.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: Koleda i NG :)

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305

    Koleda i NG :)

    Hey, hora, kak 6te prekarate praznicite... To za Koleda e qsno, 4e 6te ste sys semeistvoto, ami Nova Godina ?
    I 6te se napiete li, kakvo planirate da napravite v 12 4asa, kakvo 6te si pojelaete
    The art of love is not to let your heart get broken !

  2. #2
    Аз още незнам. Имах планове с гаджето, но тя нещо беснее и не се знае какво ще правя на НГ. Иначе на Коледа съм със семейството си.

  3. #3
    za koleda sum si v ku6ti,sus semeistvoto si,a za nova godina na bansko s priqteli...iii sigurno 6te piq
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  4. #4

    !

    az na Koleda sum v Black-box i sled tova sus semeistvoto si.
    Na NG shte te subirame vuv vku6ti
    http://poetry.rotten.com/worm/
    Im A Gangsta & My Life Is Gangsta!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Na koleda vav vka6ti sas semeistvoto...
    a za nova god. tam mi e i seriozniq problem za6toto vse o6te neznam-ima vreme ama vse pak 6te e nqkade s kompaniq i mislq 4e 6te e qko.
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  6. #6
    Ами на Бъдни вечер и на Коледа и аз,като всички останали ще съм със семейството си.А на Нова година незнам - може би ще сме вкъщи с приятели. Незнам дали ще се напия,не мисля,че е задължително,но кой знае! :P А относно въпроса ти "Какво ще си пожелаете"? - мисля да запазя отговора за себе си!И все пак,вероятно-много щастие и любов! Много готина тема.И още от сега,нищо,че е малко рано ще пожелая на всички - весели празници и хубаво коледно настроение! :P

  7. #7
    На Бъдни вечер ще съм с мама и тати и бати само....на Коледа живот и здраве ще съм освен с мама, тати и бати ами с баба и дядо и там останалата част от родата....а на Нова година пък ще съм с родата от страната на майка ми...и така до 24:00 и после сссс приятели ще забегнем на някъде...идея си нямам на къде...
    Иначе си пожелавам да съм здрава....приятни емоции и да не се ядосвам толкова много за глупости...
    а ти _Jessy_ ?
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    На Коледа и Бъдниу вечер с наще А на НГ в една френдка.Ще бъде мноу яко

  9. #9
    Ами на Коледа със семейството,а на Нова година малко в къщи,а след 12 с брат ми на някъде
    Най-тежко е да разбереш,че си излишен там където някога си бил незаменим!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    NG v kru4mata na edin mn moi 4ovek
    : AMG Corporation ::

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Na Bydni vecher sym sys semeistvoto si.Na Koleda sym na Imen den.A na nova godina ne znam kyde shte sym oshte.Nqma vreme da se dremeee
    trqbva byrzo da go izmislq
    Keep smilin'

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    In Heart of my SweetY
    Мнения
    1 075
    na koleda ydoma...na ng shte si praznyfam i rd-to i she se sybirame v edin priqtel :P amm kakfo da si pojelaem..zdrafe[nia vajnoto] i lubofff
    Мога дълго и методично да те анализирам, да те цитирам, после да те матеарилизирам в цигарата си. Мога да те изпуша за две минути и да те смачкам в собственият ти пепелник.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Aми на Коледа ще съм в нас със семейството!!
    А на Нова Година ще съм с приятели в някой кръчме и след това веднага на дискотека до сутринта !!!
    След празниците...яко реанимиране в нас пред ПЦ на топло!!! :P
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387
    Na budni ve4er i na koleda sam si s na6ite.na nova goidna nqkade 6te se zapiem s priqteli.

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  15. #15
    V Gurciq 6te si kuponqsvame v hotela na prazni4nata programa, 6te piem, a posle moje bi na disko 6te otidem :P 6te si pojelaq mnogo lubov, zdrave, 6tastie i kusmet - nai-vajnoto
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Аз на Коледа със семейството , а на Нова Година в Трявна

  17. #17
    MECHO PUH
    Guest
    Tva hubav vupros az sum ot 1 mes sum v Sofia i tuka nikoi ne znaem ,a kat znam 4e moite sa na rabota no6tna smiana ujas si seda sam u ku6ti pred tvto qqqqq

  18. #18
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз не знам каквобих си пожелала...Всеки пък, когато си пожелавам нещо, то се сбъдва, но полсе откривам, че е било по-добре да не ми се е случвало...Аве не знам...Сигурно този път няма да си пожелавам конкретни неща, ами примерно да съм все така щастлива с моето момче, както досега и през новата година, здраве и всичко най-хубаво за близките ми.
    Нова година мисля да карам с гаджето си. ще си се радваме един на друг цяла нощ - само двамата. Колкото до пиенето - аз никога не пия - не мисля и сега да пия. Най-много чаша вино или шампанско за Новата Година.
    Весели празници на всички. Обичайте се
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  19. #19
    Ами Коледа ще я карам с нашите... А те си мислят, че и Нова Година с тях ще бъда, но като стане 12 ще поседя малко в ресторанта и после ще кажа, че се прибирам, а аз ще отпраша към гаджето той ще прави купон утях и ще ми даде ключ да си отключа като дойда.. щото музиката ще е на МАХ ии ще си пожелая една успешна 2005 година и много любов с момчето с което ходя, и обичамм


  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mi az na Bydni ve4er-Dnes 6te sym si Vky6ti ,a utre zaminavame za Sel0 k0qt0 e na mainata si i tam s r0data 6te praznuvame K0leda i p0sle az ustafam sama (bez maika) Na sel0 .... I na N0va g0dina sym si tam i 6te byde mn qkuuu A za N.G. 6te si p0jelaq da se pr0menq k0renn0 i da byda tfa k0et0 sym vsy6tnost a ne tfa za k0et0 se predstavqm i kf0 drug0... ? Da namerq m0m4et0 k0et0 zaslujavam :}}

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    аз...днеска се сдухах на макс...ей тоооооооооолкова много..как бързо летят годините..искам да върна сичку назаде...с година две...да променя нещата..не искам 2005...предчувствам че ше е гадна година......еееех....ама кво ше си пожелая...? любов...а нова година незнам..ма тогаа няа съм сдухана...

    ..But why?...

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    na Koleda vku6ti sus semeistvoto , a na NG o6te ne znam , moje bi na edna vila
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си