.
Затворена тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022

    Не искам с друг!

    Темата отдавна не е актуална и вече няма нищо общо с мен...за това "редактирам"

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Еми карай с тия дето са от твоя град за развлечение пък оня като се срещате с него си се ебете и т'ва е а пък ако нещеш други чакай да се видите и т'ва е к'во толко сложно има пък и как някой друг да измисли вместо тебе дали да ходиш с някой или да не ходиш

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    в страната на любовта
    Мнения
    303
    6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от bodil4e_f
    6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
    AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  5. #5
    Guest
    ne gi slushai tes prostaci puk za problema ti - shte ti mine )

  6. #6
    Janina
    Guest
    mnogomili4kata-sf ti za mene si edno lapence deto ne znae prosto kakvo iska i e gotova da legne s vseki kum koito ima vle4enie i i haresa.Ama taka kato te gledam se o4ertava6 edno zdravo k**** ako ve4e ne si takova de.Ama nqma stra6no te pove4eto sa kato tebe taka 4e uspokoqvai se pone 4e nqma da si s ne6to po razli4no ot ostanalite.E ot mene si razli4na kakto i ot nqkoi druygi koito durjat na priqtelite si i kolkoto i da gi privli4a nqkoi drug te si durjat na svoeto i si go pazqt za da ne zagubqt ne6to mnogo po skupo i cenno a ne kato tebe da trugnat da si lqgat s toz i onzi.Az bqh s priqtelq mi po4ti godina dori ne sum se zagledala po drug a e imalo mnogo hubavi mom4eta koito sa mi predlagali.Za sujalenie s nego vsi4ko prikly4i amna tova 4e sum svobodna ne zna4i 4e 6e trugna da lqgam s toz i onzi-imam si uvajenie a ti si edna malka p*******.

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
    Благодаря!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Janina ...Не ме познаваш за да се изразяваш толкова смело....може би и аз не се изразих правилно...става въпрос,че вече не изпитвам същото към приятеля си...и аз не съм му изневерявала до като не срещнах това момче и аз съм против изневярата, но това момче ме привлече невероятно много...и не се притеснявай вече реших,че е по-добре да скъсам с приятеля си преди да съм го наранила, защото той не заслужава...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от bodil4e_f
    6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
    така си е!
    как може да изневериш на някого и после да казваш, че не можеш да правиш секс с него. Аз се питам как си го погледнала в очите, а ти се притесняваш за това, че не ти се правило секс с него...
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ko ti puka

  10. #10
    mi gadna si maina,ne e chestno ili si s nqkoi v kraina smetka ili ne,inache se izqvqvash kato neshto podobno na kurvoletka ,taka ch epomisl si s koi v sashtnost iskash da si i badi s nego i struva li si izobshto da budesh s edin chovek

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    tova e adski tapoooo

  12. #12
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от shtraker
    Цитирай Първоначално написано от bodil4e_f
    6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
    AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #13

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Бургас
    Мнения
    32
    Цитирай Първоначално написано от bodil4e_f
    6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
    Това е!За мен изневярата предрешава една връзка.Супер подло нещо е...,но както и да е.Ти си знаеш.
    Правилно си решила да се разделиш с въпросното момче,предполагам,че той е в неведение за станалото,иначе сигурно ти щеше да си зарязаната...!
    Каквото и да правиш,прави го с финес!

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Aytos
    Мнения
    36
    Значи, скоро преспах с едно момче към което имам невероятно влечение , само че той не е от моя град...не се бяхме виждали около 2 годино, но преди месец бяхме заедно. И в крайна сметка сега непрекъснато отбягвам приятеля си...просто не искам да спя с него...даже не съм сигурна дали искам и да бъда с нео въобще...какво да правя....и преди ми се е случвало когато преспя с някого да желая само него и да не искам повече с човека, с когото съм всъщност

    mi dobre mili4ka iz4ukai se s nego ama toi posle 6te si ide pak v negoviq si grad ... i kakvo pravim posle? ama iskam i priqtelq da nau4i za tova 4e da ti na4upi rogata koito mu slaga6 i da te vidq posle kakvo 6te poravi6? I v kraina smetka za tova si ima6 glava na ramenete za da misli6 s neq a ne za krasota ... sama si preceni dali da prodaljava6 s tvoq priqtel ili da si s drugiq ...

  15. #15
    Skupa, ti vaob6te naqsno li si kakvo pravi6 i za6to ugajda6 na interesite si, praveiki okolnite na 2 stotinki?
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Ами зарежи приятеля си като не искаш да си с него! Няма смисъл така и двамата да се измъчвате, но по-добре не му казвай за този другия, с който си спала, просто му кажи, че вече чувствата ти към него не са същите...А пък и може след като се разделите отново да започнеш да изпитваш нещо към него, защото човек винаги иска това, което няма. Сега сигурно още си мислиш за другия, но това може би ще отмине, ако не се виждате дълго време, според мен, просто ще го забравиш.
    И още нещо: Каквото и да ти говорят другите не се притеснявай, ти си го направила, защото си го искала и другото няма значение. Не сте ли забелязали как всички правят неща, които са само в техен интерес? Хората се превръщат в егоисти и трябва и ние да сме такива. Гадно е само все още да продължаваш да си с приятеля си, защото излиза, че го лъжеш. Не съжалявай за неща, които вече си направила, защото времето не може да се върне, гледай на пред и извличай ползите от всяка ситуация!

  17. #17
    urt
    Guest
    ebi nared

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    136
    6e ti kaja samo edno ti si ebati dolnata naebana kurva.A i o6te ne6to mom4eto s koeto si v momenta i to 6te6e da ti go kaja ako znae6e po-dobre skusai s nego za6toto 6te razbere za kakvo stava duma i 6e te ebe v dolnata putka.I sled kato ve4e znae 6te kaje na mnogo hora 4e si ebati kurvata koito 6te kajat na o6te hora 4e si ebati kurvata i nakraq 6e po4nat da ti vikat 4e si kurva ako ve4e ne ti go kazvat 4esto de i ti 6te po4ne6 da reve6 i da se obqsnqva6 4e ne si a ti si DOLNA KURVA.

    P.S. :I ne mmi govori iskam samo s nego 6toto posle 6e iska6 samo s o6te edin i posle samo s o6te edin i posle samo s o6te edin i nakraq 6te se ozove6 na okolovrusnoto i 6te si s mnogo ama pone 6te ti davat pari vzemi da go napravi6 tova ideq e kato si kurva i iska6 da te 4ukat pone da ti davat pari za taq rabota.
    Do Adminite: VIE STE PI4OVE!!!!

    NIKOI NE UMIRA DEVSTVEN JIVOTA NAEBAVA VSI4KI!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZA KAKVO DA HODQ NA POGREBENIETO NA NQKOI KATO TOI POSLE NQMA DA DOIDE NA MOITO!!!
    RAZBERE6 LI JENITE ZNA4I SI GENII!!!!

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803

    Re: Не искам с друг!

    Цитирай Първоначално написано от mnogomili4kata-sf
    Значи, скоро преспах с едно момче към което имам невероятно влечение , само че той не е от моя град...не се бяхме виждали около 2 годино, но преди месец бяхме заедно. И в крайна сметка сега непрекъснато отбягвам приятеля си...просто не искам да спя с него...даже не съм сигурна дали искам и да бъда с нео въобще...какво да правя....и преди ми се е случвало когато преспя с някого да желая само него и да не искам повече с човека, с когото съм всъщност
    Уау...ти явно имаш голям опит в изневрите, не си си ли се научила на нещо???Мацка - зле си Иначе - ще бъде много гадно да си зарежеш гаджето, но още по-гадно е да го лъжеш така, тъй че те съветвам да скъсате...пхх
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Kadeto si poiskam
    Мнения
    167
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Цитирай Първоначално написано от shtraker
    Цитирай Първоначално написано от bodil4e_f
    6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
    AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Eto koi izneverqva hahah to pove4e izneverqvat Malko sa tiq deto ne izneverqvat .....Osobeno mom4etata ....Te sa na iz4ezvane .....
    Po temata : Zemi si ostani sas segashnoto 6toto toq vremmeniq she si otide i sled tva si na suho
    Mnogo lud BMW i si4ko ostanalo deto edvam se dviji ....

  21. #21
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Немога да ви разбера защо пишете по теми писанми...преди достатъчно дълго време.
    На тоз с поста преди мен ще му отрежа пишката !!!

  22. #22

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    na ulicata
    Мнения
    91
    malka li si ta pita6 nas!!!! dokato ne se nau4i6 da vzima6 re6eniq sama 6te si edno dete... takiva problemi kolkoto i da ti se govorie- nie sme NEPOZNATI.

    If at first you don't succeed,
    then dust yourself off and try again

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    ХАхахахахаххаа...тва пък е толкова стара тема...когато бях млада и прекрасно глупава...мерси за изказванията на всички

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    Цитирай Първоначално написано от shtraker
    Цитирай Първоначално написано от bodil4e_f
    6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
    AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    me 2

  25. #25

    Re: Не искам с друг!

    Цитирай Първоначално написано от mnogomili4kata-sf
    Темата отдавна не е актуална и вече няма нищо общо с мен...за това "редактирам"
    А аз я заключвам!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си