гадно при махането и слагането...и после докато свикнеш с тях ти дразни на очите...текат и такива...едни!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  5. #5
    mi na men v nachaloto mi sulziaha posle pospriaha malko triabva pak da si gi sloja za da vida ko she stane

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Ami spored mene cvetnite ne sa po-razli4ni ot drugite.Az imam i e gadno samo purvite 1-2 dena. Sulziat ti o4ite kogato le6tite ti sa stukleni (a ve4e e mnogo staromodno tova, daje neznam dali o6te se predlagat) ili kato dokato si si gi slagal si imal pra6inki po rucete.Poviarvaite mi i nai- malkata pra6inka drazni ujasno okoto! Slaganeto i svalianeto sa trudni su6to samo v na4aloto.
    Nai-vajnoto e da pomnite 4e tova e okoto vi i to e mnogo 4uvstvitelno, po4istvaite si redovno le6tite i ne si pravete eksperimenti

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    E, ve4e si kupih le6ti4ki, sini4ki i sivi4ki I mnogo im se radvam... A v interes na istinata problem imah samo 1-viq den, dokato ne bqh sviknala, sega vyob6te ne mi pravqt vpe4etlenie \sega mai e 3-ti ili 4-ti den\ I taka...
    The art of love is not to let your heart get broken !

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    ЛЕЩИТЕ РАЗВАЛЯТ ОЯИТЕ А ТЕ СА МИ НАЙ-ЦЕННОТО И БЕЗ ТВА СЪМ ГИ ПРЕЕБАЛ ДОСТАТЪЧНО С ТИЯ КОМПЮТРИ ОСТАВА И ЛЕЩИ ДА ПОЧНА ДА СИ СЛАГАМ, ЧЕ И ОЧИЛЦА ДА ПОСЛЕДВАТ

  9. #9
    Guest
    kolko styvat edni le6ti ?

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    99999999999999999 хехе базикам те

  11. #11
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    oooo az ne nosq le6ti,a i nqmam namerenie da si slagam...)) moite o4i sa si kafqvi.. i takiva 6te si ostanat,koito ne gi haresva.. negov si problem
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ми мойте..кат са пъстри кво да кажа(( зелено и кафяво...даже малко се менкат зависи от дрехите..хич не ги обичам... ма за лещи и дума да не става..толко ме е страх за очите ми че...

    ..But why?...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от Iliqn4eto
    oooo az ne nosq le6ti,a i nqmam namerenie da si slagam...)) moite o4i sa si kafqvi.. i takiva 6te si ostanat,koito ne gi haresva.. negov si problem
    Аз много харесвам момичета с кафеви очи!!! :P
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  14. #14
    ми аз по принцип нося лещи щото не съм мноу ддобре с дзъркелите.Иначе имам и сини,само първият път ми беше трудно да ги сложа,иначе нямах проблемация

    MERRY CHRISTMAS..and HAPPY NEW YEAR

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    mi az predi pove4e ot godina pochnah da nosq leshti i e mnou qko da si gi su4etaesh s drehite ..... gadno ne pomnq da mi e bilo (osven ako neshtu e zacapana leshtata i malko mi sulzi okoto) ina4e mi beshe kofti purvite nqkolko dni da gi slagam
    a ve4e nemi pravi nikakvo vpe4atlenie
    btw o4ite mi sa kristalno sini i vsqkakvi cvetove leshti gi pokrivat ...... tvoite kvi sa ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си