.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: onlain potrebiteli

  1. #1

    onlain potrebiteli

    Общо онлайн са 44 потребители: 19 Регистрирани, 0 Скрити и 25 Гости

    niakoga ne ste li se zachudvali vurhu tova? vinagi gostite sa poveche ot nas...nie tuka si se skusvame ot prostotii i vseki se znae a niakoi uligofren ot drugata strana ni se kikoti na prostotiata i puska izmisleni temi za da se budalka s nas....

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    И на мен ми се е случвало да се замислям, ама мисля, че това винаги ще си остане така....Някои от гостите наистина се нуждаят от помощ, ама съм сигурна, че повечето са такива, които се габаркат с нас, и се чудят само с какво да ни заблудят, как да ни вържат на глупостите си...
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  3. #3
    Zamislqla sam se i mnogo dobre znam, 4e i takiva gi ima! Da si se budalkat s nas! Ot tova gubqt samo te, za6toto sa ograni4eni i glupavi, za da go pravqt
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi to vuv vsi4ki forumi e taka

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    mi to vuv vsi4ki forumi e taka
    да, само че тука тия гости могат и да си пишат като гости. а в моя форум няма такива привилегии. гост ли си там - нямаш никакви права....

    Click!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Traffic
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    mi to vuv vsi4ki forumi e taka
    да, само че тука тия гости могат и да си пишат като гости. а в моя форум няма такива привилегии. гост ли си там - нямаш никакви права....
    e ima razlika mejdu tvoq forum i tozi.ina4e i az sum se zamislqla po tozi vapros no ne mojem ni6to da napravim

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    na krilete na lubovta
    Мнения
    193
    Vseki ot nas se e zamislql za tova no vinagi e bilo taka i taka 6te si ostane.Naistina ima hora koito se nujdaqt ot pomo6t i nie trqbva malko ili mnogo da se opitame da im pomognem,a za tezi koito samo puskat bezsmisleni i glupavi temi ni6ty ne mojem da napravim.Vse pak vseki ima pravo na glas.Pak i to s vremeto 6te sviknem prosto ne im obra6taite vnimanie i gotovo aide bye i sas zdrave :P

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Да ве, само пускат смешни теми да ни базикат...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Mi normalno na vsqkude e taka...loshoto e 4e ima hora koito naistina se nujdaqt ot suvet...a ti drudite samo se zanimavat s gluposti i se 4udqt kakva prostotoq da izmizalqt.... ama za sujalenie nishto ne moje da se napravi...hora vsqkakvi

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    M0je bi trqbva da im se 0grani4at vyzm0jn0stite ... de da znam p0-d0bre e si4ki da se regvat i tyi ... :}}

  11. #11
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    И да направят така, че гостите да не могат да пишат нищо, какво им пречи да се регистрират в бързината и пак да правят мизерии

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    za sujalenie si absoliutno prava ..a osobeno kogato tezi personaji puskat temi koito sa si napravo podigravka s foruma edvam se sdurjam da ne izpraskam klaviaturata si bez da e vinovna gorkata ..mn se draznq..!ama prostotiqta ne hodela po gorata to si e kazano

  13. #13
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    Цитирай Първоначално написано от reality_girl{}
    Vseki ot nas se e zamislql za tova no vinagi e bilo taka i taka 6te si ostane.Naistina ima hora koito se nujdaqt ot pomo6t i nie trqbva malko ili mnogo da se opitame da im pomognem,a za tezi koito samo puskat bezsmisleni i glupavi temi ni6ty ne mojem da napravim.Vse pak vseki ima pravo na glas.Pak i to s vremeto 6te sviknem prosto ne im obra6taite vnimanie i gotovo aide bye i sas zdrave :P
    [/b]napalno sam saglasna s tebe.... a i nqkoi ot tezi ne reg potrebiteli sa samite reg,no gi e sram da si kajat problemaama samo kak go obqsnih....
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  14. #14
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    Цитирай Първоначално написано от reality_girl{}
    Vseki ot nas se e zamislql za tova no vinagi e bilo taka i taka 6te si ostane.Naistina ima hora koito se nujdaqt ot pomo6t i nie trqbva malko ili mnogo da se opitame da im pomognem,a za tezi koito samo puskat bezsmisleni i glupavi temi ni6ty ne mojem da napravim.Vse pak vseki ima pravo na glas.Pak i to s vremeto 6te sviknem prosto ne im obra6taite vnimanie i gotovo aide bye i sas zdrave :P
    napalno sam saglasna s tebe.... a i nqkoi ot tezi ne reg potrebiteli sa samite reg,no gi e sram da si kajat problemaama samo kak go obqsnih....
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами дразнят ме Има и такива, които се нуждаят от помощ, но повечето просто с извинение осират темите

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Drazniat me no ne mi puka za tiah, ve4e postvam samo v temi na registrirani potrebiteli, ako niakoi iska pomo6t da ne se krie!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си