.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337

    Малко от един вестник...

    Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цял апартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

    Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

    Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.

    Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

    Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

    Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200% на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

    Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите

    Изрезка от вестник
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Бухахахахахахах тва е супер яко...мноооооооооооооооооо оооооооооооо ме изкефи :P :P
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  3. #3
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    хахахаха Супер яко е много ми хареса Кой е тоя вестник да почна да си го купувам?:Р

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Миии май 24 часа беше баща ми ми даде статииката и аз реших да ви я постна
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    тва циганския биг брадър ли е....щото съм гледала и другаде теми с подобно заглавие..ма не съм ги чела...мн е яко

    ..But why?...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    тва циганския биг брадър ли е....щото съм гледала и другаде теми с подобно заглавие..ма не съм ги чела...мн е яко
    hehe i as tva vikam, nekuv ciganski bigbrother

  7. #7
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Оо, кефи ме определено
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  8. #8
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Това вчера го четах в е-бане.ком и много ме изкефи
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    xaxaxa maniq

  10. #10
    He he iako e,daje mnogo iako!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си