.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1
    edno_
    Guest

    ....a we macki q kajete dalii

    a we macki ... q mi kajete dali ... 4e edna priqtelka mai me ebava - pyrdqt li vi p*u*kite ?!?!?!?!?! kajete de , :P

  2. #2
    Абе тва "пърдят" от къде го измисли бе, този звук се получава от триенето, когато жената е мн. влажна, не е като да си ял боб и да изпускаш газове.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    ahahaha ti si prosto ... leko neveja
    kvo tolkoz stanalo che da se shashkash
    awe kvo da govorq
    poslushai miskin
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Цитирай Първоначално написано от miskin
    Абе тва "пърдят" от къде го измисли бе, този звук се получава от триенето, когато жената е мн. влажна, не е като да си ял боб и да изпускаш газове.
    Т'ва е по-скоро от навлизането на въздух-най-вече когато позата е задна .Верно си е забавно

  5. #5
    ami dokolkoto znam se polu4ava ne6to kato vakuum i za tva stava taka ,ne6to takova
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Verliebt_Maedchen
    hahaahhaha ne si razbrala
    axax,samnqvam se,4e ne sam razbrala,am 6tom kazva6 aidi ot men da mine :P
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    e taq duma "pardqt" e mnogo glupava i neto4na!!Po skoro izdavat nqkav staranen zvuk..pri navlizaneto na 4lena..no ne e koi znae kakvo a i se polu4ava nai ve4e kogato si prevazbudena!!

  8. #8
    Някойси
    Guest
    Получава се понякога, когато навлезе въздух и в един момент излиза и дори се чува подобен звук. Не е шега, наистина се случва понякога, но не знам точно защо. Може би зависи от позата.

  9. #9
    poluchava se vakum za t'va nishto smeshno niama...

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Planet Earth
    Мнения
    187
    to se poluchava i ne samo pri sex... vednyj si lejah i si stqgah i otpuskah muskulite po nqkakuv stranen nachih... i se pylneshe onfa mqsto s vyzduh i posle kato stegna pak i se poluvchava tozi zvuk znam che sym chovek bez rabota
    If today was perfect, there would be no need for tomorrow...

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Planet Earth
    Мнения
    187
    Цитирай Първоначално написано от AMG-to
    a na tebe kyra 16 polifoni4en li e
    muhahahhhaha lice kefish me maximalno
    btw moje da ne vqrvate,ama naistina moje da se pyrdi s putka !!! vii kato ne ste chuvali/vijdali, az kvo da napraq
    If today was perfect, there would be no need for tomorrow...

  12. #12
    ave xora vie i na urigvaneto vikate 4e e pradnq sbarkala mqstoto ama ne e.....nau4ete seutkite ne pardqt....tva ne e pardene....sa6to taka ne peqt,ne govorqt i ne gotvqt......
    in vino veritas

  13. #13
    estestveno i ne e "purdene" a zvuk polu4ava6t se ot triene toi se polu4ava su6to i kato si pravi6 damski du6..............
    Za vSqKo NeShtO Si iMa oPrEdeLeNi HoRa,vReMe i MqSto...VaJnoTo e Da PoPaDnEsH nA tOcHniQ ChoVeK,v pOdHodqShTo VrEmE i Na pRaViLnOtO mqStO...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    estestveno 4e putkite ni "purdqt"

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от incheto
    e taq duma "pardqt" e mnogo glupava i neto4na!!Po skoro izdavat nqkav staranen zvuk..pri navlizaneto na 4lena..no ne e koi znae kakvo a i se polu4ava nai ve4e kogato si prevazbudena!!
    Точно така си е!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от C-I-A-R-A
    poluchava se vakum za t'va nishto smeshno niama...
    absolutno

  17. #17
    Фен Аватара на ssiimmoonna
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    293
    leleeeee dori si nqmam na predstava za kakvo govori6 ama sus sigurnost znam 4e tova e gadno

  18. #18
    abe moita li4no ne PARDI...pak za 4ujdite nz hahaha az li4no za parvi pat 4uvam za takova ne6to i ne mi se e slu4valo dosega!
    SaMo VrEmEtO MoJe Da RaZbErE KoLkO VaJnA E LuBoVtA !!!

  19. #19
    Guest
    xaxaxaxaxaxaxaxa
    pryc

  20. #20
    Повече от фен Аватара на MrAsNiKa
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Сред Ангели
    Мнения
    369
    Еми случва се
    И какво
    Ебати тъпото дето го описа
    Беден речник

    Няма жени които не искат секс Има мъже които не знаят как да си го поискат

  21. #21
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Да, вярно е. Този звук се получава, когато навлезе въздух, а не когато стане вакуум. И е точно от задната, поне на мен най често ми се случва, когато го правим на задна. Напълно нормално е. Чат-пат е дразнещо. Понякога, когато навлезе прекалено много въздух, може да се изпита нещо като тежест в стомаха и съвсем лека, тъпа болка при секс. Когато излезе въздухът, всичко се оправя.
    HardC0re and BDSM forever

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    747
    Цитирай Първоначално написано от C-I-A-R-A
    poluchava se vakum za t'va nishto smeshno niama...
    И аз така мисля нормално е, върши си работата пич пък какъфто и звук да се чува гледай да не е от теб :P
    R.I.P to PAC :/
    " So many babies screamin' cuz they seein' distruction before seein' a human beeing' "

  23. #23
    А на вас не ви ли писва да обяснявате едно и също нещо отново и отново и отново и отново? о.О

    Има два милиона тема за това, толкова ли не можахте да си го набиете в малките неосведомени главици, никога няма да проумея.
    Within you I lose myself.
    Without you I find myself..
    Wanting to be lost again.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    747
    Цитирай Първоначално написано от Drunk In My Desire
    А на вас не ви ли писва да обяснявате едно и също нещо отново и отново и отново и отново? о.О

    Има два милиона тема за това, толкова ли не можахте да си го набиете в малките неосведомени главици, никога няма да проумея.

    Време е да почнеш да проумяваш, че повечето или се базикати или искат бързо да се осведомят или не им се търси тоест ги е мързел и няма "2 милиона тамА "
    R.I.P to PAC :/
    " So many babies screamin' cuz they seein' distruction before seein' a human beeing' "

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    lelel,mn si zle,be mom4e,hvani se obrazovai
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си